Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prezent w formie pieniędzy od chrzestnej na 18-te urodziny-ILE?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~matka chrzestna~

~matka chrzestna~
  • Goście

Napisano 12 październik 2008 - 15:10:24

Ile teraz się daje w prezeńcie na 18-te urodziny od matki chrzestnej?

#2 ~Mcgaywer~

~Mcgaywer~
  • Goście

Napisano 12 październik 2008 - 15:25:31

100.000Euro- bez takiej kasy nawet nie podchodz...co za głupi post!!!!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2008 - 15:28:32

WSZYSTKO ZALEŻY OD MOŻLIWOŚCI MATKI CHRZESTNEJ-PRZECIEŻ NIE WEŹMIE PANI KREDYTU ABY ZADOWOLIĆ MŁODZIANA-WSZYSTKO W GRANICACH ROZSĄDKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 12 październik 2008 - 15:32:13

proponuję coś ze złota to zawsze się sprawdza albo z 300 zł

#5 Genio Wieśniok

Genio Wieśniok

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 139 postów

Napisano 12 październik 2008 - 15:33:31

Złoty nocnik!
Rolnik, rolnik, rolnik...
Pod rolnikam ciungnik,
Na ciungniku rolnik worek mo...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2008 - 15:36:31

prezet w formie gotówki to ostateczność. bo to najprościej- wyjąć z kieszeni i wręczyć. a zawsze jeszcze pozostaje kwestia ILE? obserwując postawy mlodziezy to oczekiwane kwoty naprawde moga przyprawic o zawrót głowy. znam przypadki " wręczania" dziecku w prezencie ...auta. ja osobiście jestem za prezentem. czyms, co po latach będzie przywoływało wspomnienie tego dnia i osoby, która go wręczyła. co to może być??? to już pytanie na inny wątek.

#7 PWN

PWN

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 338 postów

Napisano 11 grudzień 2010 - 15:34:03

Mało Kup X-Spoksa, paczkę kondonów i będzie stykało

#8 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2010 - 22:16:55

http://www.money.pl/...f43dfa0c71b3c78

#9 ~Ojciec~

~Ojciec~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2011 - 14:42:17

Witam ja myśle ze około 1000 co najmniej bo przecież nastolatkowie czasami pracują w wakacje i taka suma nie robi wrarzenia tak jak 300 na komunnie ja osobiście dałem 1500 i to jeszcze zależy od zamożności rodziców chrzesniaka przecież niektóre dzieci dostają np 500 kieszakowego

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2011 - 15:04:13

mój sym na 18-kę dostał dobrą elektrycz. maszyn. do golenia Philips od swej chrzestnej matki :) teraz kończy 23 i używa jej do dziś .
Na 18 dostał wiele fajnych prezentów , nikt z nas nie oczekiwał i wręcz przeciwny był dawaniu pieniędzy .
Warto poświęcić czas i wybrać sensowny i często przydatny prezent , pomijając typowo pamiatkowe ,które są również obecne od bać , mam i ciotek tzw. zegarki , łańcuszki , pierścionki itp. :)

ps. od nas tj. rodziców PIERWSZY RAZ OFICJALNIE DOSTAŁ BECZKĘ / 5 litrów :blush: sece mi pękało ale cóż :blush: /PIWA I JESZCZE COŚ...
oczywiście zorganizowaliśmy i opłaciliśmy jego urodziny :P

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2011 - 15:07:28

mój sym na 18-kę dostał dobrą elektrycz. maszyn. do golenia Philips od swej chrzestnej matki :) teraz kończy 23 i używa jej do dziś .
Na 18 dostał wiele fajnych prezentów , nikt z nas nie oczekiwał i wręcz przeciwny był dawaniu pieniędzy .
Warto poświęcić czas i wybrać sensowny i często przydatny prezent , pomijając typowo pamiatkowe ,które są również obecne od babć , mam i ciotek tzw. zegarki , łańcuszki , pierścionki itp. :)

ps. od nas tj. rodziców PIERWSZY RAZ OFICJALNIE DOSTAŁ BECZKĘ / 5 litrów :blush: serce mi pękało ale cóż :blush: /PIWA I JESZCZE COŚ...
oczywiście zorganizowaliśmy i opłaciliśmy jego urodziny :P

ps. poprawiłam literówka - bywa ;)

#12 ~edek z fabryki kredek~

~edek z fabryki kredek~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2011 - 15:21:22

W niektórych rejonach Francji do dziś panuje kapitalny zwyczaj . Ojciec w dniu narodzin syna kupuje dobre młode wino i chowa je do piwnicy . W dniu 18 urodzin odkurza butelkę i wręcza ją synowi . Prezent bardzo pomysłowy , symboliczny i jakże sympatyczny. Obyśmy doczekali czasów ,żeby prezenty "pomysłowe" dawały więcej radości od tych najdroższych ;)

#13 ~aleksandra~

~aleksandra~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 08:14:45

tyle ile mozesz...nie warto wyciagac sobie z garnka, aby sie pokazac...a pamietaj ze ile bys nie dal(a) zawsze moze sie znalezc ktos kto da wiecej. rzecz gustu. Najlepiej jakas ladna bransoletke, ze slota, lub sliczny komplet ze srebra, sprawdza sie a i wydasz tyle ile mozesz i uznasz, ze tyle mozesz!! Wspanialej zabaw!!

#14 ~alex~

~alex~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 13:22:02

mój chrześniak w przyszłym miesiącu ma 18 lat. Moim pomysłem jest wydanie książki z jego zdjęciami od narodizn do dnia dzisiejszego włączając do tych zdjęć najbliższe mu osoby z opowiadaniem o jego życiu. Dałam już to do drukarni do druku. Koszt takiej ksiązki to 60 zł. Myślę, że mu się spodoba i będzie miał pamaiątkę na całe życie. No i dam mu jednak pieniądze, bo zbiera na samochód. Jest w trakcie robienia kursu na prawo jazdy.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 13:51:11

Ja mojemu fundnąłem bajery w agencji towarzyskiej. Był szczęśliwy!

#16 ~emka~

~emka~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2014 - 22:17:13

Witam ja myśle ze około 1000 co najmniej bo przecież nastolatkowie czasami pracują w wakacje i taka suma nie robi wrarzenia tak jak 300 na komunnie ja osobiście dałem 1500 i to jeszcze zależy od zamożności rodziców chrzesniaka przecież niektóre dzieci dostają np 500 kieszakowego

kazdy daje tyle, na ile go stac, warto jednak zachowac umiar.  uwazam, ze chrzestni, podobnie jak rodzice, powinni przede wszystkim pokazywac wlasnym przykladem, co w zyciu powinno byc najwazniejsze, a nie sa to na pewno pieniadze. osobiscie nie zyczylabym sobie, zeby ktos dawal kwote rzedu 1000 zl mojemu dziecku. a mlody czlowiek musi rozumiec, ze wartosc czlowieka nie zalezy od kwoty w kopercie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych