Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci!
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Prezydent Gdańska

166 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2019 - 22:59:42

To był mord polityczny, ktoś za niego odpowiada !!!!!!!!!!!!!!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 00:09:52

Trzeba mobilizować ludzi na wybory miasta kontra prowincję to jest wojna domowa

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 06:55:52

Trzeba mobilizować ludzi na wybory miasta kontra prowincję to jest wojna domowa

Obrońcy Gdanska o to chyba chodzi. Po trupach do koryta.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 12:47:42

Obrońcy Gdanska o to chyba chodzi. Po trupach do koryta.

Proponuje aby Piotr Wielgucki i Krystyna Pawłowicz dobrowolnie odeszli z życia publicznego bo są moralnie winni szerzenia nienawiści i zatrucia życia publicznego.

Proponuje w wyborach odsunąć PIS od władzy i wybrać z powrotem PO bo to oni zagwarantują bezpieczeństwo i odsunięcia Kurskiego od TVP za obniżenie standardów dziennikarskich szczególnie we Wiadomościach i TVP Info oni trupów nie liczą. Się ma.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 13:12:54

Nawet jesli to nie  był mord polityczny to nie znaczy od razu, ze mozemy  powiedzieć sobie "sorry, nic się nie stalo, to tylko czubek był". Atmosfera w kraju moze byc swego rodzaju "wyzwalaczem" dla roznych dziwnych osobnikow. Poczytajcie sobie jaką nagonkę polityczną zaraz po odzyskaniu niepodleglosci wywolala prawica, gdy prezydentem wybrano Narutowicza. Wtedy tez znalazl sie jeden chory psychicznie facet.

#6 ~lipnowianie~

~lipnowianie~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 13:34:29

Pani Marii Turskiej, Dariuszowi Kamińskiemu i podobnym "znanym lipnowianom" przesyłamy dużo ciepła i dobra. 

Zastanówncie się co w tych dniach wypada a co nie. A z pewnością wypada uszanować żałóbę!

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 13:46:43

Nie rozumiem tego czemu  Polak  polakowi jest wilkiem.Każdy ma tam swoje jakieś poglądy czy to polityczne czy  jakie inne ale nie należy ludzi za nie hejtować.Nie róbmy krzywdy sobie i innym.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 14:01:13

Pani Marii Turskiej, Dariuszowi Kamińskiemu i podobnym "znanym lipnowianom" przesyłamy dużo ciepła i dobra. 

Zastanówncie się co w tych dniach wypada a co nie. A z pewnością wypada uszanować żałóbę!

Wstyd mi za tych lokalnych pisowców że na nich głosowałam, teraz wiem że pisowiec nie ma krzty kultury osobistej i takie głupoty powiela.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 14:03:58

Nie rozumiem tego czemu  Polak  polakowi jest wilkiem.Każdy ma tam swoje jakieś poglądy czy to polityczne czy  jakie inne ale nie należy ludzi za nie hejtować.Nie róbmy krzywdy sobie i innym.

Na zło nie można przymykać oczu i udawać że nic się nie stało.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 14:29:44

Zwłaszcza ta pani przeważnie jest w pełnej gotowości bojowej na forum i fejsie 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 14:30:40

A co ty wypisywaczu niby robisz, cały czas hejtujesz i POdgrzewasz nienawiść do PiSu. Robicie tak od kilkunastu lat na każdym kroku. Podobnie jak inicjator mowy nienawiści ( 2006rok Niebieski Marsz) niejaki  Donald Tusk teraz na trumnie Adamowicza prowadzi już kampanię i obiecuje "obronić Gdańsk, "Polskę i Europę przed POgardą i nienawiścią", której jest autorem. OBRZYDLIWE!!!

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 14:39:59

Tp był jednak mord polityczny !!! Wszyscy o tym wiedzą jakie psy na nim wieszano.............

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:08:25

Zwłaszcza ta pani przeważnie jest w pełnej gotowości bojowej na forum i fejsie 

Ja jako absolwent jednej z zacnej lipnowskiej szkoły ponadgimnazjalnej miałem nauczyciela który uczył mnie języka obcego. Nauczyciel jak nauczyciel niczym się nie wyróżniał. Ale pewnego dnia zlustrowałem jego konto na facebooku zauważyłem mu że bliżej mu do dzisiejszej władzy, co mu nie zarzucam. I kiedyś natrafiłem na jego anonimowego konta które rozszyfrowałem że to jest jego. Co na nim było? A no było:

- obrzydliwy hejt na Jurka Owsiaka, na WOŚP,

- wtórowanie wszystkiego co Matka Kurka napisał,

- oberwało się przeciwnikom reformy oświatowej, nauczycielom z ZNP i przeciwnikom likwidacji gimnazjum,

Jeden redaktor z pewnej strony upomniał go żeby miarkował słowa, ale on nic sobie z tego robił. Zawodowy hejter może nie za darmo to robił, ale zachowywał się tak jak dzieciak co mu pierwszy raz podłączyli neostradę.

Kiedyś na jego zajęciach przypomniało mi się jego słowa że mi nie zależy żebyście zdali tylko na pieniądzach.

I teraz po latach patrząc na moje przekonania lewicowe to tak sobie myślę że wstyd mnie że taki kiedyś mnie uczył :(  nauczyciel bez poczucia misji tylko dla kasy bez serca a z skamieliną. A później się oburzają że PIS jest odpowiedzialny za mowę nienawiści.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:30:18

To ty jesteś POlszewicki hejter!!! Wstyd ci, że miał inne poglądy niż lewicowe? No to faktycznie "straszny wstyd" mieć inne niż  twoje i twoja misja. Bo prawicowcy nie powinni mieć swoich poglądów i swojego zdania ... a nauczyciel jak je ma, to już .... zgroza. I to jest w/g ciebie ta mowa nienawiści? Puknij się ty w ten swój pusty łeb.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:37:52

To ty jesteś POlszewicki hejter!!! Wstyd ci, że miał inne poglądy niż lewicowe? No to faktycznie "straszny wstyd" mieć inne niż  twoje i twoja misja. Bo prawicowcy nie powinni mieć swoich poglądów i swojego zdania ... a nauczyciel jak je ma, to już .... zgroza. I to jest w/g ciebie ta mowa nienawiści? Puknij się ty w ten swój pusty łeb.

Kiedyś zawód nauczyciel to był etos, zawód z misją i powołaniem szanowany i lubiany z wysokim . Dzisiaj jak patrze jak niektórzy dorwali się do mediów społecznościowych wyrażają swoje opinie anty coś tam pro coś tam czasem w jakim stylu wypisują kontrowersyjne poglądy to dla nich ten szacunek tracę i wstydzę się za nich.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:39:41

Oj zgroza zgroza szczególnie dla tych co popierają PIS jak by zapomnieli że żyli kiedyś w komunie.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:43:04

A kto powiedział ,,dorżniemy watahę,,

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:56:18

Była radna już wstała?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 15:58:19

Warto przypomnieć tylko niektóre wypowiedzi polityków PO nawołujęce do nienawiści, a wręcz do agresji fizycznej w stosunku do PiS-u:

Donald Tusk, który stwierdził w Sejmie do polityków PiS-u: „Wyginiecie jak dinozaury”.

Radosław Sikorski: „jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy”,

Grzegorz Schetyna: „ trzeba strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa PiS-owską szarańczę”,

Bronisław Komorowski: „trzeba czasami mieć odwagę lać się dechą z takimi ludźmi”,

Lecha Wałęsy: „... referendum albo wyskakujecie przez okna”,

Były przewodniczący TK Jerzy Stępień : „liczy się tylko goła siła, siła fizyczna”.

Czy to jest mowa miłości?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 16:00:46

Warto przypomnieć tylko niektóre wypowiedzi polityków PO nawołujęce do nienawiści, a wręcz do agresji fizycznej w stosunku do PiS-u:

Donald Tusk, który stwierdził w Sejmie do polityków PiS-u: „Wyginiecie jak dinozaury”.

Radosław Sikorski: „jeszcze jedna bitwa, jeszcze dorżniemy watahy”,

Grzegorz Schetyna: „ trzeba strząsnąć ze zdrowego drzewa naszego państwa PiS-owską szarańczę”,

Bronisław Komorowski: „trzeba czasami mieć odwagę lać się dechą z takimi ludźmi”,

Lecha Wałęsy: „... referendum albo wyskakujecie przez okna”,

Były przewodniczący TK Jerzy Stępień : „liczy się tylko goła siła, siła fizyczna”.

Czy to jest mowa miłości?

Nie,  to propaganda karakana z Nowogrodzkiej.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych