Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przygotowania obchody w mieście.

Mariusz Piątkowski Burmistrz Golub-Dobrzyń

81 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 14:40:19

Coś długo czekali na ten obiad. Jak przejeżdżałem koło zamku o 20 to jeszcze się coś działo na zamku i był pełny parking samochodów.O hukach [prawdopodobnie z armat] nie wspomnę Harmonogram wydarzenia kończy sie na 15.00

Co innego jest obiad fundowany przez marszałka, a co innego popijawa. 

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 14:43:50

Coś długo czekali na ten obiad. Jak przejeżdżałem koło zamku o 20 to jeszcze się coś działo na zamku i był pełny parking samochodów.O hukach [prawdopodobnie z armat] nie wspomnę Harmonogram wydarzenia kończy sie na 15.00

Widocznie jako kulturalni ludzie zmywali po sobie i sprzątali po to aby jeden idiota z drugim idiotą nie zarzucili im że ktoś musi ich obsługiwać i do tego za publiczne pieniądze. Ludzie są wredni i zazdrośni i Całbecki o tym wie.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 14:52:06

Widocznie jako kulturalni ludzie zmywali po sobie i sprzątali po to aby jeden idiota z drugim idiotą nie zarzucili im że ktoś musi ich obsługiwać i do tego za publiczne pieniądze. Ludzie są wredni i zazdrośni i Całbecki o tym wie.

Bagatelizujesz i chcesz coś zatuszować jak zwykle ale dziękuję bo rozśmieszyłeś mnie.  

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 16:22:39

Bagatelizujesz i chcesz coś zatuszować jak zwykle ale dziękuję bo rozśmieszyłeś mnie.

Co niby zatuszować? Impreza zakończyła się o 15. Jeżeli Borkowicz jako gospodarz na zamku zaprosił do siebie tych co pozostali to i posiedzieli a może i popili. Za Zygmunta taka impreza zakończyła by się nad ranem następnego dnia a oni rozeszli się wieczorem. Świat schodzi na psy nawet popić porządnie już nie potrafią ci nasi posłowie i włodarze kiedyś było by to nie do pomyślenia. Poprawność polityczna zabija wszystko.

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 16:39:16

Co niby zatuszować? Impreza zakończyła się o 15. Jeżeli Borkowicz jako gospodarz na zamku zaprosił do siebie tych co pozostali to i posiedzieli a może i popili. Za Zygmunta taka impreza zakończyła by się nad ranem następnego dnia a oni rozeszli się wieczorem. Świat schodzi na psy nawet popić porządnie już nie potrafią ci nasi posłowie i włodarze kiedyś było by to nie do pomyślenia. Poprawność polityczna zabija wszystko.

No właśnie. Dobrze, że Piątkowski z Borkowiczem urzeczywistniają hasło "k......o wróć". Trochę musieli  podziałać przedtem po bolszewicku, ale liczy się konsekwencja i cel. W końcu się udało. Plebs po cukierku a  nomenklatura do rana na bogato, z białogłowami, napitkami... Tak było dobrze i w końcu wraca.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 17:08:30

Co innego jest obiad fundowany przez marszałka, a co innego popijawa. 

No właśnie. Dobrze, że Piątkowski z Borkowiczem urzeczywistniają hasło "k......o wróć". Trochę musieli  podziałać przedtem po bolszewicku, ale liczy się konsekwencja i cel. W końcu się udało. Plebs po cukierku a  nomenklatura do rana na bogato, z białogłowami, napitkami... Tak było dobrze i w końcu wraca.

Oj głupi wy, zazdrośni i nienawistni. A wystarczyło trochę popytać zamiast pisać głupoty i na głupa wychodzić. Na zamku był zabawa zorganizowana przez PTTK. Za swoje! Ludzie zapłacili więc się bawili. Zazdrościsz jeden z drugim? Wystarczyło zapłacić i też się bawić. Możliwość była nie tylko dla członków PTTK. Ja członkiem PTTK nie jestem ale też się tam bawiłem. Pozdrawiam 

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 18:29:27

Zabawa czyli bal pttk był w sobotę nie w piatek

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 18:36:53

Widzisz jak działają komuchy i pokomunistyczne wici ? To co tam czerwoni kryjecie? Było pite w PIĄTECZEK czy nie?  Za czyje ? 

Nie godzę się aby za moje podatki chlali !
Szybko ubrał te buty po Romanie nasz Mareczek., łoj szybko. 

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 19:05:34

Oj głupi wy, zazdrośni i nienawistni. A wystarczyło trochę popytać zamiast pisać głupoty i na głupa wychodzić. Na zamku był zabawa zorganizowana przez PTTK. Za swoje! Ludzie zapłacili więc się bawili. Zazdrościsz jeden z drugim? Wystarczyło zapłacić i też się bawić. Możliwość była nie tylko dla członków PTTK. Ja członkiem PTTK nie jestem ale też się tam bawiłem. Pozdrawiam 

Trafiony zatopiony ! Zobaczcie jak się próbują bronić, jak kłamią, perfidia. 

#70 King

King

Faraon

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 3525 postów

Napisano 19 styczeń 2020 - 19:17:32

Dobry wieczór  :) A teraz to o co wam chodzi ? Bo już sam nie wiem . Mieliście pretensje że impreza odbyła się nie w wolny  dzień i nie o tej godzinie co trzeba gdyż nie wszyscy mogli uczestniczyć ( choć i tak by nie przyszli )  :(  A teraz że na zamku odbyła się jakaś impreza na którą nie wszyscy byli zaproszeni  :ph34r: Kochani wszyscy by się na zamku nie zmieścili choćby nawet przyszli (w co wątpię )  :D

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 19:28:43

Dobry wieczór  :) A teraz to o co wam chodzi ? Bo już sam nie wiem . Mieliście pretensje że impreza odbyła się nie w wolny  dzień i nie o tej godzinie co trzeba gdyż nie wszyscy mogli uczestniczyć ( choć i tak by nie przyszli )  :(  A teraz że na zamku odbyła się jakaś impreza na którą nie wszyscy byli zaproszeni  :ph34r: Kochani wszyscy by się na zamku nie zmieścili choćby nawet przyszli (w co wątpię )  :D

King, im chodzi o to, że kiedyś też się bawili, a teraz już ich nikt nie zaprasza, bo przeszli w niebyt- odbyt polityczny i tego nie mogą strawić więc plują na wszystko i wszystkich kto ich w ten odbyt wysłał. :))

#72 Żmija miedzianka

Żmija miedzianka

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 19 styczeń 2020 - 19:50:50

Dobry wieczór King jako moderator czytający niejeden temat uważnie, już w tym widzisz , jak argumenty podnoszone w dyskusji rozjeżdżają się i czasem wykluczają się wzajemnie.

To często stosowany zabieg w dyskusjach przez osoby, które właściwie nie mają żadnych argumentów, ale rację muszą mieć i najlepiej ostatnie słowo.

Jest to bardzo powszechne dzisiaj zachowanie od polityków, samorządowców, po różne środowiska społeczne ( a nasze miasto to słynne już z tego jest), służy wprowadzeniu zamętu, chaosu, sztucznie podkręcanej afery - rzekomo opisujące skandaliczne zachowanie tego, czy innego. A twórcy niezmiennie daję jednak satysfakcję z własnego łajdactwa i pozorne, ale jednak poczucie triumfu.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2020 - 20:11:51

Zlecieli się obrońcy magistratu z Goebbelsowskimi zapędami, King i Miedzianka. Tak, tak to o Was. Żmijka tylko koniecznie wysmaż jakiś artykulik o swoim Panu. 

#74 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2020 - 16:32:04

Byłam na obchodach jestem zwykłą mieszkanką, pracującą , bardzo mi się podobalo jeśli ktoś bardzo chciał uczestniczyć mógł zaplanowac urlop w tym dniu,tym bardziej że od dawna był program.Co do zapraszania zasłużonych mieszkańców,mogli uczestniczyc .Przypominam to Obchody 100 lecia Odzyskania Niepodległości ,a nie zasłużony dla Golubia-Dobrzynia .Maruderom pewnie nawet słońce przeszkadzało. Na zamku był poczęstunek, fajne konkursy i pokaz wojskowy.Lekcja historii. Już widzę jak mnie pocisną,wiecznie nie zadowoleni

#75 ~Rybka~

~Rybka~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 08:59:56

Byłam na obchodach jestem zwykłą mieszkanką, pracującą , bardzo mi się podobalo jeśli ktoś bardzo chciał uczestniczyć mógł zaplanowac urlop w tym dniu,tym bardziej że od dawna był program.Co do zapraszania zasłużonych mieszkańców,mogli uczestniczyc .Przypominam to Obchody 100 lecia Odzyskania Niepodległości ,a nie zasłużony dla Golubia-Dobrzynia .Maruderom pewnie nawet słońce przeszkadzało. Na zamku był poczęstunek, fajne konkursy i pokaz wojskowy.Lekcja historii. Już widzę jak mnie pocisną,wiecznie nie zadowoleni

Zgadam się z Tobą fajnie bylo

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 11:04:55

Gdyby tego nie organizował Całbecki tylko Piątkowski to impreza by nie wypaliła. Gorąco dziękuję panie Marszałku za zajęcie się miastem Golub-Dobrzyń i zrobienie tak wspaniałej imprezy.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 13:50:22

Gdyby tego nie organizował Całbecki tylko Piątkowski to impreza by nie wypaliła. Gorąco dziękuję panie
Marszałku za zajęcie się miastem Golub-Dobrzyń i zrobienie tak wspaniałej
imprezy.

Ja myślę że gdyby Haller wiedział że 100 lat później obchody będą prowadzone w mieście gdzie burmistrzem jest Piątkowski to nie wkraczał by w ogóle do Golubia-Dobrzynia a jak już to zrobił by to 19stego żeby obchody przypadły w niedzielę po 100 latach. Niby generał a nie myślał.

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 07:57:09

Puknij się w głowę i zastanow sie co piszesz, historie chcesz poprawiać, czy nie znasz,bo niedouczony jesteś i z nienawisci do Piątkowego wszystko jest blee.Widziales relacje lub byles w Toruniu. U Nas sie zaczęły obchody no i super.

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 18:39:15

Przyczepiło sie znoeu G...o do statku  (OBCHODÓW WOJEWÓDZKICH) I MÓWI "PŁYNIEMY".

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2020 - 19:02:07

Przyczepiło sie znoeu G...o do statku (OBCHODÓW WOJEWÓDZKICH) I MÓWI "PŁYNIEMY".

Wszystkich tych co piją ćpają i mają zaburzenia psychiczne pragnę poinformować że obchody trwały jeden dzień i skończyły się 7 dni temu.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Mariusz Piątkowski, Burmistrz, Golub-Dobrzyń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych