Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Przekłucie uszu u dziecka

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia1980~

~Kasia1980~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 13:07:08

Witam, od kilku miesiecy mieszkamy z mezem w Chelmzy. Mamy 7-miesieczna coreczke. Czy jest w Chelmzy miejsce, gdzie mozna takiemu dziecku przekluc uszy. Jesli tak, to poprosze o jakies namiary, gdzie sie znajduje takie miejsce i ile kosztuje przeklucie. a moze zna ktos takie miejsce w Toruniu? czekam na jakies odp.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 13:08:41

PRZEKŁUJCIE SOBIE ROZUMY A NIE DZIECIAKOWI USZY!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 14:08:48

PRZEKŁUJCIE SOBIE ROZUMY A NIE DZIECIAKOWI USZY!

7mio miesięczne dziecko jest śliczne z natury,nie wiem po kiego diabła chcecie je tak męczyć!!!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 19:37:17

z dziecioka choinke chcu zrobić hehe

#5 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 21:03:38

Witam, od kilku miesiecy mieszkamy z mezem w Chelmzy. Mamy 7-miesieczna coreczke. Czy jest w Chelmzy miejsce, gdzie mozna takiemu dziecku przekluc uszy. Jesli tak, to poprosze o jakies namiary, gdzie sie znajduje takie miejsce i ile kosztuje przeklucie. a moze zna ktos takie miejsce w Toruniu? czekam na jakies odp.

KOBIETO KUP DZIECKU PAMPERSY I MYDŁO DO KAPIELI....

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 21:44:27

W studio Anna kolo poczty,pani Ania przekuwa bezbolesnie i sympatycznie, a kosztuje chyba 20-dziescia zlotych

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2009 - 07:23:15

W studio Anna kolo poczty,pani Ania przekuwa bezbolesnie i sympatycznie, a kosztuje chyba 20-dziescia zlotych

Wątpię żeby Anka zdecydowała się na taki zabieg u tak małego dziecka!

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2009 - 08:30:59

OTO WSPÓŁCZESNI RODZICE-SIECZKA W GŁOWIE!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2009 - 08:51:38

Co za idioci ! I po co głupcom rozum ? Kilkumiesięcznemu dzieciakowi będą przekłuwać uszy. Co za kretyństwo ! Niestety dzieci nie wybierają sobie rodziców.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 18:28:41

Ludzie Wy nie wiecie co piszecie ,ja tez mam córeczkę,uszka miała przekute gdy była 8 miesięczną kruszynką .Napiszcie może dlaczego szczepią noworodki ,albo kują je wenflonami jak są chore ,to też je boli i napewno bardziej niż ta chwila od przekłucia .(Do mamy 7 miesięcznej dziewczynki-nie obawiaj się kucia to jest chwila ,jeśli chcesz to zrób to teraz bo do jesieni uszka spokojnie się wygoją a Ty będziesz mogła założyć jej czapeczkę )

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 18:38:26

Ludzie Wy nie wiecie co piszecie ,ja tez mam córeczkę,uszka miała przekute gdy była 8 miesięczną kruszynką .Napiszcie może dlaczego szczepią noworodki ,albo kują je wenflonami jak są chore ,to też je boli i napewno bardziej niż ta chwila od przekłucia .(Do mamy 7 miesięcznej dziewczynki-nie obawiaj się kucia to jest chwila ,jeśli chcesz to zrób to teraz bo do jesieni uszka spokojnie się wygoją a Ty będziesz mogła założyć jej czapeczkę )

dzieci sie szczepi bo dba sie o ich zdrowie!

szczyt idiotyzmu, moze odrazu jej dziare zrobisz bo to modne?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 18:59:34

Oho, mam już dwie idiotki. A może by tak na forum założyć Koło Idiotek Chełmżyńskich ? A za bezsensowne zadawanie bólu własnym małym dzieciom i głupotę tychże rodziców proponowałbym lanie po ich starych tyłkach i zakutych łbach albo prace społeczne na rzecz miasta.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 19:02:34

"Koło Idiotek Chełmżyńskich_brawo!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 21:53:26

KUCIA to ta szelma za którą siedzi ,,pan,, Przewodniczący Rady Miasta.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2009 - 23:33:10

KUCIA to ta szelma za którą siedzi ,,pan,, Przewodniczący Rady Miasta.

NI NI ! KUCIA TO JE BACHA SZTANGA Z PADEREWSKIGO

#16 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 10:31:43

Ja mam 3 letnią córeczkę i cały czas sie zastanawiam czy warto w tym wieku przekłuć jej uszy, czy nie za szybko!! A gdzie tu kilku miesięczne dziecko...??

#17 ~MARYŚ WĘDZIDEŁKO~

~MARYŚ WĘDZIDEŁKO~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 14:44:46

Od razu przekuj jej nos ,brwi,wargę suty i łechtaczkę,a co tam.....Nie przyszło Ci na myśl że robiąc sobie frajdę tym kolczykiem ,bo dzieciak z tego nic nie ma,możesz spowodować swej latorośli krzywdę ?Ja swojej córce uszy przekułem jak miała prawie 6 lat i nosi malutkie śrubki,wiadomo że podczas zabawy bardziej okazałe kolczyki mogą spowodować naderwanie ucha.

#18 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 15:12:28

Raczej odradzam przekłuwanie uszu takiemu maluszkowi. Ja zdecydowałam się na przekłucie pistoletem w wieku 10 lat, ból po tym był okropny. Trzeba co parę godzin ruszać kolczykami w uszach, co jest nie do wytrzymania i miałam stan zapalny. Nie wyobrażam sobie tych męczarni po raz drugi.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 15:54:55

PRZEKŁUJ SE MÓZG WARIATKO!

#20 ~Aaaa Bzzzz~

~Aaaa Bzzzz~
  • Goście

Napisano 31 maj 2010 - 16:34:57

Fakt,słyszałem że nie rozliczył się z pieniędzy na studniówkę.

już mnie mdli od tego stulecia jak bum cyk cyk!

Słyszałam, że był straszny bałagan, chaos, brak organizacji-głowa bolała!

Witam ;)

Możesz przekuć uszka córeczce w SALONIE ANNA - o ile dobrze pamiętam nazwę. Jest to przed manchatanem. Pani która przekuwa jest bardzo miła i potrafi zagadać maluszka. Przekucie o ile pamiętam kosztuje 30 zł.z kolczykami ;)
pozdrawiam ;) Zapewne będzie Pani zadowolona...

Prosze się nie przejmować 'głupimi' postami ;)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych