Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Proszę o radę! Kto w Grudziądzu uratuje zalanego laptopa?

laptop serwis naprawa pomoc

31 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Mirosława~

~Mirosława~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 20:34:52

Moim zdaniem błędem było niewyjęcie akumulatora - mogło dojść do zwarcia (zwłaszcza w przypadku laptopa, który ma już kilka lat) lub wylania z akumulatora cieczy. Skoro sprzęt w ogóle nie reaguje, zdalnie nie będę w stanie nic konkretnego doradzić. Aby zdiagnozować przyczynę usterki, należy zajrzeć do środka laptopa. Proszę być dobrej myśli, jeśli za awarię odpowiada zwarcie w dopływie zasilania, jak obstawiam, koszt naprawy w jednym z serwisów, podanych powyżej przez innych użytkowników forum, powinien wynieść niecałą stówę, wliczając w to konserwację urządzenia.

Dziękuję, będę próbować pod wskazanymi adresami,
Mirosława

#22 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 04 maj 2013 - 18:52:46

Jeśli nie znalazłaś nikogo, polecam Fox-Net tel. 505-339-461

#23 ~przemas~

~przemas~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 23:23:48

Wątpie, żeby jakiś lokalny Pan Heniu naprawił Ci tego lapka. Lepiej wyśli go do serwisu INTERSET do Opola. Oni tam zajmujuą się przypadkami beznadziejnymi i ratują lapki :) Z tego co wiem to specjalizują się właśnie w zalanych, a na naprawiony sprzęt udzielają pisemnej gwarancji.

#24 ~cech~

~cech~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 12:15:00

Omg

#25 ~cech~

~cech~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 12:15:27

Omg

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2014 - 12:16:37

Wy to Kursa macie problemy, samotni matko- nie opuszczaj sie

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2015 - 10:33:50

POLO 

#28 ~klientka~

~klientka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 14:02:40

dobre chłopaki są w serwisie
komputerowym
na ul. Dworcowej przy zajezdni MZK

Dobrze to oni się chyba tylko uśmiechają. O nie, tylko nie do nich z komputerem. Na pierwsze informacje o zepsutym monitorze czkałam 3 miesiące. Gość stwierdził że zepsuty. Mija półtora roku kilka razy dzwoniłam ponaglając o złożenie żeby odebrać, gość przesuwałam termin. Mija już rok i nie ma odzewu. Tam oszukują ludzi. !!!!!!!!!!

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 16:26:12

polecam serwis na rogu królewskiej i dworcowej, przy biurze podróży- zawsze tam oddaję swoje sprzęty

#30 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 30 lipiec 2015 - 13:47:41

Komputronik- jeden facet tam pracuje już parę lat i bardzo dobrze zna się na robocie:) Oddawałam tam już i komputer i jak miałam problem tel. to też mi pomogli.

#31 ~cris~

~cris~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2015 - 09:29:43

pc serwis chopina 13

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laptop, serwis, naprawa, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych