Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 16:57:20

Pomysł z koszulą jest ok, z tym że faceci najczęściej mają już dużo koszul. Fajną "wariacją" może być podróżne etui na koszule, żeby się nie gniotły w walizce. Mój chłopak sobie co prawda sam już kupił, ale chwali. Praktyczne, ale też nadawałoby się na prezent bo bardzo eleganckie. Tzn. mówie akurat o modelu Packshi. On kupił w sklepie Yego, ale są też w toysforboys czy innych (także nie to nie jest reklama sklepu ;). Buźka i powodzenia z prezentami.

#2 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2018 - 00:47:45

Ja mojej dziewczynie kupilem simsy na konsoleigry, hehe ;p Od kiedy ja znam to w to gra, wiec nowe wydanie powinno jej sie spodobac

#3 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 442 postów

Napisano 06 luty 2018 - 13:14:23

Hildegard Braukmann ma na walentynki promocje na cały asortyment. I to jest dobry moment na takie zakupy. Podejrzewam, że nie prędko znowu odpalą taką zniżkę, a przynajmniej w ten sposób można sobie ogarnąć dosyć praktyczny prezent. I moim zdaniem tak będzie optymalnie. Co sądzicie? 

#4 ~KINIA~

~KINIA~
  • Goście

Napisano 18 luty 2018 - 20:29:50

U nas to oprócz Walentynek jeszcze rocznica ślubu, więc prezent wybieram możliwie z "górnej półki". Bardzo odpowiadała mi możliwość wzięcia pożyczki na raty, dlatego też zdecydowałam się na skorzystanie z oferty firmy wonga. W ten sposób szybko i bezproblemowo zdobyłam pieniądze na wymarzony prezent dla nas dwojga.

#5 ~lukkas~

~lukkas~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 11:18:16

Te walentynki bedą wyjątkowe, zabieram Olgę do Gdyni na wycieczkę, tam planuję romantyczna kolację i masaz tantryczny dla par w zachwalanym Studio Masażu Dewi. Na pewno będzie to niesamowite przeżycie dla nas obojga

#6 ~pentoro~

~pentoro~
  • Goście

Napisano 12 luty 2019 - 09:02:09

Może poduszka ze zdjęciem? To śmieszne grosze na Empik Foto. Prezent, który na pewno powinien się sprawdzić, a przynajmniej uważam, że będzie praktyczny. Można też dać kubek ze zdjęciem. Możecie wymyślać nie wiadomo co, ale w praktyce nie tędy drog. Nie muszą to być kosztowne prezenty - ważne, aby ktoś z nich po prostu później korzystał, no i żeby wzbudziły uśmiech na twarzy ;-) 

#7 krysialok

krysialok

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano dziś, 12:12:16

kolacja + np. ciekawy, ręcznie wykonany prezent. 

Może nim być np. ręcznie malowana koszulka? 

Na pewno się ucieszy, jak się dowie że ktoś specjalnie dla niego ją wykonał  :)

Mogę Ci polecić sklep, wiele wzorów czy też nawet zestawy dla pary  :) http://www.kipeke.pl

fajna sprawa  :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prezent, walentynki, facet

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych