Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przenoszą PKS

120 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 07:56:12

Dworzec autobusowy w Ciechocinku o ile te dwie rozpadające się wiaty można tak nazwać zostanie przeniesiony w okolice campingu. Niby ma być nowocześnie z pełnym węzłem sanitarnym itd. ale to będzie kawałek drogi by tam dotrzeć.

#2 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:26:57

Jakie daleko kuracjusze co dziennie chodza z sanatorium promień pod tężnie i nie narzekają wy śiejecie sztuczne problemy

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 08:32:46

W końcu! To co jest teraz jest śmieszne. Autobusy dalekobieżne, jeden za drugim i biegający ludzie z bagażami szukający właściwego autobusu. Brak aktualnego rozkładu jazdy, jak przystanek na zadupiu. W końcu będzie jak trzeba!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 09:14:43

Bardzo dobrze ze przeniesione

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 09:26:53

Dworzec autobusowy w Ciechocinku o ile te dwie rozpadające się wiaty można tak nazwać zostanie przeniesiony w okolice campingu. Niby ma być nowocześnie z pełnym węzłem sanitarnym itd. ale to będzie kawałek drogi by tam dotrzeć.

Kawałek drogi to i do obecnego można mieć, zależy gdzie mieszkasz.

Z kempingu jest blisko do tężni, widać przyjeżdżających na samą sobotę lub niedzielę ludzi co chcą pospacerować. Będą mieli wygodniej.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:23:37

Najgłupszy pomysł tej kadencji. Przenosić przystanek bez zabezpieczenia przejścia pezez tory? Głupota.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:52:21

Najgłupszy pomysł tej kadencji. Przenosić przystanek bez zabezpieczenia przejścia pezez tory? Głupota.

Zawsze można być potrąconym przez pociąg widmo...

Normalni ludzie nie chodzą przez tory tylko jak ludzie chodnikiem. Nikt z obecnego przystanku nie będzie potem się wracał i szedł na nowy tylko prosto na właściwy przystanek.

Twój wpis jest największą głupotom w tym temacie!

Poza tym PKS to PKS a PKP to PKP i co ma PKS do torów PKP? Niech PKP zadba o odgrodzenie torów o ile w ogóle jest konieczne. Np. zobacz jak blisko są tory przy McDonaldzie w Odolionie i jakoś nikt nie kwiczy.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 12:52:39

Zawsze można być potrąconym przez pociąg widmo...

Normalni ludzie nie chodzą przez tory tylko jak ludzie chodnikiem. Nikt z obecnego przystanku nie będzie potem się wracał i szedł na nowy tylko prosto na właściwy przystanek.

Twój wpis jest największą głupotom w tym temacie!

Poza tym PKS to PKS a PKP to PKP i co ma PKS do torów PKP? Niech PKP zadba o odgrodzenie torów o ile w ogóle jest konieczne. Np. zobacz jak blisko są tory przy McDonaldzie w Odolionie i jakoś nikt nie kwiczy.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 13:20:29

W Aleksandrowie tez przez tory do Tesco,
Nikt nie kaze przechodzić przez tory normalnke kolo piri piri idzie sie

#10 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 13:22:10

Bzdurą jest co piszesz kto ci każe chodzić po torach chodzi się po chodniku

#11 ~men~

~men~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 14:03:21

Bardzo dobrze przenosiny budzą zawsze emocje, postój taksówek się sam przeniesie bo w tym miejscu nie będzie klientów.  To obecne " coś " to wstyd dla wizerunku miasta, jesteś pierwszy raz w Ciechocinku wysiadasz z autobusu i co widzisz ??? Niektóre autobusy wyglądają jak retro, mam nadzieje że spełniają normy emisji, widziałem jednego jak wystartował to z rury  czarny dym potem było lepiej.  Prawie w każdym mieście plac i okolice przed Teatru jest miejscem reprezentacyjnym. Następny etap dworzec PKP i zaplecze ( dogadać się z PKP ) przekształcić, w atrakcje dla turystów i zrobić perełkę w tym miejscu np. Bibliotekę interaktywna i muzeum ludzi związanych z Ciechocinkiem jak Karol Kossak czy Edward Stachura i inni

#12 ~nowa historia~

~nowa historia~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 16:54:55

Przecież wiadomo że połączenie kolejowe już nie wróci do Ciechocinka .Jeszcze trochę a zaczną demontować tory i trakcję elektryczną.Nikt nie będzie utrzymywać czegoś co nie przynosi zysku.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 18:14:41

w koncu bedzie porzadny dworzec PKS tak jak dawniej, poczekalnia ogrzewana, jakis bufet, herbata, kawa, zapiekanka, zurek z bułka,

jestem zadowolona z zmian idacych.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 18:15:35

w koncu bedzie porzadny dworzec PKS tak jak dawniej, poczekalnia ogrzewana, jakis bufet, herbata, kawa, zapiekanka, zurek z bułka,

jestem zadowolona z zmian idacych.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 18:29:25

To chcesz dworzec czy bufet?

#16 ~władek k~

~władek k~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 18:36:34

Jaki dworzec PKS ? Postawią jakąś lepiej osłoniętą wiatę i tyle.A bajką jest istnienie jakiegoś bufetu.

#17 ~Emeryt PKP~

~Emeryt PKP~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 18:41:28

Zawsze ja dworcu jest punkt malej gastronomi, kiosk itp wczoraj sie urodziles? A podróżni maja w zimnej poczekalni marznac?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 18:56:47

Teraz stoi wiatka i jakoś nikt tym zimnem się nie przejmuje. Na dworzec się idzie aby gdzieś jechać a nie stołować i przesiadywać. Idziesz żeby być na 5-10 minut przed odjazdem, po co więcej?
Na dworcu powinna być kasa biletowa, rozkład jazdy informacja dla podróżnych, jakieś miejsce żeby chciwe usiąść i tyle. Reszta jest zbędna.

#19 ~taka prawda~

~taka prawda~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 18:59:51

Zawsze ja dworcu jest punkt malej gastronomi, kiosk itp wczoraj sie urodziles? A podróżni maja w zimnej poczekalni marznac?

Żadnego dworca nie będzie.Przeniosą przystanek i tyle.Nie pisz głupot.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2019 - 19:48:17

człowieku co Ty piszesz, kasa biletowa poczekalnia, wc to podstawa, kiosk tez bo ludzie kupują pamiątki itp.

nie wierze ze nie byłes nigdy na dworcu i nie jadłes nawet pączka zapiekanki itp.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych