Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Problem z potencją

potencja

24 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Darek~

~Darek~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 11:18:53

Tabletki IQMAN to był na prawdę dobry wybór.Mój problem z erekcją zniknął bardzo szybko.Sam byłem zdziwiony skutecznością i szybkością z jaką te tabletki sobie poradziły z moim problemem.

#22 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2019 - 16:02:52

Stosowałem IQman gdy miałem problemy z erekcją, środek okazał się bardzo skuteczny, a od czasu gdy go zacząłem brać to problemy znikły, teraz mogę się kochac bez obaw

#23 ~Kajko~

~Kajko~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 16:33:09

Mnie jedyne co pomogło to iqman, to była długa kuracja, ale faktycznie pomogła. Na pewno odradzam wszystkie cudowne środki sprzedawane w sieci bez zezwolenia jedno wielkie oszustwo. Tutaj było widać poprawę z tygodnia na tydzień, a w tym momencie jest idealnie nie pamiętam czegoś takiego od dawna.

#24 ~WuZeT~

~WuZeT~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2019 - 17:09:05

Może nie warto od razu sięgać po mocne środki, a zacząć od czegoś prostego. Jak miałem problem ze "sprzętem", to sięgnąłem po geriamoc, zawiera żeń-szeń oraz różne witaminy i minerały. To wystarczyło, żeby awarie odeszły w niepamięć. Sporo zależy od problemu, bo jeżeli to coś poważniejszego, to samoleczenie może nie pomóc i wizyte u lekarz będzie nieuchronna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych