Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Program do fakturowania

fakturyprogram firma

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2018 - 13:19:54

Od kilku miesięcy prowadzę własną działalność. Jak na razie współpracuję z księgową, jednak chcę z tego zrezygnować. Słyszałem, że dobrym rozwiązaniem jest inwestycja w program do fakturowania. Mam wielu zagranicznych klientów i przeważnie sporo podróżuję. Dlatego zależy mi na tym, abym mógł zarządzać fakturami zawsze i wszędzie.

#2 ~Arkadiusz~

~Arkadiusz~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2018 - 15:19:03

Po co nadal męczysz się z księgową? Jak najszybciej zmień ją na program. Przekonasz się, że wtedy praca będzie przyjemniejsza i łatwiejsza. U mnie korzystamy z BIZIN. Możesz wystawiać faktury w różnych walutach, nie musisz instalować go na konkretnym urządzeniu, kilku użytkowników może obsługiwać jedną firmę i możesz w prosty oraz czytelny sposób kontrolować wydatki i koszty. Dodatkowo zaoszczędzisz więcej pieniędzy, bo koszt oprogramowania jest niższy, niż miesięczna wypłata księgowej.

#3 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 16 grudzień 2018 - 22:58:43

A jak wygląda kwestia wymagań sprzętowych? Muszę zainwestować w jakieś drogie urządzenie, żeby program działał jak należy? 

#4 ~Arkadiusz~

~Arkadiusz~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 08:33:14

Wymagania sprzętowe nie są jakieś wygórowane. Wystarczy, że masz dostęp do internetu i aktywną przeglądarkę. Dzięki temu masz wszystkie faktury na wyciągnięcie ręki. Ponadto oprogramowanie zapewnia 100% ochronę danych osobowych, więc nie ma mowy o jakichkolwiek przeciekach do sieci.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: fakturyprogram, firma

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych