Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Proszę o radę! Kto w Grudziądzu uratuje zalanego laptopa?

laptop serwis naprawa pomoc

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mirosława~

~Mirosława~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 19:04:06

Jestem zrozpaczona, syna zalał laptopa zupą. Przestał działać. Czy ktoś poradzi, gdzie oddać komputer do naprawy aby go uratować? Co teraz zrobić? Jest jakiś serwis? Jestem samotną matką i nie stać mnie na zakup nowego. Bardzo proszę o pomoc!

#2 ~wien~

~wien~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 19:11:45

Takich pkt.usługowych w G-dzu jest kilka.Zapewne każdy ma swe plusy.
Ja korzystam z Pe Cet.Tu masz adres i nr.tel.
Chełmińska 86 86-300 Grudziądz
56 461 33 66
Przedstaw swój problem.Spytaj o cenę.
Lub szukaj dalej.
Pewnie straciłaś większość danych.Ale to nie koniec świata.

#3 Nikolas

Nikolas

Realista

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3392 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 19:14:27

Sprawa będzie trudna :(
ul Sikorskiego INFO KSELMED po schodach (naprzeciw ZK)
Podaję numer telefonu 798065776

#4 uve

uve

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4662 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 19:14:58

Ja korzystam z firmy ,,Login,, p.Lukasza Czopka na legionów 86/88 tel 668-620-183 zadzwoń może coś pomoże jest dobry .

#5 Rambo

Rambo

Komandos

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 378 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 19:41:56

Proszę napisać coś więcej na temat zdarzenia. Jaką cieczą został zalany laptop (woda, piwo, cola etc.)? Jak szybko został odcięty dopływ prądu? Czy został wyjęty akumulator? Ewentualnie jaka jest reakcja sprzętu w trakcie próby uruchomienia go.
Być może go uratujemy i to za darmo :)

#6 uve

uve

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4662 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 19:43:52

Proszę napisać coś więcej na temat zdarzenia. Jaką cieczą został zalany laptop (woda, piwo, cola etc.)? Jak szybko został odcięty dopływ prądu? Czy został wyjęty akumulator? Ewentualnie jaka jest reakcja sprzętu w trakcie próby uruchomienia go.

No zapomniałem ,że mamy tu fachowca :D poważnie .

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 19:50:09

Jestem zrozpaczona, syna zalał laptopa zupą. Przestał działać. Czy ktoś poradzi, gdzie oddać komputer do naprawy aby go uratować? Co teraz zrobić? Jest jakiś serwis? Jestem samotną matką i nie stać mnie na zakup nowego. Bardzo proszę o pomoc!

nie ma to jak auto reklama i za darmo!!!!.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 19:51:15

Już teraz bardzo dziękuję wszystkim za dobre rady, będę próbować.
Rambo, Tobie odpowiem niebawem,
Mirosława

#9 cezbak

cezbak

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2112 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 19:54:01

nie ma to jak auto reklama i za darmo!!!!.

Teoria spiskowa jak dzieła Lenina - nieśmiertelna :P
Chyba musi Ci bywaćciężko w takim stanie permanentnej nieufności

Użytkownik cezbak edytował ten post 09 kwiecień 2013 - 19:55:15

#10 renegat

renegat

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 19:55:50

Rambo to może mojego uratujesz? Poszły mi nerwy i dostał pare pionchów i nie żyje :( Zabiłem go :( Pójdę siedzieć? :D

#11 ~masakra~

~masakra~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:00:05

o nie ktos polecil "fachowcow" z infokselmedu... aha

#12 Rambo

Rambo

Komandos

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 378 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:08:29

Rambo to może mojego uratujesz? Poszły mi nerwy i dostał pare pionchów i nie żyje :( Zabiłem go :( Pójdę siedzieć? :D

Siedzieć to nie pójdziesz, no chyba że przed telewizor, bo laptop się zepsuł :D Też mało co kiedyś sprzętu w podobny sposób nie zniszczyłem, jak grałem po sieci w taką diabelnie uzależniającą grę pt. "Battlefield 3". Na szczęście sama klawiatura jest dość tanim podzespołem.

#13 renegat

renegat

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 961 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:20:50

Siedzieć to nie pójdziesz, no chyba że przed telewizor, bo laptop się zepsuł :D Też mało co kiedyś sprzętu w podobny sposób nie zniszczyłem, jak grałem po sieci w taką diabelnie uzależniającą grę pt. "Battlefield 3". Na szczęście sama klawiatura jest dość tanim podzespołem.

To nie klawiatura, bo go odwróciłem i wtedy dostał baty :D

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:30:46

o nie ktos polecil "fachowcow" z infokselmedu... aha

znaczy się, wiadomo! a Pan 'cezbak' twierdzi......... a zresztą, co mnie to obchodzi

#15 DeGie

DeGie

DeGie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1429 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 20:31:11

Jeśli autorka piszę, że zalany zupą, to raczej bym pytał o rodzaj zupy, czy to był makaron, czy ryż, czy zupa z ziemniakami, a nie jaka to była ciecz (piwo, cola, itd). Rambo czytaj ze zrozumieniem :P

#16 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 23:52:31

Bo w BattleField 3 online, to się gra na XBoxie o. B)

Użytkownik Alexander edytował ten post 09 kwiecień 2013 - 23:53:13

#17 ~gdzzz~

~gdzzz~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 11:52:41

Ja polecam Komputronik na Włodka, korzystałem z ich usług i polecam :)

#18 Rambo

Rambo

Komandos

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 378 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 18:16:07

Bo w BattleField 3 online, to się gra na XBoxie o. B)

Xbox - świetny sprzęt, zgodzę się... Tylko nie umiem grać w strzelanki FPS na padzie - muszę mieć zestaw klawiatura + myszka, aby coś znaczyć :D

#19 ~Mirosława~

~Mirosława~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 18:48:41

Rambo, w czasie, gdy mnie nie było dzieciak wylał na klawiaturę zupę pomidorową. Natychmiast wyłączył laptopa, ale akumulatora nie wyjął. Przy próbie uruchomienia brak jakiejkolwiek reakcji, kompletna cisza. Co Ty na to? Co dalej robić?

#20 Rambo

Rambo

Komandos

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 378 postów

Napisano 10 kwiecień 2013 - 19:03:29

Rambo, w czasie, gdy mnie nie było dzieciak wylał na klawiaturę zupę pomidorową. Natychmiast wyłączył laptopa, ale akumulatora nie wyjął. Przy próbie uruchomienia brak jakiejkolwiek reakcji, kompletna cisza. Co Ty na to? Co dalej robić?

Moim zdaniem błędem było niewyjęcie akumulatora - mogło dojść do zwarcia (zwłaszcza w przypadku laptopa, który ma już kilka lat) lub wylania z akumulatora cieczy. Skoro sprzęt w ogóle nie reaguje, zdalnie nie będę w stanie nic konkretnego doradzić. Aby zdiagnozować przyczynę usterki, należy zajrzeć do środka laptopa. Proszę być dobrej myśli, jeśli za awarię odpowiada zwarcie w dopływie zasilania, jak obstawiam, koszt naprawy w jednym z serwisów, podanych powyżej przez innych użytkowników forum, powinien wynieść niecałą stówę, wliczając w to konserwację urządzenia.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laptop, serwis, naprawa, pomoc

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych