Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przygotowania obchody w mieście.

Mariusz Piątkowski Burmistrz Golub-Dobrzyń

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
81 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 14:24:31

Wystarczyło napisać na forum , a już ochrona pilnuje podestu w Golubiu. (sic!)
Może do piątku pomalują mostek, odnowią tablicę i przestawią w odpowiednie miejsce bramę ? Kto wie ?
Jest jeszcze czas.

Bramę stylowo zbliżoną do tej z serialu komediowego pt. "Alternatywy 4". PRL-owska rzeczywistość w XXI wieku.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2020 - 16:09:41

Żeby pijuski w nocy wam tej bramy nie rozegrali XD

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 09:04:05

Ale cyrk. Chociaż raz miasto będzie pozamiatane :)

#24 ~Xd~

~Xd~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 11:42:55

No impreza typowa dla urzędu większość mieszkańców w pracy, a oni albumy wrzucają co za kolejna żenada. Masakara co się dzieje w tym mieście. Cała ekipa robi pod siebie wszystko mają w du*** mieszkańców.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 12:38:50

No impreza typowa dla urzędu większość mieszkańców w pracy, a oni albumy wrzucają co za kolejna żenada. Masakara co się dzieje w tym mieście. Cała ekipa robi pod siebie wszystko mają w du*** mieszkańców.

Niestety się zgadzam. Większość to szkoły, pracownicyurzedu i jednostek podległych, a dla zwykłych mieszkańców pozostaje relacja w internecie. Szkoda, bo takie wydarzenie raz na 100 lat powinno być dla wszystkich. Każdy powinien mieć możliwość wzięcia udziału. Lans i jeszcze raz lans tych samych osób. I zawsze można powiedzieć-- to nie my !to Ci wyżej.

#26 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 13:21:43

Masakra to jest frustracie to co piszesz. Jak widzę masz czas żeby siedzieć w internecie i bluzgać wszystko i wszystkich. Było to i jest również dla Ciebie ale jak zwykle wolisz płuc. Dramat!!!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 13:40:07

Całe szczęście już po wszystkiemu :)

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 14:00:35

Niestety się zgadzam. Większość to szkoły, pracownicyurzedu i jednostek podległych, a dla zwykłych mieszkańców pozostaje relacja w internecie. Szkoda, bo takie wydarzenie raz na 100 lat powinno być dla wszystkich. Każdy powinien mieć możliwość wzięcia udziału. Lans i jeszcze raz lans tych samych osób. I zawsze można powiedzieć-- to nie my !to Ci wyżej.

Ale Ty byłeś :) i na pewno ci się podobało ale aby to potwierdzić brak ci odwagi nawet anonimowo :) bo łatwiej opluć bo to jest bardziej męskie dla takiej ofermy jak Ty:) mimo wszystko cieszę sie ze też brałeś w tym udział :)

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 14:06:59

Masakra to jest frustracie to co piszesz. Jak widzę masz czas żeby siedzieć w internecie i bluzgać wszystko i wszystkich. Było to i jest również dla Ciebie ale jak zwykle wolisz płuc. Dramat!!!

Chyba pluć. heh:)

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 15:42:30

I co? I jak zwykle źle.
Bo trzeba samochody przestawić na pół dnia, bo pieniędzy mało, bo brama nie tam gdzie trzeba, bo tynki się walą, bo mam ponad 50 lat i nigdy czegoś takiego nie widziałem i w ogóle jest do dupy. Po co taki przemarsz? Po co Marszałek? Ja pitole zrobili by sylwestra w to miejsce nachlał bym się, a nie tam jakieś obchody i na co to komu? Bramę mi zaraz przestawić tak jak stała 100 lat temu, drugi most rozebrać bo 100 lat temu też go nie było i wskrzesic św.pamieci ówczesnego burmistrza.

Widzę, że prawda bardzo zabolała!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 15:45:58

Po co nam burmistrz w mieście jak większe inwestycje robi nam Marszałek Województwa ? 
- Ul. Toruńska  - Całbecki
- Skrzyżowanie w Golubiu - Całbecki
- Uroczystości 17 stycznia - Całbecki 

To może my nie wiemy, a burmistrzem jest Całbecki a nie Piątkowski?!  :D  :D  :D

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 20:36:28

Ale Ty byłeś :) i na pewno ci się podobało ale aby to potwierdzić brak ci odwagi nawet anonimowo :) bo łatwiej opluć bo to jest bardziej męskie dla takiej ofermy jak Ty:) mimo wszystko cieszę sie ze też brałeś w tym udział :)

Nie ja byłem autorem wpisu, który tak skomentowałeś ale zapytam cię: a jak u ciebie z odwagą, co? Dlaczego wyzywasz kogoś od ofermy, zarzucasz że pisze anonimowo, a sam co robisz? Dlaczego się nie podpisałeś "bohaterze"? A może ofermo? Wybierz.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 20:47:15

Pewnie komuś nie spodoba się to co napiszę. Pewnie zaraz dopadnie mnie fala hejtu ale trudno. Mam to gdzieś. Uważam jednak, że na taką uroczystość, która zdarza się raz na 100 lat, powinni być zaproszeni zasłużeni mieszkańcy miasta. Parę osób ma ten zaszczytny tytuł i przy takiej okazji powinni być oficjalnie zaproszeni. Wiem, że impreza była otwarta i wszyscy mogli wziąć w niej udział, jednak niesmak pozostał. Należy doceniać ludzi, którzy dużo zrobili dla tego miasta, dopóki są jeszcze między nami. Podobnie jak należało zaprosić żyjących przecież jeszcze burmistrzów miasta po 1989 roku. Możemy ich różnie oceniać ale przecież pełnili te funkcje, tworzyli lepiej lub gorzej współczesną historię Golubia-Dobrzynia. Ta historia nie zaczęła się od Piątkowskiego i na Piątkowskim się nie skończy. Ale cóż, aby umieć się zachować właściwie, trzeba mieć choćby podstawową kindersztubę. Tego naszym obecnym władzom czasem brakuje. Mieli rację ci, którzy mówili, że frak pasuje dopiero w trzecim pokoleniu...

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 20:50:55

Mam to samo odczucie. Sto lat wyzwolenia miasta! Na taką okazję impreza powinna być w godzinach dostępnych dla wszystkich!!! Niestety wygląda to tak, że władza się bawi w naszym imieniu...

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 21:17:50

cześć kretynie

#36 King

King

Faraon

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 3558 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 21:19:26

cześć kretynie

Jak miło  :wub:  :wub:  :wub:

#37 Żmija miedzianka

Żmija miedzianka

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 50 postów

Napisano 17 styczeń 2020 - 21:30:25

Jak miło  :wub:  :wub:  :wub:

Dobry Wieczór King, przejrzyj forum, dokładnie, :D ;), proszę

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 22:12:19

Dobry wieczór :) Macie racje ,szkoda że Golub nie wrócił do ojczyzny 19 stycznia wtedy wszyscy by mieli równe szanse na pewno by uczestniczyli tak jak gremialnie przyszli 11 listopada , 3 maja i wiele innych świąt :( A po za tym żądamy na wszelkich takich uroczystościach Zenka Martyniuka darmowego piwa i Rybaczówki do rana , co najmniej .To dopiero będzie impreza na miarę naszego miasta i mieszkańców :lol: :lol: :lol: Uwaga następna taka uroczystość za sto lat choć mnie to będzie już gówno obchodzić ;) :P :D :lol:

Za to lat no może i nie za sto a za dziesięć cała ulica będzie pokryta siatka maskująca przykrywająca ruiny i odpadający tynk ze ścian. A może to pomysł miasta na renowację ?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 22:12:41

Dobry wieczór :) Macie racje ,szkoda że Golub nie wrócił do ojczyzny 19 stycznia wtedy wszyscy by mieli równe szanse na pewno by uczestniczyli tak jak gremialnie przyszli 11 listopada , 3 maja i wiele innych świąt :( A po za tym żądamy na wszelkich takich uroczystościach Zenka Martyniuka darmowego piwa i Rybaczówki do rana , co najmniej .To dopiero będzie impreza na miarę naszego miasta i mieszkańców :lol: :lol: :lol: Uwaga następna taka uroczystość za sto lat choć mnie to będzie już gówno obchodzić ;) :P :D :lol:

Za to lat no może i nie za sto a za dziesięć cała ulica będzie pokryta siatka maskująca przykrywająca ruiny i odpadający tynk ze ścian. A może to pomysł miasta na renowację ?

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2020 - 22:19:13

Chciałbym się dowiedzieć kto jest sponsorem banera pięknego ze zdjęciami miasta przy ul.Brodnickiej. Przykrył on zepsuty, zniszczony płot na prywatnej posesji.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Mariusz Piątkowski, Burmistrz, Golub-Dobrzyń

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych