Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Proboszcz chce zbudowac parking

98 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~ciekawy~

~ciekawy~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 11:00:01

Skończ z tym straszeniem intelektualna pokrako.

pokraki intelektualne na tym forum są tylko dwie , a tak na marginesie chłopaki- wieść gminna niesie że macie się ku sobie i robicie to w miejscach publicznych a feeee który z was dominuje????

#82 slytherin

slytherin

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4523 postów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 11:04:13

pokraki intelektualne na tym forum są tylko dwie , a tak na marginesie chłopaki- wieść gminna niesie że macie się ku sobie i robicie to w miejscach publicznych a feeee który z was dominuje????

Synek za dużo świerczyków oglądasz. Wracaj do roboty bo za to bierzesz publiczną kase. Bawi mnie was skowyt bólu po wczoraszej porażce. No ale jak się nie ma argumentów to pozostaje jedynie takie prostactwo jak prezentujecie.

Użytkownik slytherin edytował ten post 14 wrzesień 2011 - 11:10:27

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 11:35:00

Synek za dużo świerczyków oglądasz. Wracaj do roboty bo za to bierzesz publiczną kase. Bawi mnie was skowyt bólu po wczoraszej porażce. No ale jak się nie ma argumentów to pozostaje jedynie takie prostactwo jak prezentujecie.

a do jakiej ty ,,roboty,, chodzisz? nieudaczniku ty w życiu do niczego nie dojdziesz będziesz całe swoje zasmarkane życie siedział przed komputerem i głosił swoje wizje , nawet mi ciebie nie żal ,bez przyjaciół bez dziewczyny (to akurat nic dziwnego) bez pracy po prostu zero bez perspektyw i do tego kto wie czy przypadkiem nie długo oskarżony w jakiejś sprawie o pomówienia

#84 slytherin

slytherin

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4523 postów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 11:36:04

a do jakiej ty ,,roboty,, chodzisz? nieudaczniku ty w życiu do niczego nie dojdziesz będziesz całe swoje zasmarkane życie siedział przed komputerem i głosił swoje wizje , nawet mi ciebie nie żal ,bez przyjaciół bez dziewczyny (to akurat nic dziwnego) bez pracy po prostu zero bez perspektyw i do tego kto wie czy przypadkiem nie długo oskarżony w jakiejś sprawie o pomówienia

Nie twój interes do mojej pracy ja chodze.
Przyjaciół i dziewczyne mam nie musisz się o to martwić. Moje wypowiedzi to prawda która was boli bo jedynie co umiecie to siać propagande bez pokrycia pulikowana w Świerszczyku Aleksandrowskim. Straszyć sądami to sobie możesz ale takich jak ty. Nie boje się was.

Użytkownik slytherin edytował ten post 14 wrzesień 2011 - 12:16:46

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 12:22:21

Mi się podobają wpisy sltyerin. Chłopak dobrze pisze. Z tego co słyszałem to jest lubiany w mieście. Slytherin tak trzymaj.

#86 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 13:06:22

Nie twój interes do mojej pracy ja chodze.
Przyjaciół i dziewczyne mam nie musisz się o to martwić. Moje wypowiedzi to prawda która was boli bo jedynie co umiecie to siać propagande bez pokrycia pulikowana w Świerszczyku Aleksandrowskim. Straszyć sądami to sobie możesz ale takich jak ty. Nie boje się was.

i przyjaciele i ,,dziewczyna,, wayne

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 październik 2011 - 18:11:17

Oczywiście, że nie musi się tłumaczyć niech buduje byle za swoje. Ale jak znam życie to pewnie będzie inaczej. Trochę dadzą owieczki, trochę może sponsorzy z pieniędzy podatników i parking będzie. Na początku oczywiście bezpłatny. Później postawi się znaki ,,zakaz zatrzymywania i postoju,, na ul. Wojska Polskiego i Kościelnej i biznes będzie się kręcił, bo za parking trzeba będzie zapłacić.

Przeczytaj także: Z roku na rok jest coraz mniej wiernych. Dlaczego?

Lista przewinień proboszcza szybko się poszerzała. Ludzie żalili się, że są podglądani przez kamery zainstalowane w kościele. Że chorzy spowiadani są za pieniądze. Że ksiądz za intencję mszalną woła zbyt wiele. Że często wyjeżdża na dość długie wakacje. Że robi kłopoty przy wydawaniu zaświadczeń dla chrzestnych czy świadków przy ślubach.

Cała historia tylko w piątkowej "Gazecie Pomorskiej". Zapraszamy do lektury!

czyli: Wiadomości z Inowrocławia

#88 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2011 - 21:52:45

A czy Wielebny coś robi ???. Owszem biznes robi jedynie biznes i to na kieszeniach mieszkańców o czym przekonaliśmy się niedawno, a wkrótce zaczyna się sezon kolędowy. Niech ktoś buduje, ale niech zysk z tej inwestycji idzie do kasy miasta, a tu zysk pójdzie do kieszeni Wielebnego.

Już na"budowie parkingu"coś się dzieje,,nie ma budynku starej biblioteki,rozwalona w 2 dni..
Zobaczcie sami,jest pustka,płot w tamtej części też już znika ...PRACA WRE..

#89 slytherin

slytherin

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4523 postów

Napisano 20 grudzień 2011 - 22:18:45

Już na"budowie parkingu"coś się dzieje,,nie ma budynku starej biblioteki,rozwalona w 2 dni..
Zobaczcie sami,jest pustka,płot w tamtej części też już znika ...PRACA WRE..

Robi się owszem, ale zysk z "inwestycji" jaki będzie robił Wielebny w całości trafi to jego kieszeni, bo jak chyba wiesz parafie zwolnione są z podatku od nieruchomości. W mieście brakuje mieszkań a Pan Burmistrz pozbywa się takie ładnego kawałka i miasto nic z tego nie będzie miało.

#90 ~Sprawiedliwa~

~Sprawiedliwa~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2011 - 23:58:01

Robi się owszem, ale zysk z "inwestycji" jaki będzie robił Wielebny w całości trafi to jego kieszeni, bo jak chyba wiesz parafie zwolnione są z podatku od nieruchomości. W mieście brakuje mieszkań a Pan Burmistrz pozbywa się takie ładnego kawałka i miasto nic z tego nie będzie miało.

Widzisz gamoniu, nie wszyscy są leniami jak ty ! Nie kasuj moich wpisów, bo s,a ci niwygodne !!! Podziękuj temu człowiekowi za nerkę , bo pewnie chciał aby trafiła do porządnego człowieka i teraz się w grobie przewraca ! Miasto będzie miało oczekiwany parking na kilkadziesiąt samochodów ! Przeproś proboszcza za swoje wpisy, a przy okazji burmistrza też ! Mądralo !

#91 ~TEZ SPRAWIEDLIWY~

~TEZ SPRAWIEDLIWY~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2011 - 22:02:03

[quote name='Sprawiedliwa' timestamp='1324681081' post='926110']
Widzisz gamoniu, nie wszyscy są leniami jak ty ! Nie kasuj moich wpisów, bo s,a ci niwygodne !!! Podziękuj temu człowiekowi za nerkę , bo pewnie chciał aby trafiła do porządnego człowieka i teraz się w grobie przewraca ! Miasto będzie miało oczekiwany parking na kilkadziesiąt samochodów ! Przeproś proboszcza za swoje wpisy, a przy okazji burmistrza też ! Mądralo

Podejrzewam ,że jesteś w podeszłym wieku " moher' przecież, ksiądz nie odda nerki.

#92 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 27 październik 2015 - 10:48:51

Przeczytałem że Proboszcz chce zbudować parking i kaplice na miejscu dawnej biblioteki. A nie może zrobić parkingu na przeciwko swojej plebanii to duży plac i własność parafiii lepszy dojazd niż do starej biblioteki. Kaplice są na obu cmentarzach to po co jeszcze koło kościoła. Co o pomyśle Proboszcza sądzą miszkańcy domu koło starej boblioteki i parafianie. Wpisujcie się prosze.

Już parking jest ,tylko słaby dojazd i wyjazd,trzeba uważać i długo czekać.

#93 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 13:26:50

Otwierasz sklep z nerkami ?

Czy raczej z "cynaderkami" ?

#94 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 06:54:01

Już parking jest ,tylko słaby dojazd i wyjazd,trzeba uważać i długo czekać.

proboszcz niech się weźmie za cmentarz parafialny, zero dbałości o wygląd , a przecież  nekropolia to też swoista "wizytówka" miasta.

#95 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 07:09:25

Ten parking to ściema . Czarnemu wieprzowi chodziło o kupienie od państwa za grosze gruntu i tyle.

#96 ~Józef~

~Józef~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 11:05:29

Ten parking to ściema . Czarnemu wieprzowi chodziło o kupienie od państwa za grosze gruntu i tyle.

Parking przy cmentarzu,zrobiło miasto z tej drugiej strony,nie od Chopina.Proboszcza nawet nie stać od kilku lat ,aby przy wejściu na cmentarz z parkingu zrobić 3 schodki z poręczą.Jest coś takiego rozwalonego jakby to schodki,co się schodzi na doł  i można spaść na twarz.Księże Proboszczu do dzieła.Tamtędy podjeżdża tłum ludzi,bo duży parking,jeżdzi "wielebny grabarz",który też bierze ogromną kasę..Nie ma kto tego zrobić??Miasto zrobiło piękny chodnik i parking,teraz do dzieła Zarządco!!!!! Ile lat trzeba czekać na schody??

#97 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 11:23:01

Czy chodzi o "parking" przyległy do kościoła?

#98 ~gość 2~

~gość 2~
  • Goście

Napisano 23 maj 2019 - 11:41:53

Czy chodzi o "parking" przyległy do kościoła?

Tak .o ten przyległy ,wjazd z Dworcowej.

#99 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2019 - 01:49:12

Parking? Kasa!!! Trzeba na coś zbierać!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych