Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

prezesik

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~obserwator~~

~~obserwator~~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2008 - 11:46:50

panie bez duzego p[trzeba sobie nato zasluzyc]prezesiku SM'Kujawy'/dlaczego wiec siedzisz na fotelu ktory cie parzy w d.. .jakie bys chcial pieniadze za taka miernote jaka reprezentujesz.Zreszta jak sie ma sprawy w prokuraturze to grunt sie pali pod nogami.Spieprzaj pan i nie blokuj miejsca innym.

#2 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2008 - 08:51:23

Drogi Panie Obserwatorze. pewnie nie w smak Panu nowe rządy w Spółdzielni. nie podoba się Panu, ze obecny prezes robi porządki z dłużnikami, wandalizmem itp. jeśli ma Pan jakieś konkretne zarzuty to niech je Pan jako obywatel przedstawi. a nie pod tym samym nickiem szkaluje Pan wiele osób ukrywając się za anonimowością komputera. tchórz z Pana a nie żaden obserwator. no chyba, że niedowidzący obserwator. bo ja widzę, że w spółdzielni w końcu zaczęło się coś dziać. i to dziać, po wielu latach stagnacji, w dobrym kierunku. ja osobiście nie dziwię się Prezesowi, bo musi użerać się z takimi osobami jak Pan. a to nie jest łatwe zadanie! i ten Pana język!!! szkoda komentować! pozdrawiam Pana i życzę mądrzejszych przemyśleń i mniej jadu w organizmie;-)

#3 ~SAM~

~SAM~
  • Goście

Napisano 01 wrzesień 2008 - 16:32:02

No iznalazl sie jakis przyd...as prezesika.

#4 ~bercik~

~bercik~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2008 - 06:58:00

Polskie piekiełko! Udalo się prezesowi, byl lepszy od poprzedników co widać gołym okiem no to go zgnoić trzeba. Szkoda gadać.

#5 ~i Nic~

~i Nic~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 06:53:32

Bercik! Nic dodać, nic ująć.

#6 ~~mieszkanka~~

~~mieszkanka~~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 14:44:21

Jestem ciekawa komu przeszkadza prezes? Ludzie czy brak Wam klepek mamy człowieka, który robi coś dla nas i znów Wam źle. Może napiszcie jaki prezes byłby dobry? Panie prezesie niech pan robi swoje czas najwyższy wziąść się za dłużników, którzy się śmieją , że nic im nie zrobicie. Jeżeli się mieszka to się placi, czy to tak trudno zrozumieć?

#7 ~mieszkaniec sm~

~mieszkaniec sm~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 18:32:58

Pan prezes niech najpierw zrobi porządki ze sobą. Z pewnych źródeł wiem, że powinien. Policja już przesłuchuje świadków, prawdopodobnie sprawa trafi do prokuratury. Rezygnacja tego pana jest niczym innym jak ucieczką - gdyby nie musiał trzymałby się stołka do końca. jak to się zakończy - pożyjemy, zobaczymy. Ja tego osobnika nie żałuję.

#8 ~~obserwator~~

~~obserwator~~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2008 - 19:48:40

MIESZKANKO zdejmij swoje klapki z oczu albo udaj sie do okulisty.

#9 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2008 - 10:42:17

obserwatorze i mieszkańcu sm zapewne w jednej osobie. to Ty przejrzyj na oczy. a może jesteś krewnym Pana z 7, który śle te niby sensacyjne donosy - jak donosi prasa. pewnie byłbyś, w Twoim mniemaniu, lepszym prezesem. ale na szczęście dla Nas nigdy nim nie zostaniesz i nadal będziesz siał nienawiść wyłącznie na forum. Prezesowi życzę determinacji w swojej pracy i niech trzyma obrany kurs! a Obserwatorowi życzę lepszego rozumu i nadal gorąco pozdrawiam

#10 ~PIKUŚ~

~PIKUŚ~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2008 - 20:15:43

Zgadzam się z Krzysztofem. Jako mieszkaniec płacący regularnie czynsz jestem zadowoleny z tego że widzę na co idą moje pieniądze. Zadymiarze są głośni, zapiekli w nienawiści itd. to tylko takie bicie piany. Zarżnięci długami też nie są fanami twardej polityki windykacyjnej i eksmisyjnej. Przykre ale czemu mam płacić za tych co nie płacą? mam nadzieję że będzie jak w powiedzeniu: psy szczekają a karawana idzie dalej.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 22:54:18

widze że to forum to jest po to żeby każdemu dokopać ,STRASZNE!

#12 ~sam~

~sam~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 12:08:54

A czy wszyscy nie widzicie swioch obejsc przy blokach,wszystko zarosniete az sie patrzec nie chce.

#13 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 12:25:04

bo tak o to dbacie mieszkańcy bloków, gdyby każdy pilnował siebie i swoich dzieci, to byście mieli czysto, na szczęście mieszkam w swoim domu i nie mam takich problemów.....a co do prezesa to wydaje mi się, że jeszcze takiego normalnego w spółdzielni nie mbyło.........miłych narzekań!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 20:40:30

Jednym słowem głupka potrzebujecie, bo stale wam żle. Panie Popławski ma Pan u mnie szacunek.

#15 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2008 - 22:14:47

bo tak o to dbacie mieszkańcy bloków, gdyby każdy pilnował siebie i swoich dzieci, to byście mieli czysto

Tak, bo ja mam przyciąć żywopłoty? Spójrz na żywopłoty przy LWP i Pakoskiej, tam niedługo będzie można organizować turniej paintballa w naturalnej scenerii. I spójrz na zywopłoty należace do gminy - jak się chce to mozna zadbać.

#16 ~~kasjer~~

~~kasjer~~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2008 - 23:10:04

Tak, bo ja mam przyciąć żywopłoty? Spójrz na żywopłoty przy LWP i Pakoskiej, tam niedługo będzie można organizować turniej paintballa w naturalnej scenerii. I spójrz na zywopłoty należace do gminy - jak się chce to mozna zadbać.

Tak, bo ja mam przyciąć żywopłoty? Spójrz na żywopłoty przy LWP i Pakoskiej, tam niedługo będzie można organizować turniej paintballa w naturalnej scenerii. I spójrz na zywopłoty należace do gminy - jak się chce to mozna zadbać. JAK SIĘ CHCE TO TRZEBA JESZCZE MIEĆ ZA CO

#17 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2008 - 22:03:45

No i proszę - wystarczyło napisać co nieco na forum internetowym, i żywopłoty przy Pakoskiej "obcięły się" . Może to jest jakaś metoda? :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych