Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Problem z potencją

potencja

24 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MaciejF~

~MaciejF~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:44:14

No i mnie też dopadło... Problem w tym, że środków wspomagających erekcję jest kilkadziesiąt na rynku... Jaki wybrac by poprawić a nie pogorszyć sprawy? Znajomy polecał mi IQman. Czy uważacie to za dobry wybór?

#2 ~JanuszD~

~JanuszD~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:45:34

Moim zdaniem jeżeli chodzi o potencję, to jednym z najlepszych środków jest Iqman,. U mnie spisał się rewelacyjnie.

#3 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:46:35

Mi bardzo pomogło zastosowanie IQman

#4 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:47:40

Ja też zdecydowałem się na zastosowanie IQman i jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało mi się osiągnąć. W końcu znów mogę cieszyć się seksem

#5 ~Alan~

~Alan~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:48:45

Ja stosowałem IQman i już nie mam żadnego problemu z erekcją, więc to chyba samo mówi za siebie

#6 ~Mikołaj~

~Mikołaj~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:50:29

Moim zdaniem nie ma lepszego środka pod tym względem jak IQMan. Kupiłem go na Allegro ponad pół roku temu i po zastosowaniu od tamtego czasu nie mam już żadnych problemów pod tym względem

#7 ~Jartek~

~Jartek~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:51:28

Ja zdecydowałem się na Iqman i środek jest naprawdę skuteczny. Poprawa już po pierszej tabletce

#8 ~Mariusz38~

~Mariusz38~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:52:15

Jak dla mnie nie ma lepszego sposoby na pozbycie sie problemów łózkowych jak zastosowanie tyhc tabletek. Mi w każdym razie IQman bardzo pomógł. Obecnie nie mam juz żadnych problemów w tym względzie

#9 ~Alina~

~Alina~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 21:53:08

Mój mąż stosował IQman, z odczuć o jakich ja moge napisac, to różnica in plus jest znacząca

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 22:10:23

Mój mąż stosował IQman, z odczuć o jakich ja moge napisac, to różnica in plus jest znacząca

Alyna ! Gdyby Twój mąż zastosował Irękę, efekt byłby znacząco efektywniejszy. d*** a nie tam tabletki, dobra kobitka jest najlepszym lekiem na takie dolegliwości. Dziadek po 70 (dobrze po 70) jak zapłaci fajnej panięce to bryka jak dwudziestolatek, a panięka chętnie przychodzi po tym do poprawki. Tak jej się spodobało.

#11 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 19:04:13

Jeżeli ma się problem to nie ma co ściemniać tylko należy podejść do sprawy po męsku.Ja stosowałem tabletki IQMAN i również jestem bardzo zadowolony z efektów

#12 ~Dawid~

~Dawid~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2019 - 10:25:19

Jak dla mnie nie ma obecnie lepszego środka wspomagającego potencję, jak właśnie IQman. Sam go brałem i moim zdaniem skutecznośc rewelacyjna a co ważniejsze efekt stały

#13 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 07:51:56

Też stosowałem IQman ijak najbardziej jestem zadowolony z uzyskanego efektu. W końcu seks znów jest normalny, bez obaw i stresu

#14 ~Janek~

~Janek~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2019 - 18:13:00

Ja też stosowałem iqman i aż tak rewelacyjnych rezultatów to jak mam być szczery to się nie spodziewałem.A to mega zaskocznie.Erekcja taka jak nigdy, sam czas dłuższy.Żona była bardzo zaskoczona, możliwościami

#15 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2019 - 18:04:16

Ja jestem bardzo zadowolony z efektów jakie daje IQman i uważam, że jest to odpowiedni środek, jeżeli chodzi o wzmocnienie potencji

#16 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2019 - 17:44:43

Też stosowałem iqman i nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolony z tego,że w końcu się zdecydowałem. Znów wiem, jak smakuje naprawdę seks...bo już prawie zapomniałem

#17 ~Wasyl~

~Wasyl~
  • Goście

Napisano 15 maj 2019 - 20:23:15

Moim zdaniem, jeżeli chodzi o legalne środki na potencję, jakie obecnie można kupić w Polsce, to najlepszym rozwiązaniem jest iqman. Środek sam stosowałem i pod wzglęem poprawy erekcji, jest niesamowucie skuteczny

#18 ~Luna~

~Luna~
  • Goście

Napisano 30 maj 2019 - 17:29:19

Mój facet tez teraz przyjmuje tabletki IQMAN i po miesiącu stosowania naprawdę jest super Ja szczerze muszę powiedzieć ze działa.Dziewczyny jeżeli wasz facet ma problemu podsuńcie mu te tabletki będziecie bardzo zadowolone.

#19 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2019 - 15:01:05

Na spadek potencji szczerze mogę polecić środek o nazwie IQMAN. Też cierpiałem na ten problem, stosowałem wiele preparatów, niestety bezskutecznie. Dopiero po IQMAN moje życie seksualne wróciło do normy

#20 ~Kozel~

~Kozel~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2019 - 16:59:36

Ja zacząłem od czegos prostego i to mi pomogło, czyli geriamoc, który zawiera żeń-szeń i duży zestaw witamin i minerałów. O żeń-szeniu sporo można poczytać i faktycznie jego reputacja u mnie się potwierdziła. U mnie poprawa nastąpiła po ok. 2 tygodniach plus wyższa wydolnośc organizmu. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych