Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prywatny żłobek z przedszkolem, co sądzicie?

rypin żłobek przedszkole prywatne

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zzzz.~

~Zzzz.~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2015 - 22:22:29

Witam, mam pytanie do rodziców obecnych i przyszłych pociech. Jak myślicie,czy w mieście takim jak Rypin,przydałby się prywatny żłobek z przedszkolem ? Z tego co wiem,żłobka chyba nie ma w ogóle.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 04:06:25

załóż i zobaczysz

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2015 - 06:02:17

Tak!

#4 Razbleirtys

Razbleirtys

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 grudzień 2015 - 10:00:53

Ja tam moge oddać i do publcznego ale żeby jakoś sie prezentował i dobrze wyglądał bo do takiego zwykłego to ciężko by mi było dziecko zostawić .

#5 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 10:11:25

Ja tam moge oddać i do publcznego ale żeby jakoś sie prezentował i dobrze wyglądał bo do takiego zwykłego to ciężko by mi było dziecko zostawić .

To zapewne dlatego .że jesteś jakiś niezwykły i twoje dzieci też ,oczywiście w twoim mniemaniu 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 10:15:13

W tym miejscu należy się  podziękowanie dla władz samorządowych Rypina które to swego czasu polikwidowały przedszkola a ludzi z tych instytucji pozwalniały w ramach tzw racjonalizacji znikło m in przedszkole na Kościuszki i na ul. Mławskiej.Pogratulować dobrych pomysłów a teraz żeby sie dostac do przedszkola trzeba czekać i ze dwa lata.!!!

#7 ~Bywalec~

~Bywalec~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 17:55:28

Dla starszaków polecam przedszkole ul Piłsudskiego
Dołek.Miła atmosfera wspaniali opiekunowie i wygodne
leżakowanie w przypadku wypadku opierunek

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: rypin, żłobek, przedszkole, prywatne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych