Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 20:28:59

Szkoły nie są własnością nauczycieli tylko własnością publiczną, więc nie mogą ich zamknąć. Poza tym wkurza mnie fakt, że tak się wywyzszają i uważają za nie wiadomo co. Inni też skończyli studia, często bardziej wymagające, też się dokształcaja za własne pieniądze i nie narzekają. Boję się wziąć l4 jak jestem chora A Wam wolno strajkować kosztem dzieci i rodziców. Taka prawda, że rodzice po swojej pracy siedzą i tłumaczą dzieciom lekcje, których nie wytłumaczył nauczyciel. Wy za mnie mojej pracy nie wykonujecie A ja za Was tak i jeszcze za to chcecie podwyżkę? Lekka przesada

#2 ~Dama~

~Dama~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:40:32

Nie zasługują! za uczenie dzieci LGBT propagowanie gejostwa i les . jak tak dalej będzie to nie będą puste ławki w szkołach bo z takich związków to co najwyżej jakaś epidemia hiv 

#3 ~Yo~

~Yo~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2019 - 22:49:45

Zapraszam do pracy na kopalni . Ja chętnie się zamienię z nauczycielką lub nauczycielem. Jak by pracowali w pełnym wymiarze pracy tak jak my co dziennie od poniedziałku do soboty włącznie 8-10- 12 po godzin dziennie. To by inaczej gadali. A zabrać za to godziny lektorskie! Mało mają przywilejów wszystkie święta wolne ferie dwa tygodnie! wakacje 2 miesiące ! jakoś nie widziałem nauczyciela który co dziennie pracuje 8 godz. Kpina niech idą pracować gdzieś indziej jak tak żle.

#4 ~Pit~

~Pit~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 16:18:09

Nie wiem co za ludzie wypisują te wszystkie brednie, ale chyba tylko zdesperowani pracownicy biedronki i lidla. Sam jestem nauczycielem i pensja jaką zarabiam nie wystarcza nawet na podstawowe potrzeby. Ktoś powie, że krócej pracujemy, bo tylko 18h ALE SĄ TO GODZINY PRZY TABLICY. Reszta jest przeznaczona na przygotowanie do lekcji, sprawdziany, rady, zebrania, szkolenia, librus itp. Szkoda mi tu nawet oświecać ciemny lud. Jest wiele ofert- zapraszam do szkoły

#5 ~Uczeń~

~Uczeń~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 17:44:47

Szkoły nie są własnością nauczycieli tylko własnością publiczną, więc nie mogą ich zamknąć. Poza tym wkurza mnie fakt, że tak się wywyzszają i uważają za nie wiadomo co. Inni też skończyli studia, często bardziej wymagające, też się dokształcaja za własne pieniądze i nie narzekają. Boję się wziąć l4 jak jestem chora A Wam wolno strajkować kosztem dzieci i rodziców. Taka prawda, że rodzice po swojej pracy siedzą i tłumaczą dzieciom lekcje, których nie wytłumaczył nauczyciel. Wy za mnie mojej pracy nie wykonujecie A ja za Was tak i jeszcze za to chcecie podwyżkę? Lekka przesada

Kosztem dzieci? Jak nie będzie egzaminów to wcale smucić się nie będą :)

#6 ~mAJA~

~mAJA~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 22:49:32

Zapraszam do pracy na kopalni . Ja chętnie się zamienię z nauczycielką lub nauczycielem. Jak by pracowali w pełnym wymiarze pracy tak jak my co dziennie od poniedziałku do soboty włącznie 8-10- 12 po godzin dziennie. To by inaczej gadali. A zabrać za to godziny lektorskie! Mało mają przywilejów wszystkie święta wolne ferie dwa tygodnie! wakacje 2 miesiące ! jakoś nie widziałem nauczyciela który co dziennie pracuje 8 godz. Kpina niech idą pracować gdzieś indziej jak tak żle.

A kto ci broni. Jak masz wyższe studia pedagogiczne to w każdej chwili możesz się zamienić. Wolnych miejsc  w zawodzie nauczyciela jest mnóstwo. Wystarczy wejść na stronę kuratorium. Tam są wakaty.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 23:07:29

A kto ci broni. Jak masz wyższe studia pedagogiczne to w każdej chwili możesz się zamienić. Wolnych miejsc  w zawodzie nauczyciela jest mnóstwo. Wystarczy wejść na stronę kuratorium. Tam są wakaty.

Naprawdę? A tylu nauczycieli miało być wyrzuconych z pracy ze względu na reformę...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 23:55:27

Aż płakać się chce gdy, niby wykształceni, a skamłają na kolanach  o te marne 1000 złotych  :angry:

:blush: :blush: :blush:

#9 ~Hanna~

~Hanna~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 12:08:33

Proponuję l4 przecież ZUS na to się godzi i nie wzywa na komisję? Budrzetowke może wszystķo,policja,sądownictwo A teraz nauczyciele .Kupa nierobow i nic wiecej.Tysiac zł podwyżki ,naprawdę żałosne,emeryt musi za to żyć mc .

#10 ~pmik~

~pmik~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2019 - 15:50:24

Dać po 1500 zł do ręki więcej! Zabrać kartę nauczyciela! Zlikwidować patologię trwającą od 1982 roku...

#11 ~wkurzony~

~wkurzony~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 06:44:51

Kosztem dzieci? Jak nie będzie egzaminów to wcale smucić się nie będą :)

powiedz to maturzystom, którzy bez matury nie pójdą na studia w tym roku!!!! powiedz to gimnazjalistom i ósmoklasistom, którzy nie dostaną się do szkół ponadgimnazjalnych!!! zastanów się człowieku co chcesz napisać zanim napiszesz taką bzdurę

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2019 - 07:48:32

Proponuję l4 przecież ZUS na to się godzi i nie wzywa na komisję? Budrzetowke może wszystķo,policja,sądownictwo A teraz nauczyciele .Kupa nierobow i nic wiecej.Tysiac zł podwyżki ,naprawdę żałosne,emeryt musi za to żyć mc .

Przeginka. 1000 zl podwyzki chca. Przeciez to jakis skandal. Za kogo oni sie uwazaja. Rozumiem zwiekszenie placy ale litosci co to za żadania. Kto komu na raz tyle kasy da.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 11:22:34

Ja tam uważam, że Kaczyński powinien znacząco podnieść pensje nauczycielskie i to w takim stopniu jak wcześniej podniósł wynagrodzenia lekarzom rezydentom, pielęgniarkom, policji, straży pożarnej, straży granicznej, służbie więziennej i służbie celnej. Dlaczego Kaczyński tamtym grupom zawodowym podniósł wynagrodzenia a nauczycielom nie chce podnieść? Wszystko to jest budżetówka i powinna tam panować zasada, że albo wszystkim podnosi się wynagrodzenia równomiernie albo nikomu się nie podnosi a tak mamy podział na "lepszych" i "swoich" , którym podnosi się wynagrodzenia oraz "gorszych" i "nieswoich" którym odmawia się podwyżki wynagrodzenia. 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2019 - 20:34:31

Zapytam więc : dlaczego Broniarz jest taki rozogniony dopiero teraz?

Kiedy rządziło SLD, to siedział jak mysz pod miotłą, bo nie będzie uderzał w swoich towarzyszy. Jak rządziła PO, to zrobił to samo, bo w gruncie rzeczy zauważył, że PO realizuje interesy postkomunistycznego salonu. Budzi się tylko wówczas, kiedy rządzi prawica. Tak było już za czasów AWS-u, tak było za pierwszych rządów PiS i tak jest teraz.

On przedstawił groźbę wobec miliona polskich uczniów, że być może nie awansują do kolejnych klas. Dzieci stały się POlitycznymi zakładnikami ZNP i jego szefa Broniarza. Ohydne.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 11:49:10

PiS jest w czepku urodzony, do LGBT doszedł czerwony Broniarz ......

Okazuje się, że towarzysz Broniarz w czasie planowanego strajku chce szantażować dzieci i rodziców brakiem promocji do następnej klasy.

No to wyobraźmy sobie co by się stało z rodzicami i uczniami, gdyby strajkujący nauczyciele nie przepuścili do następnej klasy nie ze względu na oceny, zachowanie, czy brak frekwencji, ale wyłącznie dlatego, że Pan/Pani chcą więcej kasy i strajkują...

Obojętnie gdzie się obrócisz nikomu z bezpośrednio zainteresowanych, prymitywny szantaż czerwonego Broniarza nie służy. Gdy nauczyciel walczy o kasę dla siebie i krzywdzi dziecko, to za taką emocją pójdzie wyłącznie radykał na poziomie LGBT.

Broniarz ze swoją arogancją, chamstwem i skrajną głupotą jest kolejnym prezentem dla PiS, ale to akurat najmniej ważne. Bardziej istotne jest to, co widzą ludzie.

Po jednej stronie mamy realizowane programy społeczne i wynoszenie na rękach policji zadymiarzy ulicznych. Po drugiej stronie nieustanna wściekłość, bezmyślność i ślepa agresja w pogoni za władzą, która nie zna żadnej świętości.

Rabiej z Trzaskowskim zaatakowali dzieci ideologią LGBT, czerwony bandzior Broniarz zaszantażował nie udzieleniem promocji i zawaleniem egzaminów i to się nie może udać. Dziś mogę zapewnić, że żaden uczeń z powodu strajku nie ucierpi. Każdy kto zasłużył przejdzie do następnej klasy i zda egzamin ósmoklasisty lub egzamin maturalny.

Smród po tym, że „postępowi Europejczycy” chcą za wszelką cenę napchać się po grdykę, pozostanie na długo, również w głowach większości nauczycieli, którzy dostaną podwyżki i to jeszcze w tym roku. mk

#16 ~qqqqq~

~qqqqq~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 23:48:25

Jestem nauczycielką i mam 40 lat. Posiadam najwyższy tytuł nauczycielski i zarabiam na rękę niecałe 4.000 zł (zachpom) Domagam się podwyżki. Nie po to się uczyłam by wyjeżdżać na zmywak. Jeśli mam sie starać uczyć wasze okropne rozwydrzone bachory to mi płaćcie więcej. Daliście wojsku i policji to mi też się należy. Podnieście podatki dla ludzi lub zaciągnijcie kredyty. Ktoś kiedyś je spłaci. Nam się należy i wara od karty nauczyciela zazdrośniki.

#17 ~qqqqq~

~qqqqq~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 23:49:03

Jestem nauczycielką i mam 40 lat. Posiadam najwyższy tytuł nauczycielski i zarabiam na rękę niecałe 4.000 zł (zachpom) Domagam się podwyżki. Nie po to się uczyłam by wyjeżdżać na zmywak. Jeśli mam sie starać uczyć wasze okropne rozwydrzone bachory to mi płaćcie więcej. Daliście wojsku i policji to mi też się należy. Podnieście podatki dla ludzi lub zaciągnijcie kredyty. Ktoś kiedyś je spłaci. Nam się należy i wara od karty nauczyciela zazdrośniki.

#18 ~qqqqqqwvfqwfe111~

~qqqqqqwvfqwfe111~
  • Goście

Napisano 18 marzec 2019 - 23:49:18

#19 ~PK~

~PK~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2019 - 09:34:17

Zamknąć szkoły w trakcie strajku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2019 - 09:12:36

Wszyscy źli, tylko rządy dobre a ten najlepszy?

Ministrowi J. Gowinowi gdy był w rządzie D. Tuska

ok. 18 tys. zł/m-ccnie starczało do 1-go a innym ma starczać duuuuużo mniej?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych