Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bolc~

~Bolc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 11:51:18

A potem średnia krajowa wychodzi 3500zł!

#2 ~zintegrowany~

~zintegrowany~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 12:23:13

Radni podbijają pensję burmistrzowi bo wtedy proporcjonalnie sami mają więcej

#3 ~Maniek~

~Maniek~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 13:46:55

Bo Koronowo to bogata gmina jest, a co...

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 14:51:45

na BMW starczy

#5 ~Ted~

~Ted~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 15:12:00

Okoliczne Gminy jak Osielsko,Niemcz,BiałeBłota,Łochowo,Sicienko włączyć jako dzielnice Bydgoszczy ,a zarobki w/w włodarzy przeznaczyć np.na drogi.

#6 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 16:43:52

Bruski za swoje bydgoskie "osiągi" powinien otrzymywać 1 200 PLN. Bydgoskiego prezia się krytykuje, burmistrza Koronowa wymienia w laudacjach.

#7 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 17:38:42

Oczekuję kontynuacji tematu. Chciałbym wiedzieć, jak burmistrz Koronowa argumentuje swoje zarobki, może mają one uzasadnienie? W gazecie informacje z Koronowa dotyczą wypadków, pożarów, imprez kultularnych. Wywiad z burmistrzem uświadomiłby mieszkańcom ile wysiłku wkłada w swoje stanowisko i jakie są osiągnięcia gminy, o których my po prostu nie jesteśmy poinformowani.

#8 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 17:38:46

Ale Koronowo kocha swojego włodarz dlatego wybiera go na następna kadencje. Za swoje osganiecia powineien zarabiac tyle co prezydent Warszawy...

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 18:09:05

Czytam to wszystko, i zaczynam się uśmiechać jak ci dwaj Panowie na fotografii.

Szanowny Panie redaktorze, tych, co są za zmianami w Koronowie Pana pisanie o wysokościach zarobków jest mało interesujące dla osób, które chcą lub chcieli zmian. Przeciwnik wie od dawna, kto i ile zarabia. Rozumie, że chce ktoś pokazać tym z ludu Koronowa, ze jest Pan z nimi, takie pisanie niestety jest mało przekonywujące, bo taki artykuł należało przed wyborami napisać?. Dziś to grzyby po deszczu, nawet, jeżeli uznałby Pan to za coś poniżej pasa powiadamianie wyborców przed wyborami, to można było, chociaż w gazecie zamiast tych nie bardzo udanych zdjęć włodarzy wkleić książeczkę do głosowania pokazać jak społeczność głosująca powinna skreślać, tak, aby głosy były ważne!. A tak mamy to, co mamy, osobiście jest mi to obojętne ile ci Panowie zarabiają, znam takich, co są na stanowiskach prezesa i dyrektora do tego radny, i przewodniczący komisji, bo za to również płacą, żona dwie funkcje, i coś chałupniczego dla potrzeb reklamy. Krótko mówiąc przeganiają tych Panów.

Ja, jeżeli można prosić autora GAZETY jak ten mieszkaniec z Koronowa uczynił piszący o ponownej podwyżce jego burmistrza. Poproszę tylko o jedno Gazetę Pomorską, proszę udać się na miejsce gdzie odbywają się Cystersi i doprowadzić do tego, aby pozostałości po spalonym domku, te zgliszcza nadpalone z gwoździami Gmina Koronowo usunęła po swojej imprezie, spaceruje często z psem, kiedy odwiedzam Koronowo

, bardzo mi to przeszkadza i zapewne tym wszystkim, co kochają naturę - czyli przyrodę..

Nie jestem zwolennikiem PO, ale, uważam, że Pan Bruski mało zarabia, Prezydent w kraju Zielonej Wyspy Unii Europejskiej. Co do gminnych zarobków nie mam wyrobionego zdania, pochodzę z miasta i nie chcę czytać w gazecie, że turyści lub działkowcy śmiecą w Koronowie?, Bo te śmieci, o których piszę ja ani żaden działkowiec nie pozostawił?

#10 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 18:49:22

I o co znów Pomorskiej chodzi? 3 pierwsze to miasta i chyba dobrze że wynagrodzenie podobne bo i dlaczego miało by być inaczej? A wioski według was powinny mieć też równo z miastami? Znów jakiś pismak chce komuś dowalić, czyżby jakiś osobisty uraz do Burmistrza Koronowa?

#11 ~ekspresowa kaśka~

~ekspresowa kaśka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 19:09:02

I o co znów Pomorskiej chodzi? 3 pierwsze to miasta i chyba dobrze że wynagrodzenie podobne bo i dlaczego miało by być inaczej? A wioski według was powinny mieć też równo z miastami? Znów jakiś pismak chce komuś dowalić, czyżby jakiś osobisty uraz do Burmistrza Koronowa?

Witaj niby Adamie-coś taki Zacietrzewiony, kiedy piszą o twoim panie׃(_

#12 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 19:15:46

Witaj niby Adamie-coś taki Zacietrzewiony, kiedy piszą o twoim panie׃(_

Adam nie wie, że gmina Koronowo liczy około 24 tys. mieszkańców, a Bydgoszcz 358 tys. Ale to przecież drobiazg dla burmistrza :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 19:27:03

Adam nie wie, że gmina Koronowo liczy około 24 tys. mieszkańców, a Bydgoszcz 358 tys. Ale to przecież drobiazg dla burmistrza :)

I tak wódka dla wszystkich, jak by, co to Niemcy czuwają nad naszym bezpieczeństwem nawet w Koronowie.

#14 ~Jaga~

~Jaga~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 19:38:19

A kto nam płaci za długoletnią prace,mam przepracowane 30 lat i zero za prace przez tak długi okres.

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:12:02

jestem z bydgoszczy i jeżdżę co roku do Koronowa nad zalew to miasto zmieniło sie  dużo na lepsze

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 20:22:12

jestem z bydgoszczy i jeżdżę co roku do Koronowa nad zalew to miasto zmieniło sie  dużo na lepsze

Osoby z pochodzeniem Bydgoskim piszą nazwę swojego miasta z dużej litery, nie ośmieszaj się człowieku to, że zielono w Koronowie to my wszyscy wiemy nawet w zalewie, ale u Ciebie jeszcze w głowie taki kolor..

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 21:26:10

Tylko 39 zł?- To dniówka po odciągnięciu podatku każdej sklepowej w gminie Koronowo!

#18 ~koronowianka~

~koronowianka~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2015 - 22:30:18

A ja mieszkam w Koronowie i powiem tak,jestem rozczarowana postawa pana Gliszczyńskiego,Koronowo się rozwija????? Czy estetyka to wszystko??? Co roku jedyne co przybywa to ozdób światecznych na naszym Ratuszu:-) A gdzie park przemyslowy ktory powstaje i powstac niemoze. W ubieglorocznych wyborach nie glosowałam na Pana G.,no ale niestety tak jak wiekszosc twierdzi nie bylo godnego kontrkandydata,licze na to ze w kolejnych wyborach sie to zmieni. A co do pensji Pana burmistrza to ja na jego miejscu chodzilabym z glowa opuszczona,

#19 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 03:50:30

Najgorszy rodzaj złodzieja to ten który kradnąc tłumaczy, że robi to dla dobra ofiary i żąda dodatkowych wyrazów szacunku.

#20 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2015 - 07:05:05

Wszystko to oficjalne dane... szkoda, że wyborcy nie wiedzą o dodatkowych bonusach... np. władcy Koronowa...

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pensja, bogaci, bydgoszcz, koronowo, prezydent, burmistrz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych