Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

196 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~robert 22~

~robert 22~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 08:58:32

O, proszę kolejny "sukces" władz naszej dumy, której absolwent tow. gospodarz, wódz wodzów wszystkich partii a także kolega o. Rydzyka, jest 1-szym słynnym geografem wg.obecnego rektora Tretyna

#2 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 09:10:51

A czy ktoś poruszy temat studiów zaocznych na UMK????? Opłaty wysokie a PIERWSZE ZAJĘCIA 8 LISTOPADA!!!!!!!!

#3 ~krys~

~krys~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 10:56:44

A czy ktoś poruszy temat studiów zaocznych na UMK????? Opłaty wysokie a PIERWSZE ZAJĘCIA 8 LISTOPADA!!!!!!!!

Moja droga, nie ma znaczenia kiedy są pierwsze zajęcia, jest określony program (także godzinowy) i on musi być zrealizowany jeśli obawiasz się o swoją wiedzę, to zacznij uczyć się sama, tak jak to powinno wyglądać na studiach zaocznych;)

#4 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 12:31:49

Moja droga, nie ma znaczenia kiedy są pierwsze zajęcia, jest określony program (także godzinowy) i on musi być zrealizowany jeśli obawiasz się o swoją wiedzę, to zacznij uczyć się sama, tak jak to powinno wyglądać na studiach zaocznych;)

Najlepiej wcale nic nie organizować na UMK tylko dać materiały i niech przyjadą dwa razy w roku na sesję,... prawda?

Może jeszcze egzaminy poprawkowe zrobić odpłatne i oblewać ile się da??

W końcu ten plagiatowy  i pełen innych  patologii, zadłużony  po uszy,  niereformowany od czasów PRL- uniwerek jest zadłużony po uszy ,więc kasa najważniejsza?

#5 ~matka~

~matka~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 12:42:04

Obawiam się o stan swojej kieszeni bo to ja opłacam córce studia i chcę by miała zajęcia!

#6 ~byłystudent~

~byłystudent~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 13:56:00

Przecież wiadomo ,że całe to Umk to PRL-wski gniot.Chętnych coraz mniej,wykładowcy słabi,do tego z plagiatami jak widać,molestujący o czym juz pisano.Dno,dnem POgania.Szkoda czasu i kasy na zaoczne pracy i tak po tym nikt nie ma...

#7 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 27 październik 2014 - 16:02:41

Przecież wiadomo ,że całe to Umk to PRL-wski gniot.Chętnych coraz mniej,wykładowcy słabi,do tego z plagiatami jak widać,molestujący o czym juz pisano.Dno,dnem POgania.Szkoda czasu i kasy na zaoczne pracy i tak po tym nikt nie ma...

martwi mnie to strasznie :(  a Ty dostałeś gdzies pracę w końcu? :(

#8 ~anriusza~

~anriusza~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 12:44:51

Najlepiej wcale nic nie organizować na UMK tylko dać materiały i niech przyjadą dwa razy w roku na sesję,... prawda?

Może jeszcze egzaminy poprawkowe zrobić odpłatne i oblewać ile się da??

W końcu ten plagiatowy  i pełen innych  patologii, zadłużony  po uszy,  niereformowany od czasów PRL- uniwerek jest zadłużony po uszy ,więc kasa najważniejsza?

Z tego co wiem wszystkie uczelnie w kraju , także prywatne wykłady zaczynają od października.

Tylko ten  PRL-wski kołchoz, z nadal zatrudnionymi wieloma TW, donoszącymi na swoich kolegów ,nawet rodzinę, w zamian za prezenty, wyjazdy za granicę itp. z wielkim mniemaniem o sobie, znów coś kręci?

#9 ~hehehe~

~hehehe~
  • Goście

Napisano 28 październik 2014 - 15:06:06

Z tego co wiem wszystkie uczelnie w kraju , także prywatne wykłady zaczynają od października.

Tylko ten  PRL-wski kołchoz, z nadal zatrudnionymi wieloma TW, donoszącymi na swoich kolegów ,nawet rodzinę, w zamian za prezenty, wyjazdy za granicę itp. z wielkim mniemaniem o sobie, znów coś kręci?

Czyżby dr Cieszewski miał dostać fuszkę na UMK?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 08:29:11

Takie rzeczy to chyba na U-topi M-itomani K-apusiostwie?

#11 ~A.K.~

~A.K.~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2014 - 12:00:59

Takie rzeczy to chyba na U-topi M-itomani K-apusiostwie?

Ten uniwersytet chyba nie potrafi myśleś realnie ani  rządzić? Sam zadłużony po uszy, pomimo dojenia CM w Bydgoszczy z kasy i prestiżu, to jeszcze na czele szpitala im. dr Jurasza w Bydgoszczy, stawiał od lat na dyrektorów ,którzy zadłużyli go na ponad 200 mln PLN.

#12 ~michał~

~michał~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 15:28:27

Chyba ,że na zmywaku?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 11:12:20

I co sprawa zamieciona już pod dywan?

#14 ~studentka~

~studentka~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2014 - 10:01:25

A tak ładnie taNcOwał na swoich balach,

#15 ~rozczochrana torunianka~

~rozczochrana torunianka~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2014 - 16:16:54

A tak ładnie taNcOwał na swoich balach,

i jakie piękne były wybory miss.

#16 ~tir-tor~

~tir-tor~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 13:39:50

O, proszę kolejny "sukces" władz naszej dumy, której absolwent tow. gospodarz, wódz wodzów wszystkich partii a także kolega o. Rydzyka, jest 1-szym słynnym geografem wg.obecnego rektora Tretyna

Zaleski z rzecznikiem UMK za pan brat z o.Rydzykiem też.

#17 ~ale elYta~

~ale elYta~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2014 - 20:15:07

Nawet urlopowany pracownik ,historyk, poseł z. Girzyński też nie poPISał?

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2014 - 21:00:58

Nawet rektor upaprany w szkólce ,która podobno kiedyś była uniwersytetem?

#19 ~robert 22~

~robert 22~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2014 - 14:33:43

Nawet urlopowany pracownik ,historyk, poseł z. Girzyński też nie poPISał?

Wróci to pewnie awansuje,takie tutaj zasady moralne?

#20 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2014 - 23:23:10

Co to za szkoła .gdzie tyle tutaj patologii: plagiaty, dobrowolni donosiciele, pijacy, zboczeńcy ,złodzieje? Jaki to przykład dla studentów?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych