Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Komik~

~Komik~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 12:13:54

kupilismy miesiac temu mamie zelazko ze stacja parowo od brauna texstyle 5, a tacie trymer, wszystko z jednej firmy zeby szlo zamowieniem jednym, bardzo zadowolona mama byla i mam nadzieje, ze tata tez bedzie

#2 ~malwinkaolka~

~malwinkaolka~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2019 - 19:11:59

Ja na dzień ojca kupiłam tacie nowy telefon. Wcześniejszy mu się posuł i nie opłacało się naprawiać. Kupiłam mu na fajny abonament w play xperia xa. Jest bardzo zadowolony bo teraz może robić wnuką zdjęcia. :D

#3 ~matyldaZ~

~matyldaZ~
  • Goście

Napisano 17 maj 2019 - 11:16:57

Nie lubię kupować alkoholu na prezent obojętnie dla kogo. Ja mam w tym roku ułatwione zadanie co do prezentu. Wraz siostrą postanowiłyśmy zrobić zrzutkę i kupić tacie coś o czym od dawna mówi, czyli ekspres do kawy. Jednak nie chciałyśmy mu kupować pierwszego lepszego i byle czego. Troche lektury w sieci i juz mam go u siebie w domu, a wybór padł na barista express z superwnetrze.pl. Wszędzie gdzie tylko czytałyśmy ma najlepsze opinie i każdy twierdzi to samo, że kawa jest wyborna, a tu dali jeszcze cztery kilo kawy w gratisie, a więcbędzie miał na długo.

#4 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:19:11

A ja dziś dla taty zamówiłam dwie koszulę z receapl bo przecież jak to typowy facet on ma ciuchy, a jak przychodzi co do czego to nie ma w czym wyjść. 

#5 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2019 - 11:22:21

A ja dziś dla taty zamówiłam dwie koszulę z receapl bo przecież jak to typowy facet on ma ciuchy, a jak przychodzi co do czego to nie ma w czym wyjść albo wszystko ma stare i sprane. 

#6 ~Ulcia~

~Ulcia~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2019 - 08:50:20

Drogich prezentów nie kupujemy sobie, tak mamy ustalone. Tata dostanie ode mnie kosz słodyczy z poczty kwiatowej i życzenia. Nawet i z samych życzeń , by się ucieszył i z tego, że pamiętałam o jego święcie. 

#7 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2019 - 10:33:01

Zależy, co się rozumie przez drogie i czy prezent jest od całego rodzeństwa. My z bratem kupiliśmy na allegro alkohit x8, zresztą po konsultacji z tatą, bo lepiej było się wspólnie złożyć na dobry alkomat, niż osobno kupować np. portfel i skarpety.

#8 kk001

kk001

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 141 postów

Napisano 17 czerwiec 2019 - 21:21:13

Myśle ,że bez torty na dzień ojca się nie obędzie ! Dodatkowo może jakiś malutki prezencik na zasadzie wycieraczki do auta czy karnet na basen. Mój co roku dostaje taki mix i jest zadowolony ;) 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prezenty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych