Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezydent Gdańska

166 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 16:07:55

Trolle jadą gotowcami z Nowogrodzkiej.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 16:28:32

Nie,  to propaganda karakana z Nowogrodzkiej.

To nie jest propaganda, tyko takie są fakty - cytaty wypowiedzi głównych polityków PO. Nie zauważyłeś? To przeczytaj jeszcze raz, a jak nie dajesz rady albo wiary to sobie wygoogluj. Przypomnisz sobie i zobaczysz jak nawoływali wprost do przemocy fizycznej wobec przeciwników politycznych z pis-u:

Donald Tusk, który stwierdził w Sejmie do polityków PiS-u: „Wyginiecie jak dinozaury”.

Radosław Sikorski: „jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy”,

Grzegorz Schetyna: trzeba strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa PiS-owską szarańczę”,

Bronisław Komorowski: „trzeba czasami mieć odwagę lać się dechą z takimi ludźmi”,

Lecha Wałęsy: „... referendum albo wyskakujecie przez okna”,

Były przewodniczący TK Jerzy Stępień : „liczy się tylko goła siła, siła fizyczna”.

Czy to jest mowa miłości?

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 16:36:38

Pani Marii Turskiej, Dariuszowi Kamińskiemu i podobnym "znanym lipnowianom" przesyłamy dużo ciepła i dobra. 

Zastanówncie się co w tych dniach wypada a co nie. A z pewnością wypada uszanować żałóbę!

Tak, pani Mario Turska kochana to wszystko odpowiada PIS. A wie pani dlaczego? Już mówię bo wszyscy mundurowi mają odgórny zakaz to raz jak się nie porządkują wylatują to dwa, jeszcze dostali status podwyższonego ryzyka to trzy, cztery nie mają takiej drogiej ochrony jak pan prezes Jarosław Kaczyński A cztery to dzięki takim wyborcom i działaczom politycznych ku waszej radości wykończyliście zbiórkę charytatywną pod pretekstem Owsiak ma krew na rękach.

To jest wasza hańba!

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 17:36:25

Proponuje aby Piotr Wielgucki i Krystyna Pawłowicz dobrowolnie odeszli z życia publicznego bo są moralnie winni szerzenia nienawiści i zatrucia życia publicznego.
Proponuje w wyborach odsunąć PIS od władzy i wybrać z powrotem PO bo to oni zagwarantują bezpieczeństwo i odsunięcia Kurskiego od TVP za obniżenie standardów dziennikarskich szczególnie we Wiadomościach i TVP Info oni trupów nie liczą. Się ma.

Czyli potwierdzasz po trupach do koryta. A ja nie widzę różnicy miedzy PO i PiS.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 17:46:29

Czyli potwierdzasz po trupach do koryta. A ja nie widzę różnicy miedzy PO i PiS.

Ja też B) jestem niewidomy

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 17:53:48

Poddaje to pod dyskusje czy Naród polski zgłupiał doszczętnie: Ginie Paweł Adamowicz POsiadacz 36 kont bankowych 24 mieszkań majątku osobistego prawie 30 mln zł wobec którego toczyły się dwa prokuratorskie śledztwa gdybym o tym nie wiedział to z TV dowiedziałbym się że umarł "Święty"

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 18:25:39

Poddaje to pod dyskusje czy Naród polski zgłupiał doszczętnie: Ginie Paweł Adamowicz POsiadacz 36 kont bankowych 24 mieszkań majątku osobistego prawie 30 mln zł wobec którego toczyły się dwa prokuratorskie śledztwa gdybym o tym nie wiedział to z TV dowiedziałbym się że umarł "Święty"

To jest właśnie cały PIS szukanie haków i niszczenia człowieka z którym nie można wygrać w uczciwych wyborach bo nie ma się poparcia.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 19:03:16

A ty tępy łbie  nic nie masz, bo masz 2 lewe ręce do roboty. Nawet na pół litra nie masz! Dlatego ten karakan tak wam "imponuje", bo  całe życie mieszkał z matką w dziecinnym pokoju a jego majątek to garnitur odziedziczony po wuju. Banda nieudaczników. 

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 19:03:33

Dodam i uzupełnię - jako świadek tamtego haniebnego marszu , z tryskajacymi w uśmiechu zaczadziałymi mordami PO-wców maszerujacych ulicami stolicy -  z Donaldem Tuskiem w I szym rzędzie maszerujacych przez Warszawę - a tuż przed nimi- zmanipulowana garstka młodzieży z tą ( na zdjęciach) 

SZUBIENICĄ I zwisającym na pętlki( oryginał) portretem Prezydenta -Lecha Kaczyńskiego; jeszcze żywego i dbajacego o kraj, o Polki i Polaków(a nie o unijne , kolonialne zachęty) 

P.S.

My- członkowie PIS-u z Torunia; Lipna ; Włocławka ( w kilka autokarów) stawilismy się w tamtym dniu w stolicy aby dać im odpór i podtrzymać NA DUCHU- Pana Prezydenta!

To był PO_czątek anarchii za przyduszczeniem samego Donalda Tuska i Jego kolesi( patrz i "po-dziwiaj" - tę bandę rebeliantów!

Co ma piernik do wiatraka?

Niech Pan przestanie obnosić ze swoimi problemami bo to się robi chore co pan pisze, nie wiem czy Pan ma jakąś manie prześladowczą czy jest Pan ofiarą losu.

Nie interesuje mnie to komu dał pan opór bo to nie wnosi nic do tematu nieżyjącego prezydenta.

Radzę za to Panu obejrzeć wszystkie materiały o Adamowiczu w Wiadomościach a potem się odnieść.

Z Panem Bogiem

#30 temida3

temida3

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4924 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 19:04:49

To jest właśnie cały PIS szukanie haków i niszczenia człowieka z którym nie można wygrać w uczciwych wyborach bo nie ma się poparcia.

Jeżeli niektórzy z PIS-u tak czynią- to mają wręcz klasycznego i z tamtej strony( PO.) wzorcowego -jak metrowy z S'ewrs; własnie tak ( dokladnie i skrupulatnie- rok po roku) postepował Donald Tusk-PO cząwszy od września 2006 r - jako przywódca P.O. w OBRZYDLIWYM MARSZU HAŃBY I OBŁUDY w Warszawie- zwanym przezeń i sprzyjajace im mendia-" błekitnym"...

PO_tem do dnia śmierci Pana Prezydenta - nie było dnia; spotkania  ABY JAD Z ŻÓŁCIĄ nie sączył Donaldino(...) , nie zważając nawet, że w tzw. miedzyczasie - znaleźli się poza granicami Polski- w Brukseli! 

Dziekuję za tropy- do genezy zła i personalego źródła takiej PO-lityki; w zaszczuwaniu innych!

Użytkownik temida3 edytował ten post 15 styczeń 2019 - 21:29:06

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 19:07:58

Zapewne wszystkie sprawy zostaną umorzone. Co nie zmienia faktu, że zarzuty postawiono. I nie jest to wina PiS.

#32 temida3

temida3

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4924 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 19:08:49

Niech Pan przestanie obnosić ze swoimi problemami bo to się robi chore co pan pisze, nie wiem czy Pan ma jakąś manie prześladowczą czy jest Pan ofiarą losu.

Nie interesuje mnie to komu dał pan opór bo to nie wnosi nic do tematu nieżyjącego prezydenta.

Radzę za to Panu obejrzeć wszystkie materiały o Adamowiczu w Wiadomościach a potem się odnieść.

Z Panem Bogiem

... Bóg Ci zapłać o dojrzały i oswiecony " katoliku" z nikłą pamięcią(!) 

Ale u was- to prawie 100 % ; jak za Sbeckich " norm"; jeżeli złapią cię za rękę- mów , że to nie twoja; prawda, że wspólne zbiory same się nasuwają - w tej kontynuatorce PO- sbeckich metod!

P.S.

Jakiż mój osobisty problem wysunał pan - na I Linię obrony " SZCZUJNI" przed argumentami 100 %?!

Użytkownik temida3 edytował ten post 15 styczeń 2019 - 20:32:42

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 19:11:36

A ty tępy łbie  nic nie masz, bo masz 2 lewe ręce do roboty. Nawet na pół litra nie masz! Dlatego ten karakan tak wam "imponuje", bo  całe życie mieszkał z matką w dziecinnym pokoju a jego majątek to garnitur odziedziczony po wuju. Banda nieudaczników. 

EOj tam oj tam. Karakan nakręcił kilkoro dzieci i jest bohaterem narodowym, chociaż sprzedawał kolegów.Aż się Matka Boska z klapy dziwi, ile to razy wygrywał w totka. No to chyba nie nieudacznik. A poza tym nigdy nie stał na czele partii rządzącej.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 19:30:02

Z Panem Bogiem

... Bóg Ci zapłać o dojrzały i oswiecony " katoliku" z nikłą pamięcią(!) 

Ale u was- to prawie 100 % ; jak za Sbeckich " norm"; jeżeli złapią cię za rękę- mów , że to nie twoja; prawda, że wspólne zbiory same się nasuwają - w tej kontynuatorce PO- sbeckich metod!

P.S.

Jakiż mój osobisty problem wysunał pan - na I Linię obrony " SZCZUJNI" przed argumentami 100 %?!

Łooooooooooooooooooooooooooooooo Panie Kochany ale u was PISo SBckich metod to wy nie korzystaliście, nie, świeci jesteście że hohoho powstrzymaliście seryjnego samobójcy ale wy nie nękacie ludzi i nie wyrzucanie ich bruk. A nawet kochany rząd byłych SBków wiernych przywróciliście do służby!!!

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 19:32:03

EOj tam oj tam. Karakan nakręcił kilkoro dzieci i jest bohaterem narodowym, chociaż sprzedawał kolegów.Aż się Matka Boska z klapy dziwi, ile to razy wygrywał w totka. No to chyba nie nieudacznik. A poza tym nigdy nie stał na czele partii rządzącej.

I jest symbolem Polski na całym świecie. Wszędzie go znają i podziwiają, To bardzo boli pewnego karła. 

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 21:05:47

I jest symbolem Polski na całym świecie. Wszędzie go znają i podziwiają, To bardzo boli pewnego karła. 

Karzeł boli karła? To ciekawe...

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 22:48:05

Świat ma dokładnie wyrobione zdanie...

#38 Stary1

Stary1

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 341 postów

Napisano 15 styczeń 2019 - 23:15:21

Śmierć Prezydenta Gdańska jest wielką tragedią nie tylko dla Gdańska, ale i dla Polski.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 06:34:38

?

:(

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2019 - 12:03:19

Nie przyszło ci do głowy , że Pan Adamowicz po prostu był mądrym człowiekiem i potrafił pomnażać swój majątek. Jako Prezydent dużego miasta też odpowiednio dużo zarobił. Żeby Cię jeszcze trochę dobić napiszę , że nie jestem Prezydentem dużego miasta ,a mam konta w 6 bankach ( pewnie nie zrozumiesz dlaczego - trzeba trochę wiedzieć o finansach i lokatach) mam dom i 4 mieszkania i majątek wart ponad 1 milion. Podpowiem ci jak to zrobić, trzeba skończyć dobrą szkołę i ciężko pracować. Myśleć innymi kategoriami niż TY. Bo Ty nie chcesz ciężko pracować i mieć więcej, tylko żeby wszyscy mieli tyle co Ty.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych