Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przyszły włodarz Żnina ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
238 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 20:19:09

Maras na burmistrza!

Chyba Chomiazy

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 20:31:56

Oby jak najszybciej skończyły się rządy nauczyciela niemieckiego. Choć po tych ortach które widzę nie chciałabym zeby moje dzieci niemieckiego uczył ten pan. Po Oli był dług 16 milionów. Ten pan go prawie podwoił w ciągu 5 lat. Nigdy więcej na burmistrzu pedagog. Ocknijta się ludzie.

#23 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 20:33:38

Nauczyciele do szkół średnich i podstawowych nauczać młodzież i dzieci. W końcu całe studia się tego uczyliscie. A braki teraz widać. Budżet nie kłamie.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 20:33:59

Tylko ekonomista na burmistrza.

#25 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 20:38:28

Czas na Marka! Daje mu szansę! Jego strategia była świetna. Teraz Lucha nie ma planu, bo nie ma już Marka. Niech doktor ekonomi żninianin zarządza. Jestem za! Tylko niech zacznie gadać normalnym językiem żeby ludziska go zrozumieli. Świetnie napisał o tym budżecie w Goncu Paluckim.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 22:10:48

Dobrze Marku Aniu masz rację hahahaha. 

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 21:55:28

Maras na prezydenta.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 21:58:43

Wiedziałam ze nie wytrzymasz! Hihihihihihihihihihihihihihihihihihiu. Ahahahahahahahaha. Wstyd! Odpisz jeszcze w tym temacie, który czytałeś. Heloł Milordzie. Zły adres. Załącza ci się znowu syndrom Otello. Hihihihihihihihihihi. Ahahahahahahahaha. Spodziewałam się tego ze jego zaatakujesz. To już DOKTOROFOBIA! Nie dorastasz mu do pięt pajacu

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 23:00:21

Co pokazał wynik wyborczy!!!!!!!!!!!!!!!

#30 ~jolla~

~jolla~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 00:38:26

Niech uwielbiany przez Was żniński celebryta posprząta matce mieszkanie. Wali niemiłosiernie. Sam mocz. Jak Włodek żył to temat ogarniał. A leniwa celebrytka z Fb Wandzia nie ma czasu.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 01:00:25

Czy ty piszesz o doktorze Marku Gałązce? O nim jest ten temat. Jego mama ma na imię Wanda. Sprawdzę czy ojciec to Włodek. Jeśli tak, to zgłaszam sprawę do prokuratury. To już jest tak chamskie że autora tego wpisu namierzyć musi policja! Podejrzany jest jeden. To jest największy skandal na tym forum.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 01:05:51

Czy ty piszesz o doktorze Marku Gałązce? O nim jest ten temat. Jego mama ma na imię Wanda. Sprawdzę czy ojciec to Włodek. Jeśli tak, to zgłaszam sprawę do prokuratury. To już jest tak chamskie że autora tego wpisu namierzyć musi policja! Podejrzany jest jeden. To jest największy skandal na tym forum.

dawać gnoja! Inne wpisy ja tez mogę dorzucić. To samo źródło. Na tym forum bywało różnie i podróżnie. Ale tego chama niech miasto pozna. To prawda! Mama Marasa to Wandzia a ojciec mu zmarł kilka lat temu chyba. Włodziu. Super facet i wspaniały kumpel!

#33 ~Zbulwersowana~

~Zbulwersowana~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 01:08:42

Zgłaszam temat do gazety. Najpierw wyśle do doktora pytanie czy wyraża zgodę,? To już jest przegięcie. Nawet jego mamę już o raza jakiś cham. Znam kobietę. Super pozytywna kobieta! Oddana chorej córce. ku***!!!!!!!!!! Dość tego!!!!!!!!!!!!!!!!

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 01:11:39

Podejrzany jest jeden. To ten sam co obraza Marasa i Pana Darka. To samo IP. Nie wiecie kto to? W prokuraturze podam nazwisko podejrzanego. Nie tej naszej. to już nie jest HEJT! To jest już CHLEW W NSJGORSZYM WYDANIU. Wku***lam się. Wysyłam screen do pana Marka

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 01:13:06

O ja pier***ę! Dawać tego chama!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szok! Skandal! Przestępstwo! Brak słów! Jak można być taka świnią?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 01:15:24

Jestem w szoku! Ktoś tu poczuł się bezkarny! Ale żeby aż tak?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Znam jego mamę. Wspaniała kobieta! Chamie znajdę Cię

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 01:47:26

Nie za dużo tych wulgaryzmów powyżej? Coś strasznego. Opamiętajcie się!!

#38 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 08:31:20

żeby tak obrażać rodzinę to jest chamstwo do entej potęgi, jeszcze czegoś podobnego nie odnotowano ludzie zgłaszajcie do prokuratury niech się tym zajmą ale nie do żnińskiej niech ta osoba co dokonała tego wpisu odpowie przed sądem. panie Marku jeśli ma pan podejrzenie kto to wpisuje zachęcam powiadomić prokuraturę, to musi się skończyć

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 12:42:20

To się już w głowie nie mieści. Prokuratura niech się tym zajmie!

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 12:50:37

Co zrobi prokuratura ?Nic jest wolność słowa A za wszystko odpowiada administrator.On powinien zablokować i usunąć słowa które są niedopuszczalne na forum.Widocznie administrator nie dopatrzył się niczego złego .Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych