Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Proboszcz z elitami władzy

Władza

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Chłop~

~Chłop~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 06:23:42

Były imprezy na nasze 100-lecie. Brawo. W narodzie nie brak patriotyzmu i poczucia odpowiedzialności. Plebs się bawił na rynku za kasę ofiarowaną przez elity władzy. Nie pierwszy raz wysłuchujemy od Proboszcza kto był sponsorem. Trudno powiedzieć czy to zbywające z okradania ludzi złotówki, bo na pewno nie wdowi grosz. O tym mówi się tylko w Ewangelii. Czuję się niezręcznie że na 100 lecie Naszego Państwa bogaci dają ludowi kasę  aby się zabawił.Czyż nie lepiej zapewnić środki w budżecie miasta? Ja wiem, że łatwiej się żyje z elitami i bogatymi, ale wyróżnianie publiczne jednych i drugich mnie obraża! Bo dlaczego w tym działaniu ja jestem tym gorszym, mało dającym do kiesy kościelnej! Trzeba też pamiętać, że lud może i głupi, ale wrażliwy na takie wystąpienia.

#2 ~Lol~

~Lol~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 18:13:01

Nie dajesz, to nie piszcz.

#3 ~Lol~

~Lol~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2018 - 18:13:14

Nie dajesz, to nie piszcz.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 20:53:14

Amen

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 21:42:23

Daje za darmo

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 06:45:12

Toc to norma. Ksuindz i władza. A zesta się Mellera i pisu czepiali

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 07:39:31

Kler kler kler...sama prawda.

#8 ~Mieszkanka~

~Mieszkanka~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 20:08:51

Były imprezy na nasze 100-lecie. Brawo. W narodzie nie brak patriotyzmu i poczucia odpowiedzialności. Plebs się bawił na rynku za kasę ofiarowaną przez elity władzy. Nie pierwszy raz wysłuchujemy od Proboszcza kto był sponsorem. Trudno powiedzieć czy to zbywające z okradania ludzi złotówki, bo na pewno nie wdowi grosz. O tym mówi się tylko w Ewangelii. Czuję się niezręcznie że na 100 lecie Naszego Państwa bogaci dają ludowi kasę  aby się zabawił.Czyż nie lepiej zapewnić środki w budżecie miasta? Ja wiem, że łatwiej się żyje z elitami i bogatymi, ale wyróżnianie publiczne jednych i drugich mnie obraża! Bo dlaczego w tym działaniu ja jestem tym gorszym, mało dającym do kiesy kościelnej! Trzeba też pamiętać, że lud może i głupi, ale wrażliwy na takie wystąpienia.

Oj chlopie , co ty za bzdury wypisujesz .O co tobie chodzi? jakie zbywania i okradania ludzi ze zlotowki?.Kto jest wrażliwy na takie wystapienia ? Zabierz się za pracę , bo siedzenie przed komputerem i pisanie glupot świadczy o tym jak pozbawiono Ciebie logicznego myślenia.

#9 ~Polak mały~

~Polak mały~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 20:49:19

Do kościoła chodzą ci co chcą , przymusu nie ma . Na tacę dają ci co chcą , przymusu nie ma , ślub kościelny biorą ci co chcą -przymusu nie ma , to samo z chrztem , pochówkiem itd. Wolna wola , przymusu nie ma , nie chcesz nie chodz do kościoła , nikt cię nie zmusza..............

#10 ~Ateista~

~Ateista~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 21:53:55

Masz rację. Ja nie chodzę, nie daje. Nie oceniam tych co chodzą i dają...Wolny kraj. Przeszkadza mi tylko finansowanie kościoła z publicznych pieniędzy. Oczywiście poza finansowaniem kościołow w sensie zabytków, jak choćby naszej kontrkatedry oraz finansowanie caritasu. Caritas pomijając patologię, robi dobrą robotę dla ludzi. Pozdrawiam.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2018 - 10:09:51

Do kościoła chodzą ci co chcą , przymusu nie ma . Na tacę dają ci co chcą , przymusu nie ma , ślub kościelny biorą ci co chcą -przymusu nie ma , to samo z chrztem , pochówkiem itd. Wolna wola , przymusu nie ma , nie chcesz nie chodz do kościoła , nikt cię nie zmusza..............

a jak nie beda chodzic to po smierci pod plot,taki to ten kosciol jest fajny,za slub koscielny trzeba placic co laska,ale nie mniej niz tysiac zl...za chrzest trzeba placic co laska ale nie mniej niz 600 zl,za pochowek trzeba placic do tego 10 procent od calej sumy za postawienie nagrobka characz trzeba w plebanii zlozyc...a jak taki to ten kosciol....a jak widac w calej polsce ksiezulka sie dobrze bawili bo nikt ich nie ruszal to bawili sie dziecmi i sami ze soba...taki to kosciol-stare pokolenie odejdzie,w toruniu wyssane przez kaplana do zera i moze pukniecie sie w czola w koncu...

#12 ~Jeszcze wierny parafianin.~

~Jeszcze wierny parafianin.~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 13:03:32

Proboszcz w Chełmży to skarłowaciały duchowo człowiek. Podczas nowenny w środę rano  modlił się  za zamordowanego Prezydenta Gdańska, ale dodał, że nie był z jego opcji politycznej. Do kościoła nie chodzi się po to aby słuchać polityki. Druga sprawa ksiądz nie powinien dzielić na mszy na ludzi z mojej i nie mojej opcji. DO KOSCIOŁA IDZIEMY SIĘ WYCISZYĆ. Prawdziwy uduchowiony a nie skarłowaciały duchowo ksiądz powiedziały, że zamordowany był katolikiem, czyli tak jak my wszyscy obecni w kościele  wierzył w moc zbawcza Jezusa - jego smierć na krzyżu i zmartwychwstanie. Ten ksiądz popełnił  był pyszny bo chciał pokazać na tej nowennie - zobaczcie jaki jestem duchowo wielki bo potrafię się modlić za swojego przeciwnika politycznego .WSTYD.

Nie byłem na nowennie,nie wiem czy prawdą jest to co zostało tu napisane,ale byłem na mszy świętej w niedzielę i ani słowa o zabiciu  prezydenta i modlitwie za jego duszę,tego się nie spodziewałem.Jedni zgineli w katastrofie lotniczej,drugi został zabity na naszych oczach,jednym stawia się kamień ,a za drugiego w niedzielę nie można było pomodlić się i odmówić WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ DAĆ MU PANIE.

#13 ~spoko~

~spoko~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2019 - 13:14:48

A co to ma być za zbiorówka? Czy każdy musi być zobowiązany do płakania i do modlitw? Na pogrzeb też wszyscy mieli jechć?  Skoro chciałeś się pomodlić, miałeś możliwość zrobić to nawet w kościele skoro już tam byłeś, więc trzeba było i tyle. 

#14 ~LOLO~

~LOLO~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2019 - 21:19:34

Proboszcz w Chełmży to skarłowaciały duchowo człowiek. Podczas nowenny w środę rano  modlił się  za zamordowanego Prezydenta Gdańska, ale dodał, że nie był z jego opcji politycznej. Do kościoła nie chodzi się po to aby słuchać polityki. Druga sprawa ksiądz nie powinien dzielić na mszy na ludzi z mojej i nie mojej opcji. DO KOSCIOŁA IDZIEMY SIĘ WYCISZYĆ. Prawdziwy uduchowiony a nie skarłowaciały duchowo ksiądz powiedziały, że zamordowany był katolikiem, czyli tak jak my wszyscy obecni w kościele  wierzył w moc zbawcza Jezusa - jego smierć na krzyżu i zmartwychwstanie. Ten ksiądz popełnił  był pyszny bo chciał pokazać na tej nowennie - zobaczcie jaki jestem duchowo wielki bo potrafię się modlić za swojego przeciwnika politycznego .WSTYD.

A gdy chodzą po kolędzie to im już opcja polityczna nie przeszkadza. LICZY SIĘ KASA.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Władza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych