Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Pro domo

13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Izunia

Izunia

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 193 postów

Napisano 24 maj 2013 - 22:08:54

Czy słyszał ktoś o tej firmie? Jakie są Wasze opinie?

#2 Rambo

Rambo

Komandos

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 378 postów

Napisano 26 maj 2013 - 12:43:20

Brałam tam pożyczkę i radzę omijać tą firmę... Przy opóźnieniu z rata straszą wybiciem okien albo przychodzą "goryle" niezbyt mili... Przedstawiciele wchodzą do domu jak do knajpy, ani dzień dobry ani nic..

Osobiście odradzam..

W takiej sytuacji nagrywa się rozmowy i idzie z nimi na policję. Pisałem już wcześniej w innym temacie o człowieku, który się powiesił, bo wziął 400 zł chwilówki, a że nie miał, jak jej oddać, windykator zniszczył mu życie osobiste, zawodowe i opinię w gronie rodziny, sąsiadów itp. Długi oddawać trzeba - co do tego nie ma wątpliwości - tylko odzyskiwać długi również trzeba w cywilizowany sposób.

Zapraszam na mojego bloga o muzyce alternatywnej i nie tylko!

Vicious Eardrum Degradation

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 maj 2013 - 21:38:21

Ludzie bez środków do życia rzuceni na kolana,ratujący się chwilówkami.Pozostawieni bez jakiejkolwiek pomocy.Ktoś ważny w białej koszuli pod krawatem twierdzi,że ludziom nie chce się żyć normalnie,nie szukają możliwości zarobkowania i są mało aktywni.Poza tym wszystko w porządku.Tylko życiowych dramatów przybywa,ale z okien urzędów oczywiście tego wszystkiego nie widać.

#4 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2013 - 19:42:08

Pro Domo to sku***syny

sam bym zajebał chuja który do mnie przyjdzie!!!

#5 ~Rozsądny~

~Rozsądny~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 22:05:03

A Bocian to lepszy, a te wacki co maluchami jeżdżą z kogutami o chwilówkach?

#6 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 14:18:26

Wszystko zalezy od przedstawiciela.My mamy taka fajną babkę,że zawsze się można dogadać.Dzień czy dwa zwłoki nie robi jej różnicy.Zawsze jest miła i grzeczna.Z tym,że my z męzem płacimy w miarę regularnie.Natomiast słyszałam o wielu innych firmach,które nie przebierają w środkach,żeby odzyskać pieniądze.Pare lat temu wzięłam pożyczkę w Bocianie.Dałam przedstawicielce miesięczną ratę i okazało się,że ukradła te pieniądze.Bocian oczywiście jej nie odpuścił,ale nic ich nie obchodziło,że powstała u mnie zaległość i musiałam to wyrównać,bo nie chciałam mieć z nimi problemów.Na szczęście była to mała kwota,jednak nie polecam Bociana nikomu.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 12:10:42

Radzę unikać .

#8 ~lunia~

~lunia~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2014 - 12:37:45

Nie no jakas masakra. Nie wiem jak w Waszych miejscowosciach ale na pomorzu jest ok. Pozyczka jak kazda inna. Splacasz to splacasz, niesplacasz to przychodzi ... komornik. Taka kolej losu.

#9 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 15:05:34

Jak raty sa płacone terminowo to nie sądzę ,żeby  taka firma kogoś wysyłała , przcież takiemu człowiekowi też muszą zapłacić . A jak się bierze takie szybkie pożyczki i myśli ,że będzie wszystko ok i jakoś się tam spłaci to później właśnie są tego konsekwencje . Nie chcę generalizować bo faktycznie niektórym ,coś tam sie pośliznęło alo jest też gro ludzi którzy się tym nie przejmują.

#10 ~plus~

~plus~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2014 - 16:52:22

Studia finanse bankowosc, i studniowka co tydzien . Weekend .

#11 ~miła~

~miła~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 08:56:00

jest jeszcze gorsza niż prowident 

#12 radca

radca

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 05 czerwiec 2014 - 12:22:44

No fakt - oferta droższa niż w Providencie tak więc trzeba sobie to przeliczyć czy wam się opłaca. 

Pożyczki do 20 000 złotych bez BIK - sprawdź na Kasiasto.pl

#13 ~iva~

~iva~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 09:41:58

Pro  Domo nie ma windykacji!!!!!!!!

To bzdura!!!

Nie oddaja do komornika bo sie boja!!!!

Mozna spokojnie brac i nie oddac, jedyne co to wiecej u nich nie dostaniecie.

#14 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2014 - 09:43:23

Nie no jakas masakra. Nie wiem jak w Waszych miejscowosciach ale na pomorzu jest ok. Pozyczka jak kazda inna. Splacasz to splacasz, niesplacasz to przychodzi ... komornik. Taka kolej losu.

nie przychodzi bo nie oddadza.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych