Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przetargi Burmistrza - temat dla CBA

przetarg nielegalny przetarg oszustwa powiązania

113 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 15:45:31

Skład Rady w tamtym czasie,kto poda?

Na bank Paprocka,Sołtysiński,Olejnik

#42 ~Julek~

~Julek~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 19:35:09

No i co z tym zgłoszeniem fo CBA? Wyjaśnili coś?

#43 ~Julek~

~Julek~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2019 - 19:35:24

No i co z tym zgłoszeniem fo CBA? Wyjaśnili coś?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 07:45:09

Daj im pracować.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 08:54:24

Pan Wypij coraz bardziej zaczyna mi się podobać. Na Facebuku napisał ciekawą artykuł na temat sprzedaży działek po miasteczku manewrowym.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 22:22:54

Ja bym się zainteresował sprzedażą działek za bezcen przy Marii Danielewicz Zielińskiej przy przejeździe PKP koło stacji Olkop....

A sposobie realizacji poprzedniej modernizacji kanalizacji trudno nie napisać...

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 23:25:27

.... to ja odpoowiadam za strukture urzędu,to ja odpowiadam za kadry urzędu... Jak by nikt z ulicy nie ingerował to byśmy nie wiedzieli o "dziwnych przetargach" Cytat wypowiedzi Burmistrsa podcxas sesji.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 00:09:10

.... to ja odpoowiadam za strukture urzędu,to ja odpowiadam za kadry urzędu... Jak by nikt z ulicy nie ingerował to byśmy nie wiedzieli o "dziwnych przetargach" Cytat wypowiedzi Burmistrsa podcxas sesji.

SZOK. Pretensje burmistrza do mieszkańców za to, że się interesują tym co robi! 

Tak dla uporządkowania faktów. Burmistrz jest na usługach mieszkańców - nie odwrotnie.

#49 ~Gość7~

~Gość7~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 00:39:30

SZOK. Pretensje burmistrza do mieszkańców za to, że się interesują tym co robi!
Tak dla uporządkowania faktów. Burmistrz jest na usługach mieszkańców - nie odwrotnie.

Teraz sobie uświadomiłem,że ten człowiek faktycznie chyba
Czuje sie jak by to jego było. Ze byle ktoś z ulicy czy jakoś tak? Nie dziwie sie że działki za bezcen puszcza,zatrudnia dla głosów i płaci prezesowi od chuja pueniędzy. BASTA!

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 00:54:10

Czuje sie jak by to jego było. Ze byle ktoś z ulicy czy jakoś tak? Nie dziwie sie że działki za bezcen puszcza,zatrudnia dla głosów i płaci prezesowi od chuja pueniędzy. BASTA!

Taka wypowiedz to nie publicznie. Andrzej się chyba zdenerwował. A tak na marginesie to te obrady online kiepski dzwięk mają,do tego nie każdy wyraźnie mówi.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 03:12:15

Jestem ciekaw co zrobią ci przydupasy burmistrza którzy na portalach społecznościowych szli za nim jak to wszystko wyjdzie na jaw. Będzie bardzo wesoło.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 07:04:42

W Bydgoszczy prezes wodociągów zarobił w 2017 ok 194 tyś zł (miasto 400 000 ludzi ) , Toruń 94 tyś zł  200 000 ludzi . Aleksandrów ponad 380 tyś - mieszkańców 12 500 .

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 08:09:43

Tak dla uporządkowania faktów, Burmistrz jest wybierany przez mieszkańców. A pretensje o wszystko to zdaje się maja tylko przeciwnicy polityczni. Kampania sie dawno skończyła. Dajcie człowiekowi pracować.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 10:20:04

Tak dla uporządkowania faktów, Burmistrz jest wybierany przez mieszkańców. A pretensje o wszystko to zdaje się maja tylko przeciwnicy polityczni. Kampania sie dawno skończyła. Dajcie człowiekowi pracować.

Dajcie pracowac? Nie jestem związany z polityka! Nie jestem zwolennikiem Wypija,Gollusa ani Cieśli. Ale Ten człowiek z Pasłęku chyba kiepsko pracuje skoro odwołuje przetargi,które organizuje. Przecież to on demokratycznie jest kierownikiem urzędu,birze odpowiedzialność za jednostkę,kadry itp. Przed wyborami chwalił się,że już 12 lat jest burmistrzem jest taki obcykany w tej robocie. Jednak wycjodzi na to,że nie. Nie jestem zorientowany w sprawach przetargowych,ale jeżeli sprrzedawal z jakimiś nieprawidłowościami to mam nadzieje,że to CBA zamknie go do Ciupy.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:42:31

Jak na niebedacego po niczyjej stronie, to się jakos za bardzo podniecasz

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:59:37

Słychaj nie ma ludzi ponad prawem. Jak by to np. Burmistrz Włoszek sprzedawał działki z nieprawidłościami to napisał bym na niego! Winszuję Wypijowi,że ma "jaja," i nie boi się wyciągać takie rzeczy na światło dzienne. Pozdrowionka

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 12:04:35

Podniecał to się chyba wczoraj burmistrz podczasz mowy w sprawie skargi. On jest kierownikiem urzędu.... haha trochę się chyba uniósł. A jak mu sìę nie podoba że mieszkańcy z ulucy mają wątpliwości. Niech odejdzie już leciwy jest emeryturka wnuki,fotel bujany,działka,warzywka.

#58 ~Nicki~

~Nicki~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 12:11:49

Oj gula ci skacze, skacze, uważaj żebyś nadciśnienia nie dostał

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 12:37:07

Oj gula ci skacze, skacze, uważaj żebyś nadciśnienia nie dostał

Jo jo,przydupasku paluszek ci pupcią czyjąś brzydko nie pachnie?

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2019 - 15:31:20

Niestety nie trafiłeś, ale lubie patrzeć jak się pultasz

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: przetarg, nielegalny przetarg, oszustwa, powiązania

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych