Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Procto Vitale na hemoroidy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2016 - 10:23:17

Zwracam sie z pytanie do wszystich o mieszankę ziół Procto Vitale. Czy przyjmujecie? Czy jesteście zadowoleni? I jak przyjmujecie? Czy pijecie z wodą czy dosypujecie do jedzenia? 

#2 ~marlena87~

~marlena87~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 10:06:05

Ja od miesiaca. Niewielka ilość z rana do śniadania. NIe jest to tanie ale zioła wystarczają na dość długo okres tak więc cena jest do zaakceptowania. Działanie jest, muszę przyznać,ze lepsze niż w przypadku leków. Hemoroidy są mniej uciażliwe, mnie bolesne. Polecił mi to mój lekarz rodzinny, za co jestem mu bardzo wdzięczna bo już myslałam,ze trzeba będzie wybrać się na operację. Hemoroidów nabawiłam się w ciazy, obecnie karmie i taki ziolowy preparat jest dla mnie bezpieczniejszy niż leki. 

#3 ~marianna3~

~marianna3~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 10:16:51

Ja również do śniadania. Trzeba jeśc regularnie bo jak nie jesz regularnie ziół to efekt będzie żaden. Sama jednak jestem zadowolona. Moim zdaniem Procto  Vitale ma lepsze działanie od wiekszości leków i maści jakie teraz reklamują. 

#4 ~terasas~

~terasas~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 14:20:59

Zwracam sie z pytanie do wszystich o mieszankę ziół Procto Vitale. Czy przyjmujecie? Czy jesteście zadowoleni? I jak przyjmujecie? Czy pijecie z wodą czy dosypujecie do jedzenia? 

Jak do tej pory najskuteczniejszy środek na hemoroidy jaki brałam. a przetestowałam tego dużo ( w zasadzie większość środkow jakie są reklamowane). Efekt ok. Na początku nie było efektu wow ale z czasem jak brałam przy zachowaniu oczywiscie odpowiedniej diety i higieny jak mi zalecił lekarz to moj stan się naprawdę poprawił. Hemoroidy nie sa tak dokuczliwe. 

#5 ~dalla~

~dalla~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2017 - 21:43:22

Przy hemoroidach bardzo wazne jest unikanie zaparć, które sprzyjają rozwojowi choroby. W razie potrzeby warto posiłkować się dicopegiem 10g, należy też pamiętać by dziennie wypijać min. 2l wody oraz stosować zdrową dietę

#6 agitacyjna

agitacyjna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 09:00:43

To prawda, najlepiej iść do lekarza po leki.

#7 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2017 - 06:57:55

A tak się tylko zapytam. W jakiej formie bierzecie ten granulat? Bo lekarz mi doradził, zamówiłam sobie. ale nie powiedział konkretnie jak to jeść :P A ne chce do niego iść ponownie aby się pytac. 

#8 ~Mona~

~Mona~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2017 - 08:18:23

Wystarczy rozpuścić procto vitale w szklance ciepłej wody :) Szybko się rozpuszcza. MOzesz wypić. Sama jak czasami z rana robię sobie owsiankę albo jakiś shake owocowy to również lubię do niego dodać ;)  

#9 Ideem

Ideem

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 luty 2018 - 15:51:25

Dokładnie też tak zrobiłam i jestem już spokojna o moje hemoroidy, bo ich już nie ma i nie będzie dzięki ziółkom :) Szukałam niegdyś wspomagacza przy żylakach odbytu i natrafiłam właśnie na tą mieszankę Procto Vitale.

#10 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 11:39:57

Włączę się do dyskusji jestem po pierwszej kuracji po zaparzeniu i mam mieszane uczucie co to składu tej mieszanki czy to nie jest pic na wodę w ładnym opakowaniu napar i smak jest identyczny jak napar skrzypu a cena powalająca. Zobaczę efekty i podzielę się swoimi wrażeniami o tym produkcie. Nie posiadam bardzo zaawansowanej choroby także zobaczę na ile to pomogło a na ile to reklama.

#11 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 18:57:37

a ja kupiłam te 4 ziółka w sklepie zielarskim, bo jak zobaczyłam skład a cene tego produktu to mi się śmiać zachciało... 120zł za etykiete 10zł za mieszanke ziół

#12 ~NATALIA~

~NATALIA~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 10:11:30

Bardzo dobre zioła, jedyna mieszanka która faktycznie pomogla mi na hemoroidy. I nie jest tak, ze jest droga czy jakas tam REKLAMA - po prostu placi sie i tyle, jak chcecie brac tanie gó*** za przeproszeniem to prosze bardzo, ale to wam nie pomoze.

#13 ~Jola8989~

~Jola8989~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2018 - 10:19:13

No, może nie są tanie, ale przeczytałam, że jakość tych ziół jest naprawdę niezła. Fakt, można takie zioła dostać taniej, ale nie wiemy skąd pochodzą itd.

Ja kupiłam i nie żałuję : )

#14 ~Burka~

~Burka~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 12:05:59

No, może nie są tanie, ale przeczytałam, że jakość tych ziół jest naprawdę niezła. Fakt, można takie zioła dostać taniej, ale nie wiemy skąd pochodzą itd.

Ja kupiłam i nie żałuję : )

A wiesz może czy jak ktoś ma zespół jelita drażliwego to może stosować? Wiem, że nie wszystkie zioła można stosować przy tej chorobie.

#15 Dorkam

Dorkam

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 08:21:24

Burka, w takim przypadku musisz się skonsultować z dietetykiem, bo faktycznie te zioła są naturalne, natomiast jeżeli ktoś ma problemy z układem pokarmowym, to być może mogą być szkodliwe. 

#16 nilia

nilia

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 sierpień 2018 - 16:36:35

Ja bardzo lubię te zioła, świetnie się sprawdzają w przypadku zaparć, które tak często występują u osób chorych na hemoroidy :) mi pomogły, bo moje zaparcia były bardzo dokuczliwe, a wypróżnienia ... tragedia. 

#17 Cedisa

Cedisa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 sierpień 2018 - 15:05:20

Ja bardzo lubię te zioła, świetnie się sprawdzają w przypadku zaparć, które tak często występują u osób chorych na hemoroidy :) mi pomogły, bo moje zaparcia były bardzo dokuczliwe, a wypróżnienia ... tragedia. 

też mam zaparcia ... już nie wiem, co mam zrobić :( dodatkowo cierpię na hemoroidy. myślisz, że zioła mi pomogą? 

#18 Mivera

Mivera

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 16:00:24

też mam zaparcia ... już nie wiem, co mam zrobić :( dodatkowo cierpię na hemoroidy. myślisz, że zioła mi pomogą? 

Witam, jeżeli mogę - na zaparcia jak najbardziej, sama je przez dłuższy czas stosowałam właśnie na zaparcia, jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to chętnie pomogę. 

:)

#19 ~Petunia~

~Petunia~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 12:34:01

Witam, ktoś wspomniał wczesniej czy może zioła Procto Vitale stosować jak ma zespół jelita drażliwego, jak najbardziej, sama stosowałam ale przedtem przeczytałam ulotkę i tam było napisane, że są tak delikatne i naturalne, że spokojnie można, sama stosuję na zaparcia i sprawdzają się bardzo dobrze.

#20 ~Galie~

~Galie~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 14:59:48

"Witam, ktoś wspomniał wczesniej czy może zioła Procto Vitale stosować jak ma zespół jelita drażliwego, jak najbardziej, sama stosowałam ale przedtem przeczytałam ulotkę i tam było napisane, że są tak delikatne i naturalne, że spokojnie można, sama stosuję na zaparcia i sprawdzają się bardzo dobrze."

A co jaki czas stosujesz te zioła? Codziennie? Wiesz, ja nie chcę przedobrzyć, słyszałam, że za dużo błonnika w diecie to też nie dobrze :(

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych