Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Eryk123~

~Eryk123~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 09:59:14

Moja dziewczyna ostatnio postanowila wrocic do czasow dziecinstwa i zaczela grac w simsy, wiec pomyslalem , ze kupie jej na konsoleigry nową wersję ;D

#2 ~TomaszZ~

~TomaszZ~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 12:05:34

Ja w tym roku postanowiłem dla żony wywołać nasze wpólne zdjęcie w formie takiego wielkiego obrazu na foto4U.pl. Mam nadzieje ze jej sie spodoba i przypasuje do salonu 

#3 ~Jula999~

~Jula999~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 07:02:46

Postanowilam ze w tym roku moje walentynki nie będą romantyczne i szukuję wieczor z popcornem przed xboxem ;p Kupilam w prezencie jakies fajne gry na konsoleigry, wiec przesiedzimy tak caaaaly wieczor :P 

#4 ~Kamila~

~Kamila~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 12:18:24

My w tym roku robimy sobie praktyczne prezenty, ja jako że zajmuje się fotografią dostanę nową torbę na sprzęt, a mój ukochany własnie zapuścił brodę więc dostanie mydło olejowe do jej pielęgnacji od henry the bearded. 

#5 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 07 luty 2018 - 22:04:29

Ja z mężem bez szaleństw w tym roku, bo będzie w walentynki w delegacji. Ale i tak dostanie prezent, kupiłam mu portfel na zeskory.pl. Ja co roku dostaję kwiaty, w ubiegłym 31 róż. Zobaczymy czy w tym będzie więcej ;)

#6 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 10:02:03

Nie wiem co dziewczyna wymyśli z okazji walentynek. Ja to bez szaleństw kwiaty jej wyślę. Z poczty kwiatowej jej bukiet podeślę. On biżuterii nie lubi to nie będę żadnych kolczyków czy czegoś podobnego kupował 

#7 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 08 luty 2018 - 14:18:54

W sumie to fajnie iść na jakąś kolację, miło spędzić razem czas. Ja swojej dziewczynie zamówię coś z topsilver. pl bo kiedyś wspominała, że jakieś kolczyki jej się tam podobały także prezent powinien być udany ;)

#8 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 400 postów

Napisano 25 październik 2018 - 07:50:50

Empik Foto ma fotoksiążki, ewentualnie poduszki ze zdjęciem.

Wszystko dostępne niewielkim kosztem, a sam pomysł zdecydowanie trafiony.

Wiadomo - kwestia taka, jakie macie oczekiwania, ale można dopasować coś fajnego.

A takie prezenty są po prostu praktyczne. 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 08:42:23

tak

#10 ~Krzysztof77~

~Krzysztof77~
  • Goście

Napisano 07 styczeń 2019 - 15:35:19

Ja w zeszłym roku znalazłem żonie biżuterie na Anka Biżuteria i w tym również planuję tam coś kupić 

#11 ~Natala~

~Natala~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 15:14:45

decyzja dawno zapadła kupiłam wejściówka do symulatora lotów w wielkopolsce. Nie lubię oczywistych prezentów. Robię niespodzianki i mój facet nigdy nie ma pojęcia co ode mnie dostanie. Wydaje mi się że to fajne jest, oklepane preznty są nudne. 

#12 ~denek~

~denek~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 09:59:55

Wiadomo ze elektronię. W media experciejest całkiem fajna promocja i my chyba kupimy sobie xboxa nowego:)

#13 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 11:27:28

a my nie robimy sobie w tym roku żadnych prezentów tylko pojedziemy na wspólny romantyczny weekend do Ustki. Hotel już zarezerowaliśmy w naszym ukochanym Grand Lubiczu w którym bywamy dość często. Miejsce to jest na bardzo wysokim poziomie, ma piękne i stylowe pokoje, przemiłą obsługe i mnóstwo licznych atrakcjji. 

#14 ~Adam192~

~Adam192~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 10:33:39

Jeżeli szukacie pomysłów na oryginalne prezenty lub gadżety to warto odwiedzić targi Remadays w Nadarzynie teraz w lutym w dniach 13-15. Są to międzynarodowe targi reklamy i poligrafii. największe w Europie. jest tam tego tyle,że moza mieć problem z wyborem :D

#15 ~jaga~

~jaga~
  • Goście

Napisano 17 luty 2019 - 18:11:03

My w media expercie, ale tylko gry.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych