Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Problem z wodą w Grucie :: zobacz komentowany artykuł

78 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 09:21:33

Zamiast wody będziemy mieli gaz :) Kiełbasa wyborcza już się zaczyna na stronie gminy. Tylko powiedzmy sobie jasno Pokrzywno ma blisko do Maruszy i dlatego je podłączą a o innych miejscowościach w gminie możecie zapomnieć że pociągną gaz i do nich. 

Obietnica na którą gmina i tak nie wyda ani złotówki a jeszcze wam rozkopią całe osiedlowe drogi.

Już wpadam w euforię !

Tak jak piszesz, długo nie doczekamy się rury z gazem w Grucie i Mełnie...

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 09:32:30

Już wpadam w euforię !

Tak jak piszesz, długo nie doczekamy się rury z gazem w Grucie i Mełnie...

Juści że nie doczekacie się gazociągu ! Ale jak będziecie "gapami" pobiorą od Was przed rozpoczęciem budowy opłaty adiacenckie i żegnaj mamono, bo tego nie odzyskacie, a tak już było w gminach. To nie program wyborczy tylko bajka.

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 09:37:19

Rece opadaja na te bzdury. Zadnych konkretow rozwiazania istniejacych problemow tylko kolejne ksiezycowe opowiesci.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 11:42:16

Rok wyborczy, rokiem cudów !

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 12:17:28

Przypominam kadencja trwa teraz 5 lat!!! 

A ulotki już jakieś krążą po wioskach??

U sąsiadów jeden już opluwa obecną władzę i urzędników :)

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 12:41:55

Tutaj też (#25) ktoś opluwał i w czoło kazał się pukać. Ulotki nie wiem, mnie na wiejskiej drodze w pogawędce oczarował młokos -kandydat do rady gminy. Tego nawet się nie spodziewałem , rozsądku, taktu, logicznego myślenia bez buty i zadufania. Daj Boże jeszcze pogodę na wybory, aby wyborcy założyli klapki na nogi a nie oczy.

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 13:26:05

Tutaj też (#25) ktoś opluwał i w czoło kazał się pukać. Ulotki nie wiem, mnie na wiejskiej drodze w pogawędce oczarował młokos -kandydat do rady gminy. Tego nawet się nie spodziewałem , rozsądku, taktu, logicznego myślenia bez buty i zadufania. Daj Boże jeszcze pogodę na wybory, aby wyborcy założyli klapki na nogi a nie oczy.

Oczarował cię kandydat starej ekipy czy nowej?

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 14:01:18

Oczarował cię kandydat starej ekipy czy nowej?

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2018 - 14:02:45

Sprawdze z jakiej on ekipy jak powiesza listy.

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2018 - 08:28:39

Czy dziś w Grucie ktoś z gminnych władz już jest , w sprawie "gnojówka" w kranach? Może pitną będą dowozić?

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 07:41:18

Zdjęcia gnojówki z kranów na Pomorskiej. O ile dobrze czytam to spełnia to normy ale może być niedobra w piciu i za bardzo nie nadaje się do prania. To co można tą wodą WC jedynie spłukiwać?

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 08:11:50

Nawet inwentarz ani pies nie chce tego pic.

#73 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 20:21:48

Nawet inwentarz ani pies nie chce tego pic.

Po każdorazowym płukaniu sieci musi być zerwany osad by w konsekwencji płynęła ( a nie leciała ) woda zdatna do picia.

I jeszcze jedno Pani mieszająca zerwany osad niech zadba o własne paznokcie. 

#74 ~Yyy~

~Yyy~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 22:50:34

O co wam chodzi? Ja mam normalną wodę...

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 05:07:34

Po każdorazowym płukaniu sieci musi być zerwany osad by w konsekwencji płynęła ( a nie leciała ) woda zdatna do picia.

Bo ta sa paznokcie Pani ktora za.......a aby zarobic i oplacic twoja posadke i twoje wydatki na upiekszanir sie. Jakie to gruckie znajome ten taki taka owaka , za krotki krawat, zjechane buty ..Pytam o jakosc waszej urzedniczej pracy , o takcie o kulturze wspominac nie warto.
Od 7-ej poplotkujcie czy ten mlody kandydat juz w ciazy jest i gdzie bedzie karmil cyckiem i ile czasu mu to zajmie.

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 07:22:16

Bo ta sa paznokcie Pani ktora za.......a aby zarobic i oplacic twoja posadke i twoje wydatki na upiekszanir sie. Jakie to gruckie znajome ten taki taka owaka , za krotki krawat, zjechane buty ..Pytam o jakosc waszej urzedniczej pracy , o takcie o kulturze wspominac nie warto.
Od 7-ej poplotkujcie czy ten mlody kandydat juz w ciazy jest i gdzie bedzie karmil cyckiem i ile czasu mu to zajmie.

Tak  trzymać !

Proste  i  logiczne.

Chamstwo  za  chamstwo.

Szacunek  tylko  za  szacunek!

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 08:15:45

OK, to poproszę za ten zerwany osad policzyć mi połowę mniej za wodę i bez opłaty za ścieki.

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2019 - 21:40:42

No i się zaczęło. Od dwóch dni w kółko wody nie ma... U Was też?

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2019 - 06:22:59

No i się zaczęło. Od dwóch dni w kółko wody nie ma... U Was też?

Woda? Leci tak jak za twoich czasow. Poprawki kosztowne i czasu wymagaja. To nie to co plotki na forum... Co 2 minuty w innym Temacie plujesz. Takie wielko- sobotnie rodzinne przemyslenia robisz. Biedni ludzie bez wladzy. Bez ZYCZEN.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych