Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Profilaktyka w zdrowiu a akupunktura?

akupunktura akupunktura bydgoszcz zdrowie

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 15:22:30

Witam, jestem dość zmartwiona moją starszą córką, uważa że akupunktura wspływa dobrze na jej organizm i chodzi 2 x w miesiącu na akupunkturę Uważa że dzięki niej czuje się dobrze . Czytam na forum, jest tu kilku fanów akupunktury więc prosiłabym ich o wypowiedź czy to jakiś rodzaj hipochondrii z jej strony i mam się martwić? Nic jej nie dolega a ja uważam że popadła w jakąś paranoje z ta akupunktura. Czy to jakaś nowa moda?

#2 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 15:25:03

Witaj (nie przedstawiłąś się) więc powiem Gościnnie Gościu ;)
Jesli chodzi o modę na akupunkturę też to ostatnio zauważyłem, coraz więcej osób z mojego biura interesuje się tematem. Co do reszty nie odpowiem musisz poczekac na kogoś kto zna się na rzeczy. Ale osobiście nie wiem czemu wydaje Ci się to niepokojące.

#3 ~Krysia~

~Krysia~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 15:33:20

He? dlaczego od razu hipochondrii?? Akupunktura jest bardzo dobrym sposobem na trzymanie profilaktyki zdrowotnej. Tak naprawdę potrafii pomóc w wielu dolegliwościach i moim zdaniem takie zabiegi działaja lepiej jak wizyta u psychologa. Również chodzę regularnie na akupunkture do pani Ewy Ł. Kiedyś jak mieszkałam przy terenie wisły 20 km od Bydgoszczy to stres spływał po powrocie do domu jakoś samoistnie jednak od kiedy mieszkam w centrum miasta i ciężko gdziekolwiek się wyrwać to musiałam sobie znaleźć alternatywę żeby nie zwariować. I okazało się że znajoma poleciła znajomej i tak się zaczęło. Ktoś kto ma stresująca prace jak najbardziej powinien się przekonac do tej metody.

#4 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 15:35:48

Ja chodze i jestem zadowolony z efektów (problem z bólem kregosłupa znikł)
Moda cóż może i jest jakaś moda na akupunkture ale ja to robie dla siebie.
pozdrawiam Romek

#5 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 15:38:20

Dziękuję ale Was tu jest. Nigdzie mi nie odpisują tak szybko na forum jak tu.

#6 ~Kasia39~

~Kasia39~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 15:39:57

Jest moda mogę to potwierdzić mojej koleżanki córka przed egzaminami jest wysyłana na zabiegi akupunktury. Ma ogromne problemy ze stresem a to jej pomaga więc dlaczego nie.

#7 ~Krysia~

~Krysia~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 15:41:33

Zreszta kogo interesuje temat niech poczyta na http://www.akupunktu...kupunktura.html
tam macie informacje na co poaga i profilaktycznie też.

#8 ~Roman~

~Roman~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 15:43:16

Zreszta kogo interesuje temat niech poczyta na http://www.akupunktu...kupunktura.html
tam macie informacje na co poaga i profilaktycznie też.

o widzę ,że chodzimy do tej samej osoby. Róznież polecam Panią Ewe

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: akupunktura akupunktura, bydgoszcz, zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych