Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Procto Vitale na hemoroidy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~olamaliniak~

~olamaliniak~
  • Goście

Napisano 29 październik 2018 - 14:46:10

"Witam, ktoś wspomniał wczesniej czy może zioła Procto Vitale stosować jak ma zespół jelita drażliwego, jak najbardziej, sama stosowałam ale przedtem przeczytałam ulotkę i tam było napisane, że są tak delikatne i naturalne, że spokojnie można, sama stosuję na zaparcia i sprawdzają się bardzo dobrze."

A co jaki czas stosujesz te zioła? Codziennie? Wiesz, ja nie chcę przedobrzyć, słyszałam, że za dużo błonnika w diecie to też nie dobrze :(

ja tez stosuje je na zaparcia, i uzywam zgodnie z instrukcją, czyli 2 razy dziennie napar tylko nie pamietam w jakich proporcjach ale to jest wszystko napisane na opakowaniu. Mi sie taka dawka sprawdza :D

#22 ~ewela~

~ewela~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2018 - 14:18:12

powiedzcie prosze, jak mam dopiero wczesna faze hemoroidow to tez proktovitale to pomogą? czy i tak jakis zabieg. nie chce zabiegów bo sie boje takich rzeczy i wolałabym sie pozbyc tego naturalnymi metodami

#23 ~mariusz~

~mariusz~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 11:28:02

powiedzcie prosze, jak mam dopiero wczesna faze hemoroidow to tez proktovitale to pomogą? czy i tak jakis zabieg. nie chce zabiegów bo sie boje takich rzeczy i wolałabym sie pozbyc tego naturalnymi metodami

jak masz wczesną faze to tym bardziej powinno pomóc. Mi hemoroidy też wyskakują bardzo sporadycznie (1 -  max 2 razy w roku) i mi proctovitale super pomogło. Czasem nawet lubię sobie profilaktycznie wypić napar kilka razy, póki co nie mam żadnego problemu.

#24 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 07:51:46

Procto vitale u mnie zadzialalo bardzo dobrze. Co prawda trzeba bylo poczekac troche, ale przynajmniej przy okazji oczyscil mi sie organizm. No ale hemoroid rzeczywiscie zniknal.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2019 - 08:23:12

Procto vitale u mnie zadzialalo bardzo dobrze. Co prawda trzeba bylo poczekac troche, ale przynajmniej przy okazji oczyscil mi sie organizm. No ale hemoroid rzeczywiscie zniknal.

W sumie nie wiedziałam że prokto vitale jest tak popularne i ludzie z niego często korzystają. jestem w lekkim szoku, ale chyba nowiny o dobrych rzeczach szybko się roznoszą...

#26 ~madzia~

~madzia~
  • Goście

Napisano 27 luty 2020 - 15:10:52

W sumie nie wiedziałam że prokto vitale jest tak popularne i ludzie z niego często korzystają. jestem w lekkim szoku, ale chyba nowiny o dobrych rzeczach szybko się roznoszą...

też byłam w szoku, bo jak ja zaczęłam tego używać to nikt o tym nie słyszał - a tu proszę, tyle zadowolonych osób ;) też bardzo mi służą te zioła

#27 ~monny~

~monny~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2020 - 14:39:48

a czy np mozna tego uzywac tak profilaktycznie? jak np bardzo duzo siedze przy biurku, (okolo 10h dziennie), zeby po prostu to paskudztwo sie nie pojawiło?

#28 lollypop

lollypop

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 27 marzec 2020 - 14:08:39

a czy np mozna tego uzywac tak profilaktycznie? jak np bardzo duzo siedze przy biurku, (okolo 10h dziennie), zeby po prostu to paskudztwo sie nie pojawiło?

myśle, ze bez problemu ;) to tylko ziola, nie zaszkodza a pomogą ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych