Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezydent Gdańska

166 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 12:11:09

Tak, pani Mario Turska 

Oślepnie od tego pisania 16 godzin na dobę!

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 12:11:18

Tak, pani Mario Turska 

Oślepnie od tego pisania 16 godzin na dobę!

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 12:19:32

Pani Marii Turskiej, 

Polecam profil tej pani na fejsie...

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 12:27:18

Ja jako absolwent jednej z zacnej lipnowskiej szkoły ponadgimnazjalnej miałem nauczyciela który uczył mnie języka obcego. Nauczyciel jak nauczyciel niczym się nie wyróżniał. Ale pewnego dnia zlustrowałem jego konto na facebooku zauważyłem mu że bliżej mu do dzisiejszej władzy, co mu nie zarzucam. I kiedyś natrafiłem na jego anonimowego konta które rozszyfrowałem że to jest jego. Co na nim było? A no było:

- obrzydliwy hejt na Jurka Owsiaka, na WOŚP,

- wtórowanie wszystkiego co Matka Kurka napisał,

- oberwało się przeciwnikom reformy oświatowej, nauczycielom z ZNP i przeciwnikom likwidacji gimnazjum,

Jeden redaktor z pewnej strony upomniał go żeby miarkował słowa, ale on nic sobie z tego robił. Zawodowy hejter może nie za darmo to robił, ale zachowywał się tak jak dzieciak co mu pierwszy raz podłączyli neostradę.

Kiedyś na jego zajęciach przypomniało mi się jego słowa że mi nie zależy żebyście zdali tylko na pieniądzach.

I teraz po latach patrząc na moje przekonania lewicowe to tak sobie myślę że wstyd mnie że taki kiedyś mnie uczył :(  nauczyciel bez poczucia misji tylko dla kasy bez serca a z skamieliną. A później się oburzają że PIS jest odpowiedzialny za mowę nienawiści.

Wielu forumowiczów od dawna wie kim jest ten "nauczyciel" :)

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 16:06:50

To ty jesteś POlszewicki hejter!!! Wstyd ci, że miał inne poglądy niż lewicowe? No to faktycznie "straszny wstyd" mieć inne niż  twoje i twoja misja. Bo prawicowcy nie powinni mieć swoich poglądów i swojego zdania ... a nauczyciel jak je ma, to już .... zgroza. I to jest w/g ciebie ta mowa nienawiści? Puknij się ty w ten swój pusty łeb.

Tak! jako były Uczeń Absolwent wstyd mi bo widzę jak dobra zmiana niektórym odbiera rozum i godność człowieka. A jeszcze pamiętam jak chodziłem do szkoły że wtedy mu to nie przeszkadzało i nawet z tego powodu cieszył się i nie wypowiadał nam publicznie takich rzeczy.
Pamiętam jeszcze księdza katechetę i byłem wtedy wolontariuszem mówił nam że Caritas jest lepsza bo na organizację WOŚP marnuję się publiczne pieniędzy i jak by nas zniechęcał
Jeden nauczyciel brat obecnego radnego jeszcze jako gimnazjalista byłem mówił nie jedźcie na Woodstock bo tam sataniści, biją i sikają na zakonnice.
No jeszcze widziałem na facebooku że słynne nauczycielki siostry gwiazdy aktorskie też się angażowały organizowały w szkole z uczniami WOŚP czy robią to obecnie? nie wiem ale ze zdjęć mogę wyczytać że patriotyzm, wyklęc( jak Łupaszka  który jest odpowiedzialny za zbrodnie w Dubinkach na Litwinach) czyli dobra zmiana to już tak.

Ja jako POlszewicki hejter będę o tym pamiętał.

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 16:36:08

To ty jesteś POlszewicki hejter!!! Wstyd ci, że miał inne poglądy niż lewicowe? No to faktycznie "straszny wstyd" mieć inne niż  twoje i twoja misja. Bo prawicowcy nie powinni mieć swoich poglądów i swojego zdania ... a nauczyciel jak je ma, to już .... zgroza. I to jest w/g ciebie ta mowa nienawiści? Puknij się ty w ten swój pusty łeb.

Tak! jako były Uczeń Absolwent wstyd mi bo widzę jak dobra zmiana niektórym odbiera rozum i godność człowieka. A jeszcze pamiętam jak chodziłem do szkoły że wtedy mu to nie przeszkadzało i nawet z tego powodu cieszył się i nie wypowiadał nam publicznie takich rzeczy.
Pamiętam jeszcze księdza katechetę i byłem wtedy wolontariuszem mówił nam że Caritas jest lepsza bo na organizację WOŚP marnuję się publiczne pieniędzy i jak by nas zniechęcał
Jeden nauczyciel brat obecnego radnego jeszcze jako gimnazjalista byłem mówił nie jedźcie na Woodstock bo tam sataniści, biją i sikają na zakonnice.
No jeszcze widziałem na facebooku że słynne nauczycielki siostry gwiazdy aktorskie też się angażowały i organizowały w szkole z uczniami WOŚP czy robią to obecnie? nie wiem, ale widziałem że poszła w kierunku Owsiaka krytyka z ich strony że nie pokazuję sądowi faktury rozliczeniowe że wyrzuca dziennikarzy i że Caritas zbiera więcej niż WOŚP, teraz patrzę i widzę na pierwszym miejscu epatowanie patriotyzmem dumą narodową, wyklęci( jak Łupaszka  który nawiasem mówić jest odpowiedzialny za zbrodnie w Dubinkach na Litwinach ciekawe czy takie rzeczy w szkole mówią) czyli wypisz wymaluj dobra zmiana w praktyce. No i jedna z nich polubiła post to co się wydarzyło w Gdańsku właśnie u pani Marii, smutne to bardzo to smutne niektórzy prawicowcy niech lepiej uważają co klikają lubię to, bo jak mówi przysłowie jak ci widzą tak cię piszą.

Ja jako POlszewicki hejter będę o tym pamiętał.

A wy pamiętajcie że cnotliwy krytyki się nie boj.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 16:47:45

Nie ma zgody na zło, nie ma zgody na PiS. Kto się z tym nie zgadza, proszę szukać innego przedszkola

—taki wpis pojawił się na facebookowym profilu jednego z prywatnych przedszkoli w Trójmieście.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 17:08:27

Nie ma zgody na zło, nie ma zgody na PiS. Kto się z tym nie zgadza, proszę szukać innego przedszkola

—taki wpis pojawił się na facebookowym profilu jednego z prywatnych przedszkoli w Trójmieście.

To była pisowska prowokacja.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 17:23:47

To była pisowska prowokacja.

Jak poinformował serwis Onet.pl, nieoficjalnie ustalono, że dyrektorka przedszkola znała prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i dlatego zareagowała w tak emocjonalny sposób. Przyznała też, że „błędem było to, że słowa padły publicznie i za to przeprasza”.

Internauci podkreślają:

Po oburzeniu rodziców, post usunięto.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 17:39:07

Jak poinformował serwis Onet.pl, nieoficjalnie ustalono, że dyrektorka przedszkola znała prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i dlatego zareagowała w tak emocjonalny sposób. Przyznała też, że „błędem było to, że słowa padły publicznie i za to przeprasza”.

Internauci podkreślają:

Po oburzeniu rodziców, post usunięto.

A ja rozumiem jej emocję po tym jak naoglądała się w Wku***zji o Adamowiczu za życia. A teraz wykorzystują śmierć że to platforma go zabiła. To można usprawiedliwić.

#51 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 19:00:47

Nie przyszło ci do głowy , że Pan Adamowicz po prostu był mądrym człowiekiem i potrafił pomnażać swój majątek. Jako Prezydent dużego miasta też odpowiednio dużo zarobił. Żeby Cię jeszcze trochę dobić napiszę , że nie jestem Prezydentem dużego miasta ,a mam konta w 6 bankach ( pewnie nie zrozumiesz dlaczego - trzeba trochę wiedzieć o finansach i lokatach) mam dom i 4 mieszkania i majątek wart ponad 1 milion. Podpowiem ci jak to zrobić, trzeba skończyć dobrą szkołę i ciężko pracować. Myśleć innymi kategoriami niż TY. Bo Ty nie chcesz ciężko pracować i mieć więcej, tylko żeby wszyscy mieli tyle co Ty.

Traktujcie ludzi pracy tak jak traktujecie siebie wtedy nikt do Was nie będzie miał pretensji.Nie dzielić ludzi na kategorie , każdy kto pracuje ma prawo do godnego życia ,czy to pracownik czy prezydent.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 19:13:25

To był mord polityczny, ktoś za niego odpowiada !!!!!!!!!!!!!!

To jest winna PIS? Jak Owsiak należycie nie zabezpieczył imprezy bez ochronny. Jak kryminalistę wypuściły go wolne sądy bronione przez OTUA.  W mieście gdzie gdańszczanie głosowali i tolerowali POlszewika oskarżonego za oszustwa i machlojki przez 8 lat. Mam się modlić za niego? A Jezus za Herolda się modlił?

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 19:26:35

A ja rozumiem jej emocję po tym jak naoglądała się w Wku***zji o Adamowiczu za życia. A teraz wykorzystują śmierć że to platforma go zabiła. To można usprawiedliwić.

Adamowicz był jej znajomym. A wciąganie przedszkolaków i ich rodziców w swoje emocje jest nie na miejscu.Dyrektor przedszkola to nie jest funkcja polityczna, a przedszkole to nie miejsce do prezentowania nienawiści politycznej.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 20:10:53

To jest winna PIS? Jak Owsiak należycie nie zabezpieczył imprezy bez ochronny. Jak kryminalistę wypuściły go wolne sądy bronione przez OTUA.  W mieście gdzie gdańszczanie głosowali i tolerowali POlszewika oskarżonego za oszustwa i machlojki przez 8 lat. Mam się modlić za niego? A Jezus za Herolda się modlił?

W sierpniu 2018 roku prokuratura poinformowała o zatrzymaniu dwóch osób w związku z podejrzeniami wręczenia łapówki Adamowiczowi.

„Zatrzymani to szefowie firm deweloperskich, które inwestowały na terenie Trójmiasta. Chodzi o atrakcyjnie położone osiedle w Gdańsku Jelitkowie. Biznesmeni po zatrzymaniu usłyszeli zarzuty tak zwanej czynnej korupcji o znacznej wartości” – podało RMF.

„Mieli sprzedać trzy mieszkania Adamowiczowi i jego rodzinie po cenach o kilka tysięcy niższych za metr niż dla innych klientów. Według prokuratury, był to nieuzasadniony upust wart blisko 400 tys. zł” – poinformowała stacja.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 20:46:17

Toorska....Stefan W. wyszedł na wolność 8 grudnia. Kilka dni wcześniej na policję zgłasza się jego matka, która informuje policjantów, że coś złego dzieje się z jej synem i może być niebezpieczny. Policjanci informują Służbę Więzienną, która jednak nie podejmuje żadnych działań. Stefan W. miał do odsiedzenia jeszcze blisko 1,5 roku kary, a gdyby został uznany za niebezpiecznego mogli go umieścić np. w ośrodku w Gostyninie.  

Cytat: " 30 listopada 2018 roku do Komisariatu III Policji w Gdańsku zgłosiła się osoba zaniepokojona stanem psychicznym Stefana W., który aktualnie odbywał karę pozbawienia wolności. Policjanci jeszcze tego samego dnia wysłali pismo do dyrektora zakładu karnego, w którym przebywał osadzony, informując go o pozyskanej wiedzy. W piśmie tym zwrócili się z prośbą o podjęcie przez zakład karny możliwych dostępnych działań - mówi Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku".

#56 temida3

temida3

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4907 postów

Napisano 16 styczeń 2019 - 21:18:29

Za Heroda(...) 

Mając jednak wiedzę o innych Jego modlitwach( np. za łotra , który po sąsiedzku także wisiał na krzyżu) , to śmiem zaryzykować, że mijasz się z prawdą(...). 

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 22:14:52

Toorska....Stefan W. wyszedł na wolność 8 grudnia. Kilka dni wcześniej na policję zgłasza się jego matka, która informuje policjantów, że coś złego dzieje się z jej synem i może być niebezpieczny. Policjanci informują Służbę Więzienną, która jednak nie podejmuje żadnych działań. Stefan W. miał do odsiedzenia jeszcze blisko 1,5 roku kary, a gdyby został uznany za niebezpiecznego mogli go umieścić np. w ośrodku w Gostyninie.  

Cytat: " 30 listopada 2018 roku do Komisariatu III Policji w Gdańsku zgłosiła się osoba zaniepokojona stanem psychicznym Stefana W., który aktualnie odbywał karę pozbawienia wolności. Policjanci jeszcze tego samego dnia wysłali pismo do dyrektora zakładu karnego, w którym przebywał osadzony, informując go o pozyskanej wiedzy. W piśmie tym zwrócili się z prośbą o podjęcie przez zakład karny możliwych dostępnych działań - mówi Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku".

Służba Więzienna i całe więziennictwo podlega Ministerstwu Sprawiedliwości na czele którego stoi Ziobro.

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 10:18:58

Służba Więzienna i całe więziennictwo podlega Ministerstwu Sprawiedliwości na czele którego stoi Ziobro.

Służba Więzienna wydała w środę oświadczenie na temat Stefana W., zabójcy Pawła Adamowicza. "Skazany Stefan W. nie odbywał kary w systemie terapeutycznym. W wyroku z 2014 r. Sąd nie orzekł o zastosowaniu wobec skazanego środka zabezpieczającego w postaci umieszczenia w zakładzie psychiatrycznym ani o potrzebie wykonywania kary w systemie terapeutycznym. Schizofrenia paranoidalna jest chorobą psychotyczną, więc zakładając, że skazany cierpiał na to schorzenie - nie jest ono podstawą do zastosowania art. 96 § 1 k.k.w. i skierowania skazanego do odbywania kary w 'systemie terapeutycznym'" - czytamy w oświadczeniu.

Jak podaje Służba Więzienna, Stefan W. był konsultowany przez lekarzy psychiatrów ponad 20 razy. Był również leczony w Oddziale Psychiatrii Sądowej w Szczecinie. Nie rozpoznali u niego zaburzeń kwalifikujących się do zastosowania kary w systemie terapeutycznym.

W więzieniu trafił na więzienny oddział psychiatryczny. "Miał tam 1,5 miesiąca spokoju. Wcześnie kilkakrotnie był izolowany od więźniów. Możliwe, że został przez nich pobity, ale nie ma na to wystarczających dowodów" - mówi informator portalu.

Stefan W. trzykrotnie skłądał prośbę o warunkowe wyjście na wolność. Trzy razy dostawał odmowę. Ostatnia miała miejsce w czerwcu 2018 roku.

#59 ~bez strony~

~bez strony~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 13:41:32

Czytając te wypociny niektórych  hejterów zastanawiam się ile w Was jest nienawiści i przemocy.Ktoś stworzył post Prezydent Gdańska i co, prawie nic o zmarłym prezydencie a mnóstwo bzdur, pomówień na osoby z Lipna.Ludzie czyście stracili rozum czy go nie macie.Gdzie właśnie ta żałoba o której piszecie? Przecież każdy ma swoje zdanie na jakiś temat, ale Wy go nie szanujecie, liczy się tylko Wasz głos.To bzdura, brak szacunku dla drugich,zero inteligencji.Wychodzi prostactwo, widać , że szkoła nie dała wam chyba nic.Wychodzi tylko najazd na nauczycieli, dopisywanie ich do danego ugrupowania politycznego.Lepiej byś się zajął pracą , może dla swojego miasta.Ale po co ? Lepiej siedzieć w ukryciu i pisać bzdury bo GP ani administrator nie kontroluje .Przecież niektóre oskarżenia powinno się podać do prokuratury albo zlikwidować te bzdurne forum.A tak w ogóle chcesz wierzyć w guru Owsiaka to wierz,dawaj pieniądze to twoja sprawa.A może namówisz ,,uzdrowiciela'' żeby ,jeżeli jest taki uczciwy,rozliczył się co do 1 gr za 27 lat.Cwaniak, znalazł ludzi wierzących w dobry cel( bo cel jest ok) tylko uczciwości brak, i dzięki ludziom zbudował swój kapitał.to nie jest jego sprzęt, pieniądze to ludzie zbierają a on wykorzystuje sytuację.Nawet w dzień pogrzebu będzie zbiórka-ohydne !!! Sprzęt jest wypożyczany szpitalom a nie dawany na stałe.

A co do zbiórek, wielu ludzi z PiS daje pieniądze, ja kiedyś też to robiłem, ale zmieniłem front- patrząc na działania bezprawne, lewe fundacje itp.I kto teraz będzie leczył...?

Piszesz, że poseł czy posłanka z PiS byli przeciwni , mieli prawo.Wy też umrzecie i nie wiadomo w jakich okolicznościach-jedno sprawiedliwe, że wszystkich to czeka. Przecież możecie napisać deklarację, że chcecie być leczeni tylko sprzętem z WOŚP, ciekawe czy to wam wyjdzie na zdrowie??? A jak ma się bycie za aborcją i ratowanie dzieci-to paranoja.

Co do zamordowanego prezydenta, wieczny odpoczynek racz mu dać Panie, nie chcę się wypowiadać, bo o zmarłych nie mówi się źle albo nie mówi się wcale.A Wy już wydajecie sądy, wyroki, mord polityczny. Czy ktoś teraz sika w znicze, krzyczy na marszach nie a w 2010 tak.I co kto jest pełen nienawiści.Z drugiej strony to był tylko prezydent miasta a robi się atmosferę jakby to był prezydent kraju albo... i prawie został świętym.Bo nie wierzący a pochowany będzie w Bazylice Mariackiej....???? Lepiej pomódlcie się o zdrowie swoje i rodziny, to będzie lepsze , a może i za prezydenta.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 13:55:34

Z drugiej strony to był tylko prezydent miasta a robi się atmosferę jakby to był prezydent kraju albo... i prawie został świętym.Bo nie wierzący a pochowany będzie w Bazylice Mariackiej....???? Lepiej pomódlcie się o zdrowie swoje i rodziny, to będzie lepsze , a może i za prezydenta.

Toorska, ty oślepniesz od tego trollingu...

"Abp Sławoj Leszek Głódź dokonał dziś pierwszego wpisu w księdze kondolencyjnej wystawionej w Urzędzie Miejskim w Gdańsku po śmierci Pawła Adamowicza. „Pozostaje w pamięci w naszych oczach ta wyciągnięta dłoń ze światełkiem do nieba, to jest swoista statua wolności” – napisał metropolita gdański.

„Dziękujemy i wierzymy, że Pan Bóg nagrodzi jego życie – powiedział abp Głódź podczas wizyty w gdańskim Ratuszu. – Paweł Adamowicz był osobą wierzącą, nie wstydził się wiary, praktykował. Teraz zadanie, które stoi przed nami – umarłych pogrzebać, godnie i w ciszy” – dodał metropolita gdański.

Abp Głódź powiedział, że rozważany jest pochówek prezydenta w bazylice Mariackiej. „Najprawdopodobniej będzie to sobota” – dodał abp Głódź".

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych