Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezydent jednoczy Polaków

sport

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
56 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Oko1~

~Oko1~
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 23:42:09

Dowód 5

Wielka porażka by na meczu piłkarskim wygwizdano prawicowego prezydenta,który jaki by nie był,będzie lepszy niż te zdradzieckie ryje komorowskiego,kwaśniewskiego i bolka. Jednocześnie danie pożywki lewakom do robienia szumu wobec tej sprawy.

#22 ~Oko1~

~Oko1~
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 23:46:31

Dowód 6

Wszystkim gwiżdżącym serdecznie gratuluje. Właśnie stanęliście w jednym rzędzie z kwaśniewskim, komorowskim, lisem, olejnik, michnikiem i całym kodowskim bydłem. Na Piaście proponuję byście zarzucili " kto nie skacze ten ....."

#23 ~Oko1~

~Oko1~
  • Goście

Napisano 03 maj 2016 - 23:52:51

Dowód 7

A ty teraz co zrobiłeś? Wrzuciłeś wszystkich gwiżdżących do worka z Targowicą i zdrajcami ojczyzny. I uwierz, ci ogarnięci mieli swoje powody do gwizdania, przeczytaj ustawę o BIM i kto się pod nią podpisał.

#24 ~Oko1~

~Oko1~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 00:05:50

Dowód 8

Smutna mina Dudy i wesoły uśmiech Olejnik.

#25 ~Oko1~

~Oko1~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 00:07:35

przecież to wypowiadają się kibice obu drużyn a nie TVP, nie umiesz czytać, czy za długi tekst? a to było specjalnie dla ciebie hejterze wielonickowcu :)

piszesz o manipulacji? owszem, tylko czyjej? przecież ewidentnie wygląda to na kolejną ustawkę KOnDonów - "przypadkowo" zaleźli się tam "NS - Nieznani Sprawcy", "przypadkowo" ktoś "umiejętnie" to nagrywał, "przypadkowo" napisały o tym szmatławce GW i Lissek, "przypadkowo" TValszN o tym rozprawiał a ty łyknąłeś jak leming i zacząłeś to POwielać, też "przypadkowo".

Kto za tym stoi? Szmachcina, Swetru i jego sponsorzy z TVałszNu, Lis, Michnik, ten alimenciarz z kitką ... na kogo stawiasz?

Twoje tłumaczenie nic nie znaczy.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 00:11:26

a twoje hejterze o wielu nickach tłumaczy wszystko o tobie, kretyn jesteś :D

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 07:28:53

Dowód 4

Faktycznie. Tak zbliżony ze środowiskiem kibiców, że aż z tej sympatii przyklepał nowelizację BIM, która wprowadza areszt, ograniczenie wolności i grzywny od 3 tys. zł za posiadanie pirotechniki w środkach transportu.
PS. Jakiś dziwny pogląd panuje. że wszyscy, którzy gwizdali na Dudę należą do kod. Otóż nie.

Jasne, dziwny pogląd. Przecież w czasie, gdy w Europie co chwila zamachy terrorystyczne w środkach transportu, to należałoby wprowadzić ustawę, że każdy może przewozić dowolną ilość środków pirotechnicznych. A po co ci one? Gdzie i w jakim celu chciałbyś je wozić autobusem, pociągiem czy metrem? Chociaż po co ja to piszę. To jakiś kibic napisał na forum kibiców Legii, a tu jest wklejka.

#28 ~znalezione w sieci~

~znalezione w sieci~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 08:06:57

Dramaturg Paweł Demirski został pobity w Warszawie przez agresywnych kibiców. Znany z lewicowych sympatii artysta miał stanąć w obronie Pakistańczyka zaatakowanego przez fanatyków wracających z meczu Lech-Legia.

Informację o pobiciu dramaturga jako pierwszy podał aktor Jacek Labijak. Na swoim profilu na Facebooku zamieścił zdjęcie pobitego Demirskiego z komentarzem.

"Z cyklu: Tego nie zobaczysz na e-teatrze.Dzisiaj. Pilne!!! Dramaturg Paweł Demirski, który w spożywczaku na Grójeckiej stoczył heroiczny bój z kibicami Lech - Legia w obronie obrażanego Pakistańczyka, znowu na garnuszku u swojej ulubionej reżyserki!"

Przypomnijmy, że sztuki urodzonego w Gdańsku Pawła Demirskiego są znane na całym świecie i były tłumaczone nie tylko na angielski czy niemiecki, ale też na rosyjski, rumuński czy koreański.

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 08:25:46

Czy  Polacy dadzą się zjednoczyć pod jednym berłem wodza PiS?

Znakomita większość Polaków wcale nie myśli kategoriami ich wodza co oznacza, że Pana Prezydenta czeka niezwykle trudne zadanie.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 08:28:29

Czy  Polacy dadzą się zjednoczyć pod jednym berłem wodza PiS?

Znakomita większość Polaków wcale nie myśli kategoriami ich wodza co oznacza, że Pana Prezydenta czeka niezwykle trudne zadanie.

Jasne że ci, których idolem był Brąk, nie docenią pana prezydenta.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 09:02:05

No i? Co z tego wynika, ze rozwiązuje się sztuczny twór, który nie zapobiegł pobiciu pisarza?

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 10:04:43

Z tego wynika jedno, pisowski rząd ma gdzieś dyskryminację i ksenofobię bo w swoich szeregach wielu  ma właśnie takich. Historia lubi się powtarzać, pierwsze bojówki w hitlerowskiej rzeszy też tylko napadały na żydów. Później cyganów aż wreszcie ... Popatrz na "hajlujących" na zdjęciach ONRu.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 10:41:10

Z tego wynika jedno, pisowski rząd ma gdzieś dyskryminację i ksenofobię bo w swoich szeregach wielu  ma właśnie takich. Historia lubi się powtarzać, pierwsze bojówki w hitlerowskiej rzeszy też tylko napadały na żydów. Później cyganów aż wreszcie ... Popatrz na "hajlujących" na zdjęciach ONRu.

Jak to? Mimo istnienia tego urzędu panuje dyskryminacja i ksenofobia? Jak to możliwe? To za co ci urzędnicy biorą pieniądze?

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 10:43:13

POpatrzymy jak 7 maja zachowają się zaprzańcy od Schetyny, Petru i POzostali zaKODowani.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 10:56:28

Jak to? Mimo istnienia tego urzędu panuje dyskryminacja i ksenofobia? Jak to możliwe? To za co ci urzędnicy biorą pieniądze?

Baranie, to była tylko Rada. Ją zlikwidowano ale czy jest jakakolwiek inicjatywa rządu by takie zjawiska wyeliminować? Mnie się zdaje,  że jest wręcz odwrotnie. ONR ma zasilić jakiąś formację Macierewicza

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 11:00:05

Baranie, to była tylko Rada. Ją zlikwidowano ale czy jest jakakolwiek inicjatywa rządu by takie zjawiska wyeliminować? Mnie się zdaje,  że jest wręcz odwrotnie. ONR ma zasilić jakiąś formację Macierewicza

Wyzwiskami sprawy nie załatwisz. Co to za argument? Skoro to była tylko Rada, która brała pieniądze nie wiadomo za co? To po co ona komu? A ty, jak wiesz, że ktoś popełnia przestępstwo, to zgłaszaj organom ścigania. Przez osiem lat poprzednie rządy nie zlikwidowały zjawisk, o których piszesz, więc czego się czepiasz? Też Cię lubię.

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 11:27:45

A ja cię nawet nie lubię, ty brachu jak widać jesteś zwolennikiem donosów, na wszystko masz zawsze jeden argument "zgłoś do prokuratury", a czy prokuratura jest w dalszym ciągu niezależna?

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 11:28:13

A ja cię nawet nie lubię, ty brachu jak widać jesteś zwolennikiem donosów, na wszystko masz zawsze jeden argument "zgłoś do prokuratury", a czy prokuratura jest w dalszym ciągu niezależna?

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 11:30:32

I jeszcze na koniec powinni zrobić audyt tejże rady. Żeby wszyscy wiedzieli co ona takiego zrobiła dla Polski i ile kosztowała

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2016 - 11:34:48

Mogłeś zgłosić wcześniej, jak była niezależna. A ta niezależność na czym polegała?

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: sport

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych