Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Przewóz osób, Sierpc, Busy, Holandia, Belgia, Niemcy, Francja

przewoz osob przewóz osób transport busy holandia lotniska przewóz osób do niemiec przewóz osób belgia przewóz osób sierpc laweta transport aut

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Transporter

Transporter

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 23 wrzesień 2014 - 16:08:47

Przewóz osób,,TRANSPORTER,, Sierpc.
Regularny przewóz osób do Niemiec, Belgi, Holandii.
Lotniska, Ferie, Wakacje.
Kontakt telefoniczny lub sms;
Polski numer,
+48 519 834 286
Holenderski numer,
+31 644 785 593
Regularny przewóz osób pod wskazany adres.
Wyjazdy do Niemiec, Holandii, Belgi odbywają się; Poniedziałek, Wtorek, Czwartek. Niedziela
Powroty do Polski;
Poniedziałek, Wtorek, Środa, Piątek.
W celu złożenia rezerwacji proszę wysłać sms o następującej treści pod numer; 519 834 286.
1. Imię i Nazwisko.
2. Data wyjazdu.
3. Dokładny adres z kodem pocztowym w Polsce i za Granicą.
4. Numer telefonu.
GRUPY OD 5 OSÓB KAŻDEGO DNIA TYGODNIA Z MOŻLIWOŚCIĄ NEGOCJACJI CENY.
Francja, Dania, Austria, Włochy, Luxemburg, Słowacja, Czechy tylko grupy zorganizowane.
Wyjazdy do Niemiec, Holandii, Belgi, odbywają się z Województw.
mazowieckie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, łódzkie, lubuskie.
1. Pijani pasażerowie nie są zabierani.
2. Zakaz spożywania alkoholu w busach.
3. Pasażerowie powinni zostawić po sobie czyste miejsce.
Wszystkich informacji udzielam telefonicznie pod wymienionymi numerami.
Polski numer, +48 519 834 286

Użytkownik Transporter edytował ten post 02 grudzień 2014 - 16:09:49

#2 ~mkm~

~mkm~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2014 - 10:21:49

jaki bylby koszt z bawari do sierpca ?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2014 - 19:16:38

masakra ceny,wiecej niz za bilet na somolot heheheh. Usmialam sie kiedy pan powiedzial,ze z Rypina do Modlina 300 zl:-) Moj bilet do Brukseli w ta i z powrotem 157zl hahahah Swoim autem pojade,wynajme parking i wroce swoim. Usmialam sie z atrakcji i komfortu tfuuu..

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 05:20:14

Czy ma ktoś może namiary na przewóz około 9 - 10 osób. W najbliższym czasie czeka nas wyjazd z Rypina do Katowic na rodzinną uroczystość. Powrót tego samego dnia. Może ma ktoś telefon do solidnego i niedrogiego przewoźnika.

#5 Transporter

Transporter

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 15:46:01

masakra ceny,wiecej niz za bilet na somolot heheheh. Usmialam sie kiedy pan powiedzial,ze z Rypina do Modlina 300 zl:-) Moj bilet do Brukseli w ta i z powrotem 157zl hahahah Swoim autem pojade,wynajme parking i wroce swoim. Usmialam sie z atrakcji i komfortu tfuuu..

Skoro się uśmiałaś to dobrze, ja udzieliłem informacji więc nie widzę nic dziwnego. Proszę czytać tekst ogłoszenia ze zrozumieniem

#6 Transporter

Transporter

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 15:52:02

Czy ma ktoś może namiary na przewóz około 9 - 10 osób. W najbliższym czasie czeka nas wyjazd z Rypina do Katowic na rodzinną uroczystość. Powrót tego samego dnia. Może ma ktoś telefon do solidnego i niedrogiego przewoźnika.

Nie musisz nikogo tu obrażać, skoro udzielam informacji to ja do niczego nikogo nie namawiam. skoro 300 cię śmieszy mogłaś zabrać z sobą 10 osób i byś zapłaciła po 30 zł od osoby. Widać kulturę rodaków za granicą

#7 Transporter

Transporter

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 15:53:12

jaki bylby koszt z bawari do sierpca ?

jaki bylby koszt z bawari do sierpcaPytania proszę kierować telefonicznie

#8 Transporter

Transporter

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 16:08:37

super

#9 Transporter

Transporter

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 16:22:22

Skoro się uśmiałaś to dobrze, ja udzieliłem informacji więc nie widzę nic dziwnego. Proszę czytać tekst ogłoszenia ze zrozumieniem

masakra ceny,wiecej niz za bilet na somolot heheheh. Usmialam sie kiedy pan powiedzial,ze z Rypina do Modlina 300 zl:-) Moj bilet do Brukseli w ta i z powrotem 157zl hahahah Swoim autem pojade,wynajme parking i wroce swoim. Usmialam sie z atrakcji i komfortu tfuu

tak drogo, widzisz ja wiem jak latac do Brukseli za 1 zł. dlaczego przeplacasz i placisz 157. Czy idąc do sklepu po bułki które kosztują 0,50 zł obażasz sprzedawcę mówiąc mu że za rogiem są po 0,19 zł. Czy udzielenie informacji na temat ceny musi równać się z przykrymi tekstami mało rozumiejących internautów. Nie wiedziałem że udzielenie informacji tak cie poruszy. Chciałem powiedzieć o promocji za 1 zł ale nie zdążyłem:-)

#10 Transporter

Transporter

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 grudzień 2014 - 16:52:02

zadzwoń i się dowiedz o termin i cenę

#11 ~wareda~

~wareda~
  • Goście

Napisano 03 luty 2016 - 14:22:19

Dobrze mi się podróżuje z Efectbusem (efectbus.pl). To co się tutaj rzuca w oczy to na pewno wysoka jakość obsługi ze strony kierowców. Widać, że zatrudniają ludzi z doświadczeniem, to się po prostu czuje podczas jazdy, kto siedzi za kółkiem.

#12 ~Adam990~

~Adam990~
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 21:26:18

Ja jeżdżę z EastLogistics. Super firma, zawsze na czas, bez żadnych spóźnień i niedomówień.

#13 ~cichy~

~cichy~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2016 - 20:11:19

Dream tour Toruń. Serdecznie wszystkim... odradzam!!!!

#14 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 10:52:42

Z mojego doświadczenia śmiało mogę polecić Koniczynka bus z pomorza. Nigdy nie ma problemu z rezerwacją. Nie zdarzają się  opóźnienia, zawsze przed wyjazdem firma dzwoni i potwierdza. Ja jestem zadowolona i polecam też moim znajomym. 

#15 ~thorstad~

~thorstad~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2017 - 12:25:31

Z Pomorza jeździ też Ryśbus. Mi oni pasują bo maja nowe busy i dobrych kierowców, nie szarżują a są zawsze na czas. Paczki też mi nimi przesyłali.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przewoz osob, przewóz osób, transport, busy holandia, lotniska, przewóz osób do niemiec, przewóz osób belgia, przewóz osób sierpc, laweta, transport aut

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych