Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przeprosiny

pedofilia

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
518 odpowiedzi w tym temacie

#501 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 22:30:38

Dajcie spokój ludzie , weźcie się za robotę, a nie głupoty piszecienz nudów.Dobrej nocy

#502 ~EDEK~

~EDEK~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 23:27:26

No a jak tam ukochana? ta piekna, seksowna, urocza. Ile jeszcze czasu upłynie, znim pusci go kantem. Ona z tego słynie. a ten stary cap myśli, ze sie w nim zakochała. Chyba w tych brodawach na twarzy i w tym siwym łbie. Oj ty naiwniaku, żeby dla kogoś takiego stracić reputacje, dobrą opinie. Wczesniej czy później ockniesz się, ale będzie za późno. Miejsce w kartonie pod mostem. Podobno żona juz go wymeldowała. Jest osobą publiczną bez meldunku, ale może niunia go zamelduje, jeśli mąż jej na to pozwoli. cO ON TERAZ REPREZENTUJE STRZELNO CZY MOGILNO. TO JEST BARDZO ISTOTNE, LE KOLEJNE WYBORY TO JUŻ POZA JEGO ZASIĘGIEM.

#503 ~eryka~

~eryka~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 23:44:03

To bardzo ciekawe, kto on teraz Strzelnianin już nie, Mogilnianin jeszce nie. Co sie dzieje, chociaz on zawse mowi, ze jest Strzelnianinem. Powinien określić się i nas wyborców nie wprowadzać w błąd. Ostatnio prawie codziennie widać go w Strzelnie. Możekochanka da mu meldunek i nie tylko. Może i dach nad głową mu da. On przez tyle lat nie doszedł do niczego. Niech się wreszcie pobiorą i będzie spokj,a nie sieją zgorszenie. Ludzie żygać się chce patrząc na tych dwoje. 

#504 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 23:46:46

Edku chyba piszesz nie o tym co trzeba , mylisz osoby . Czyżbyś był pod wpływem alkoholu? Dobrej nocy , już nie będę odpisywać na twoje głupie docinki , i reszta pewnie również , bo już skończyła . Kompromitujesz się , i tyle . Myśl ,co piszesz . Żegnam.

#505 ~Strzelnianin~

~Strzelnianin~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2020 - 23:58:17

Edek mylisz ludzi i tyle zadluzo alkoholu i tyle , stamuj z tym piciem , bo na zdrowiu i rozumie ci szkodzi na maksa .Obczerniasz ludzi , a ludzie mogą myśleć, że to chodzi o kogoś innego. Idź już spać lepiej . Narka

#506 ~Walduś~

~Walduś~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 00:02:53

Hihi ale komedia lepiej niż w jedynce haha nara

#507 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 00:18:17

Ulala ale wiksa konkretna eryku , przy chlaniu nerwy puszczają ? To nie sposób picie , na zdrowiu i umyśle ci szkodzi . Może na odwyk Chcesz ? widać że nie możesz poradzić sobie z emocjami , może czas wielki udać się do lekarza ? Tam ci pomoże , a nie obczerniac obcych jakiś obcych ludzi ,i sięgać po alkoholu , bo to widać. Chyba masz problemu to wyladowujesz się na kimś , na forum . Ale to nie sposób , a co ile pijesz?Lecz się . Nara.

#508 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 00:32:09

Edku nie pisz głupot , bo możesz być karany , i się skończy , obczernianie jest karalne. Życzę rozumumu i zajmnij się sobą. Dobrej nocy

#509 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 14 marzec 2020 - 23:04:42

A co się mu dziwicie... patrząc na jego byłą ex--- 

#510 ~Arnold~

~Arnold~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 11:26:57

Wszyscy chorzy jesteście leczcie się, a w tym tygodniu chyba we wtorek lub w środę był koło kościoła widziałem jak wychodził około 18 . Może na mszy. Akurat byłem u brata więc widziałem .Dowiedzenia .

#511 ~Miniu~

~Miniu~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 11:28:50

Koniec tego pisania wszyscy !!! Dość już tego !! Do roboty wszyscy

#512 ~Arnold~

~Arnold~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 11:36:34

No co przecież go widziałem z daleka koło kościoła był wysiadał z auta nie wiem gdzie szedł bo tego już nie widziałem ale był 100% . Wstydu to jednak ludzie nie mają Dowiedzenia

#513 ~Miniu~

~Miniu~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 11:39:38

Weźcie się leczcie . Zajmnijcie się czymś ,a nie obserwacją innych , każdy niech patrzy sam na siebie ,a nie na innych , każdy może robić to co mu się podoba, i nic innym do tego. Widocznie ludzia jest tak dobrze . Żegnam

#514 ~Xd~

~Xd~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2020 - 11:41:41

Naraaaaa !!!

#515 ~Walduś~

~Walduś~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 23:57:47

Dziś po 21 był koło kościoła stał samochód i pewnie nie tylko ha ha ha

#516 ~Walduś~

~Walduś~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 00:05:23

Oj Gieniu Gieniu znuw zacynas

#517 ~michał~

~michał~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2020 - 16:49:56

oj Waldus łżesz jak pies.Jego auto jest u mechanika i od 2 dni jezdzi autem żony, a ono jest srebrne. co nudzisz sie i wypisujesz głupoty. ty jesteś Waldek czy może Waldkowa.

#518 ~Walduś~

~Walduś~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 01:10:27

Wiem co widziałem obronco nie musisz wierzyc kto wie to wie nara

#519 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 01:25:17

Dość już pisania głupot, weźcie się za robotę , albo módlcie się o lepszy rozum i przy okazji o pozbycie się koronawirusa ,, Walduś" ,, Michał" czy inne Nicki. Dobrej nocy i więcej mądrości , nie sieki w głowie . Pijecie , i pod wpływem alkoholu piszecie głupoty , bo na pewno mądry człowiek nie pisze bzdur .
Wasz rozum widać nie pracuje normalnie , i szkodzi zdrowiu i życiu. Bo to , co wyprawiacie nie jest mądre. Żegnam !!!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pedofilia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych