Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pro domo

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 Izunia

Izunia

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 195 postów

Napisano 24 maj 2013 - 22:08:54

Czy słyszał ktoś o tej firmie? Jakie są Wasze opinie?

#2 Rambo

Rambo

Komandos

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 378 postów

Napisano 26 maj 2013 - 12:43:20

Brałam tam pożyczkę i radzę omijać tą firmę... Przy opóźnieniu z rata straszą wybiciem okien albo przychodzą "goryle" niezbyt mili... Przedstawiciele wchodzą do domu jak do knajpy, ani dzień dobry ani nic..

Osobiście odradzam..

W takiej sytuacji nagrywa się rozmowy i idzie z nimi na policję. Pisałem już wcześniej w innym temacie o człowieku, który się powiesił, bo wziął 400 zł chwilówki, a że nie miał, jak jej oddać, windykator zniszczył mu życie osobiste, zawodowe i opinię w gronie rodziny, sąsiadów itp. Długi oddawać trzeba - co do tego nie ma wątpliwości - tylko odzyskiwać długi również trzeba w cywilizowany sposób.

Zapraszam na mojego bloga o muzyce alternatywnej i nie tylko!

Vicious Eardrum Degradation

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2013 - 21:38:21

Ludzie bez środków do życia rzuceni na kolana,ratujący się chwilówkami.Pozostawieni bez jakiejkolwiek pomocy.Ktoś ważny w białej koszuli pod krawatem twierdzi,że ludziom nie chce się żyć normalnie,nie szukają możliwości zarobkowania i są mało aktywni.Poza tym wszystko w porządku.Tylko życiowych dramatów przybywa,ale z okien urzędów oczywiście tego wszystkiego nie widać.

#4 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 19:42:08

Pro Domo to sku***syny

sam bym zajebał chuja który do mnie przyjdzie!!!

#5 ~Rozsądny~

~Rozsądny~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 22:05:03

A Bocian to lepszy, a te wacki co maluchami jeżdżą z kogutami o chwilówkach?

#6 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 14:18:26

Wszystko zalezy od przedstawiciela.My mamy taka fajną babkę,że zawsze się można dogadać.Dzień czy dwa zwłoki nie robi jej różnicy.Zawsze jest miła i grzeczna.Z tym,że my z męzem płacimy w miarę regularnie.Natomiast słyszałam o wielu innych firmach,które nie przebierają w środkach,żeby odzyskać pieniądze.Pare lat temu wzięłam pożyczkę w Bocianie.Dałam przedstawicielce miesięczną ratę i okazało się,że ukradła te pieniądze.Bocian oczywiście jej nie odpuścił,ale nic ich nie obchodziło,że powstała u mnie zaległość i musiałam to wyrównać,bo nie chciałam mieć z nimi problemów.Na szczęście była to mała kwota,jednak nie polecam Bociana nikomu.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 12:10:42

Radzę unikać .

#8 ~lunia~

~lunia~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 12:37:45

Nie no jakas masakra. Nie wiem jak w Waszych miejscowosciach ale na pomorzu jest ok. Pozyczka jak kazda inna. Splacasz to splacasz, niesplacasz to przychodzi ... komornik. Taka kolej losu.

#9 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 15:05:34

Jak raty sa płacone terminowo to nie sądzę ,żeby  taka firma kogoś wysyłała , przcież takiemu człowiekowi też muszą zapłacić . A jak się bierze takie szybkie pożyczki i myśli ,że będzie wszystko ok i jakoś się tam spłaci to później właśnie są tego konsekwencje . Nie chcę generalizować bo faktycznie niektórym ,coś tam sie pośliznęło alo jest też gro ludzi którzy się tym nie przejmują.

#10 ~plus~

~plus~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 16:52:22

Studia finanse bankowosc, i studniowka co tydzien . Weekend .

#11 ~miła~

~miła~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 08:56:00

jest jeszcze gorsza niż prowident 

#12 radca

radca

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 36 postów

Napisano 05 czerwiec 2014 - 12:22:44

No fakt - oferta droższa niż w Providencie tak więc trzeba sobie to przeliczyć czy wam się opłaca. 

Pożyczki do 20 000 złotych bez BIK - sprawdź na Kasiasto.pl

#13 ~iva~

~iva~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 09:41:58

Pro  Domo nie ma windykacji!!!!!!!!

To bzdura!!!

Nie oddaja do komornika bo sie boja!!!!

Mozna spokojnie brac i nie oddac, jedyne co to wiecej u nich nie dostaniecie.

#14 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 09:43:23

Nie no jakas masakra. Nie wiem jak w Waszych miejscowosciach ale na pomorzu jest ok. Pozyczka jak kazda inna. Splacasz to splacasz, niesplacasz to przychodzi ... komornik. Taka kolej losu.

nie przychodzi bo nie oddadza.

#15 ~lili~

~lili~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2014 - 12:56:53

nie przychodzi bo nie oddadza.

komornik nie przychodzi, ale za to przysyłają goryli, radzę unikać tej firmy, ja własnie zgłosiłam sprawę do prokuratury.

#16 ~miki z podlasia~

~miki z podlasia~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 18:27:37

dzisiaj znalazlam sie w podobnej sytuacji przyjechało 5 goryli i mnie straszyli ta firma to poraszka a to wyszystko przez to ze zapłaciłam o 20 zł za mało przy końcowej spłacie pożyczki .Gościu powiedział ze jego przyjazd kosztuje 180 zł i 20 zł długu brak słów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych