Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Minister

Minister

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 13:21:11

A jesli ktos chce glosowac to co teraz ?

#2 Premier

Premier

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 13:30:02

Niech dzwoni do Sasina, dałem mu ustne polecenie

#3 gerald

gerald

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 43 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 13:35:48

A jeśli ktoś nie chce, bo nie chce zmuszać prezydenta Grudziądza do pominięcia go w statystyce? 

https://pomorska.pl/...dadwnJLr1Xn7_Os

Co teraz? 

#4 xyx

xyx

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 17:56:57

Pan Glamowski POdjal decyzje "... podkreśla, że decyzja ta nie jest manifestacją jego przekonań, poglądów, czy sympatii politycznych, ale troską o zapewnienie bezpieczeństwa grudziądzanom". Ta decyzja to nic innego jak POlityczna anarchia POKO, ktora robi wszystko, aby zablokowac wybory. Bzdurne nie POtwirdzone przypuszczenia, ze POprzez list ktos moze sie zarazic wirusem. Wedlug Pana Glamowskiego, cala poczte na swiecie, listy i paczki, POwinno sie zablokowac.Grudziadz to nie 100% POKO, kto nie chce glosowac lub odbierac poczty, ma do tego prawo. …ten sam schemat myślenia – uwięzienie w mentalności anty-PiSu i niezdolność realistycznej oceny sytuacji.

#5 Koperkowy Róż:)

Koperkowy Róż:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 250 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 18:44:09

No ale czy to nie jest tak że trzeba okazać listonoszowi dowód z potwierdzeniem iż to ty odbierasz to pismo wyborcze i podpisać się? i taki listonosz ma chodzić po ludziach gdzie ktoś może być wirusem zarażonym czy w kwarantannie? A później przyjdzie do mnie i w tych samych rękawiczkach ja jemu wręczę mój dowód podpisze tym samym długopisem co wcześniej inni i on mi odda dowód już z wirusem na wierzchu? ja się dotknę przez przypadek i jestem zarażona.  No chyba że znowu coś się zmieniło i ja nie w temacie co do tych dowodów.

#6 Rychu z Mniszka

Rychu z Mniszka

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 21:11:35

Pan Prezydent nie ma podstaw wydać spisu wyborców ponieważ walczy o RODO oraz tak naprawdę nie ma podstaw prawnych, gdyż ustawa nie weszła w życie. Partia pis tak bardzo ma na sercu prawo i Konstytucję, ze chyba popiera ruch Pana Glamowskiego ??? Ciagle powtarzają ze wybory gwarantuje Konstytucja i ona jest nadrzędnym prawem .

Użytkownik Rychu z Mniszka edytował ten post 28 kwiecień 2020 - 21:12:42

#7 MIREK.M

MIREK.M

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 567 postów

Napisano 28 kwiecień 2020 - 22:00:09

Rysiu, ty taki mądry i inteligentny...chyba jakies studia kończyłeś :) 

#8 posrebrzany

posrebrzany

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3475 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 13:33:48

Ja chcę głosować. Jest to moje obywatelskie prawo i nikt nie powinien ( nie ma wręcz prawa), by mi to ograniczać.

#9 Koperkowy Róż:)

Koperkowy Róż:)

Swojak

• PipPipPipPip
  • 250 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 14:53:56

Jak nie ma prawa ograniczyć w trakcie trwania pandemii? Mają prawo do zakazów? nie można było wychodzić z domu, na spacery, więc i na wybory powinno się nie iść czy głosować kopertowo, tym bardziej że są ludzie w kwarantannie, nie można im wyjść śmieci wyrzucić czy do piwnicy zejść, a mają mieć kontakt np. z listonoszem który od takiego pójdzie do zdrowego?  Ze ty chcesz bo masz gdzieś swoje zdrowie i się nie boisz, ale są inni co się boją i nie pójdą  lub nie będą głosować w trakcie trwania zarazy. Jedyne sprawiedliwe wyjście to przełożenie wyborów na jesień, a jak pandemia będzie trwała nadal to na następny rok na maj, a jak nie to za dwa lata. 

Ogólnie to aktualnie  mam gdzieś te całe wybory, pewnie ludzie nawet nie chcą myśleć o nich- martwią się o siebie i swoich bliskich, o pracę itd. A ci zamiast dojść do porozumienia co będzie najlepsze dla Narodu do wałkują coś co dla innych jest głupie i mało w tej chwili(pandemii) istotne.

#10 RaszpIa

RaszpIa

Znajomy

• PipPip
  • 33 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 15:53:54

Ja chcę głosować. Jest to moje obywatelskie prawo i nikt nie powinien ( nie ma wręcz prawa), by mi to ograniczać.

Słusznie i naukowo. Po za tym masz też  sporo chorób tzw  współistniejących ;)

#11 Kubuś Puchatek

Kubuś Puchatek

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 16:19:56

Co za piękna postawa patriotyczna.

W końcu pobrana   13-stka  i obietnica 14stki do czegoś zobowiązują, nieprawdaż  ? :P

#12 posrebrzany

posrebrzany

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 3475 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 17:36:21

Co za piękna postawa patriotyczna.

W końcu pobrana   13-stka  i obietnica 14stki do czegoś zobowiązują, nieprawdaż  ? :P

Oczywiście, jestem lojalnym wyborcą, może dołączysz do nas? Dla każdego jest miejsce w tym patriotycznym dziele.

#13 Kubuś Puchatek

Kubuś Puchatek

Znajomy

• PipPip
  • 39 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 17:57:07

Oczywiście, jestem lojalnym wyborcą, może dołączysz do nas? Dla każdego jest miejsce w tym patriotycznym dziele.

Oj, chyba się  różnimy. Ja nie należę  do tych których  można otumanić i podkupić za pieniądze mi należne.Tobie prawdopodobnie lojalność  miesza  się ze sprzedajnością....sorry

Nie zdziwiłbym się gdybyś napisał,  że należysz   do  grupy świadczeniobiorców  nazywających 13tkę ' Jarkowe'

Jedna z sondażowni przeprowadziła badania na grupie emerytów i okazało się że 20 % z nich myśli, że  te pieniądze  są od Kaczyńskiego. Taką mamy niestety świadomość  wsród  emerytów to sa też  skutki karmienia załganą propagandą staruszków przez TV Kurskiego. :)

Użytkownik Kubuś Puchatek edytował ten post 29 kwiecień 2020 - 17:57:37

#14 srebrna a skromna

srebrna a skromna

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 29 kwiecień 2020 - 20:01:44

e2302a38e67683f23232b3bcc9cb4db1.png

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych