Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezes PiS: "Nigdy nie tolerowaliśmy patologii. To my podjęliśmy walkę z pedofilią. To PO się przeciwstawiała i krzyczała o wolności"


35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 13:30:11

Jarosław Kaczyński podkreślił, że jedną z kluczowych kwestii jest „prawo do wychowywania dzieci, które są często demoralizowane, degenerowane”.

(...)Nie ma powodu, dla którego pary homoseksualne miałyby możliwość adopcji dzieci.

Trzeba bronić naszych wartości, tych tradycyjnych, które ukształtowały się w trakcie naszej niełatwej historii, które ukształtowała nasza religia i Kościół.

W tej chwili jesteśmy atakowani w sposób nieuczciwy z powodu wydarzeń, które miały miejsce w Kościele.

My nigdy nie tolerowaliśmy i nie będziemy tolerować patologii. To my podjęliśmy walkę z pedofilią, wprowadziliśmy rejestr. To PO się przeciwstawiała i krzyczała o wolności.

My przygotowaliśmy zmiany w kodeksie karnym. Dziś często zapada wyrok z zawieszeniem. Nie będzie zawiasów, będą surowe kary, być może nawet do 30 lat więzienia. Dla wszystkich, niezależnie od tego, jakie funkcje społeczne pełnią. Szczególnie surowo będą karani ci, którzy mają piecze nad dziećmi. Dotyczy to także księży. Dotyczy to wszystkich, także znanych celebrytów

— podkreślił.

Nie można wspierać się ludźmi, którzy bronią pewnego pana, który ma wiele na sumieniu i jednocześnie wybuchać oburzeniem i oskarżać nas, że my to osłaniamy. Nie. To oni to osłaniają. Chcemy być w tych sprawach bezlitośnie surowi. Ani wysoka ranga w jakiejkolwiek organizacji, ani nagroda Nobla nie zwalnia od odpowiedzialności

— zaznaczył prezes PiS.

Granica odpowiedzialności karnej jest w Polsce zarysowana bardzo nisko. Ona będzie podwyższona, bo to jest konieczne. Niech nikt nie mówi o jakichś efebofilach czy innych usprawiedliwieniach. Nie! Kara musi być wobec wszystkich! Musi być żelazny rygor. Ale to  nie jest podstawa do ataków na Kościół, do obrażania katolików

— mówił Kaczyński.

 #2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 13:38:21

pistrollownia

#3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 13:41:03

Tak było. PełO i Nowoczerscy darli w Sejmie japy, że to łamanie konstytucji, zamach na prawa człowieka i jego wolność. A teraz Schetyna odwraca kota ogonem. POdli są.

 #4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 14:05:16

Kto walczył z pedofilią? To Platforma nie chciała rejestru publicznego i broniła Polańskiego

"Panie Kaczyński, nic pan nie rozumie, nic.(...) Dlaczego ucieka pan od problemu pedofili? Widać, że pan i pana rządy nie rozwiążą tego problemu. My musimy i zadbamy o bezpieczeństwo naszych dzieci i rozprawimy się z pobłażaniem i zmową milczenia" - grzmiał dziś w Szczecinie Schetyna.
Tyle, że fakty są dla środowiska PO miażdżące. To politycy tej partii nie chcieli rejestru publicznego pedofilów i publicznie występowali w obronie oskarżonego o gwałt na 13-letnim dziecku Romana Polańskiego.

Gdy w marcu 2016 r. Sejm uchwalał przepisy przewidujące utworzenie rejestru przestępców seksualnych, PO złożyła poprawkę, by zrezygnować z rejestru publicznego. A Nowoczesna mówiła o zagrożeniu "retorsyjnymi zachowaniami" wobec sprawców.

Gdy doszło do głosowania, tylko pięciu posłów PO była "za" przyjęciem ustawy. Aż 125 wstrzymało się od głosu.

 

Ale cofnijmy się jeszcze dalej - do 2010 r., kiedy rządziła PO wespół z PSL. Będący wówczas w opozycji PiS złożył wtedy projekt ustawy, która miała zezwalać na publikowanie twarzy i danych osób skazanych prawomocnie za pedofilię. PO nie poparła uchwalenia tych przepisów i projekt przepadł.

Rok wcześniej - w 2009 r. - głośno było o zatrzymaniu na lotnisku w Zurychu Romana Polańskiego na podstawie amerykańskiego nakazu aresztowania z 1978 r.

W obronie reżysera stanęli wówczas prominentni politycy PO. Ówczesny minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski uzgodnił z szefem fran.cuskiej dyplomacji Bernardem Kouchnerem, że wspólnie wystąpią do prezydenta USA z prośbą o... "zbadanie możliwości skorzystania z prawa łaski".

Ustalili też treść listu do amerykańskiej sekretarz stanu Hillary Clinton w sprawie Romana Polańskiego. "Oby list był skuteczny, gdyż Roman Polański jest wielkim artystą, bardzo zasłużonym dla Polski" - mówił Sikorski.

A ówczesny minister kultury Bogdan Zdrojewski wyjaśniał:

Wystąpiłem do Sikorskiego, aby podjął sprawę, nie przesądzając kwestii winy i kary, bo aresztowany jest polski obywatel o wielkim dorobku i Polska powinna w tej sprawie wziąć udział. 

 #5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 16:15:39

Perfidia i obłuda Schetyny i totalnej opozycji przekracza już wszelkie możliwe granice. Oni myślą, że mówią do swojego ciemnego elektoratu? Dobrze, że sa archiwalne nagrania więc prawdy nie da się  przez totalnych zakłamać i zmanipulować:

Rząd przymyka oczy na pedofilię? Bzdura!

PRZYPOMINAMY słowa Patryka Jakiego do opozycji: Kogo bronicie? Ile dzieci można było uratować? - google

Warto przypomnieć słowa wiceministra Patryka Jakiego, który przy okazji wprowadzania rejestru pedofilów zadał politykom opozycji ważne pytania.

Opozycja zgłasza poprawki, które mają na celu storpedowanie projektu, który jest bardzo potrzebny Polsce. Projekt, który stworzy rejestr pedofilów.

Kwestionujecie skuteczność publicznego rejestru. Wystarczy zrobić „sprawdzam” i sięgnąć do doświadczeń innych państw.

Na przykład w Stanach Zjednoczonych, gdzie rejestr jest pełny, dostępny i znacznie szerszy niż my proponujemy, na stronach Departamentu Sprawiedliwości możemy przeczytać, że w czasie funkcjonowania rejestru przestępczość seksualna spadła o 62 proc.!

— mówił Patryk Jaki.

Dzisiaj należy sobie zadać pytanie, czy przez ostatnie lata, kiedy proponowaliśmy stworzenie takiego rejestru, ile dzieci można było uratować? Dzięki temu, że stworzy się narzędzie prewencyjne, gdzie rodzice będą mieli pogłębiony dostęp do wiedzy i będą wiedzieli, kiedy w ich otoczeniu pojawi się niebezpieczny pedofil. Kwestionujecie rejestr otwarty, tymczasem my, w swojej ustawie, proponujemy, żeby rejestr otwarty był zarezerwowany dla szczególnej grupy przestępców, dla osób, które popełniły przestępstwo ze szczególnym okrucieństwem wobec dzieci, oraz takich, którzy działali w recydywie. Należy sobie zadać pytanie: kogo bronicie?

— pytał wiceminister sprawiedliwości.

Wysoki Sejmie, kończy się czas, kiedy będziemy zadawali pytanie: biedni pedofile? Nie! Dziś trzeba zadać pytanie:

A biedne dzieci? (...) Kończy się raj dla pedofilów. Czy wam się to podoba, czy nie

— podkreślał w Sejmie Patryk Jaki.

 #6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 18:39:31

Schetyna jako człowiek zgnił do końca. Chciwość władzy odsłoniła w nim wszystko co najgorsze. Przypuszczam, że nie jest do cna zły, ale to co robi odbiera mi resztkę wiary w to przypuszczenie.

 #7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 22:41:40

Czemu media nie podają ilu pedofilów jest w Polsce i jaki % z nich to księża? Dlaczego nikt nie mówi również ilu pedofilów jest wśród LGBT, wśród nauczycieli, artystów, polityków, celebrytów, muzyków i dziennikarzy? Dlaczego to temat tabu?

Dlaczego Schetyna widzi problem pedofilii jedynie wśród księży, a wśród innych grup jej nie dostrzega?

 #8 de Silva

de Silva

  Bicz na forumowe mendy

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 3318 postów

Napisano 12 maj 2019 - 22:51:09

 

Czemu media nie podają ilu pedofilów jest w Polsce i jaki % z nich to księża? Dlaczego nikt nie mówi również ilu pedofilów jest wśród LGBT, wśród nauczycieli, artystów, polityków, celebrytów, muzyków i dziennikarzy? Dlaczego to temat tabu?

Dlaczego Schetyna widzi problem pedofilii jedynie wśród księży, a wśród innych grup jej nie dostrzega?

 

Dlaczego Schetyna nic nie zrobił z tym jak PO była u władzy?  Dlatego mojego głosu nie dostanie.    ;) #9 de Silva

de Silva

  Bicz na forumowe mendy

 • Użytkownicy
 • PipPipPipPip
 • 3318 postów

Napisano 12 maj 2019 - 22:54:45

 

                 J. Kaczyński mówi, że kto podnosi rękę na Kościół...
 
   Wynika z tego, że szef PiS-u jest obrońcą zbrodniarzy w sutannach.
 
                                     Pedofilia jest zbrodnią!  :angry:

 

Nie, tylko szum wokół Kościoła, czyli wiernych, jest podniesieniem ręki na Kościół, sami księża to nie Kościół.#10 ~czytelnik~

~czytelnik~
 • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 06:54:25

Purpurat Leszek Sławoj Głódź na pytanie jakie są jego wrażenia po projekcji filmu T. Sekielskiego - "Tylko nie mów nikomu" - powiedział do kamery, że: "wczoraj miałem inne zajęcia, nie oglądam byle czego". 
 
Los ofiar kościelnej zbrodni - czyli pedofilii - nazywa on byle czym.

 #11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 07:31:57

Sąd przyszedł już nad nimi. Od wczoraj. Od wczoraj nie będą mieli spokoju - od momentu filmu,
Nad każdym przychodzi ten sąd !

#12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 09:27:01

Pedofilię trzeba bezwzględnie tępić wśród księży a także wśród celebrytów, polityków i innych grup zawodowych!!!! Wrogowie kościoła chcieliby tępić tę plagę tylko w kościele katolickim... U nas pedofilów dzieli się na waszych i naszych. Dlatego to Platforma i bananowa inteligencja chroniły pedofila Polańskiego przed ekstradycją. Tacy obrońcy pedofilów teraz krzyczą najgłośniej. A Warszawa pod Rabiejem i Trzaskowskim stanie się rajem, dla zboczeńców co szukają młodych kurczaków. Taka to zakłamana twoja mać.

 #13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 18:52:12

Sąd przyszedł już nad nimi. Od wczoraj. Od wczoraj nie będą mieli spokoju - od momentu filmu,
Nad każdym przychodzi ten sąd !#14 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 19:28:48

JESTEM ZBRODNIARZEM CZYLI PEDOFILEM

 

  wiemy#15 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 20:31:47

  wiemy

 

My też.#16 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 22:49:28

Kaczyński szybciej kłamie niż oddycha, to przecież polski komunista.

 #17 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 maj 2019 - 22:58:01

Tobie mocno już się POpaprało POd kopułą, odchodzisz od zmysłów. Kaczyński komunista - nic głupszego jeszcze w Polsce nikt nie wymyślił. A co do kłamstw. Umiesz podać chociaż jeden konkretny przykład ......#18 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 00:13:40

Kaczyński szybciej kłamie niż oddycha, to przecież polski komunista.

 

 w punkt#19 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 01:22:21

w punkt

W punkt dupy twojego starego

#20 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 maj 2019 - 05:38:55

Po liczbie wpisów tego trola wrzucającego gotowe teksty na rózne fora widać jak bardzo pisiory boją się skutków swojej bezczynności i tego filmu.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych