Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

prezent na rocznicę ślubu

78 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Danka~

~Danka~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:44:03

Ja tez myslę, że najlepszym prezentem na rocznicę ślubu jest wspólny wyjazd we dwoje na romantyczny weekend. My byliśmy ostatnio na takim weekendzie w spa. Pojechaliśmy sobie do Kudowy zdroju do hotelu verde montana. To był wspaniały weekend.

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 09:49:52

Coś co przypomni o tej chwili np. pierścionek.W aparcie są piękne.

#63 ~Parentina~

~Parentina~
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 23:43:22

Ja zawsze wychodzę z założenia, że na takie okazje jak rocznica ślubu, warto dać jakiś sentymentalny prezent. Fajny obraz ze zdjęcia, na przykład - Drukarnia Obrazów zajmuje się produkcją takich rzeczy, ja zamówiłam ostatnio dla rodziców, byli zachwyceni :)

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 10:36:57

Zegarek dobrej marki - Aztorin, Albert Riele.

#65 arth

arth

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 78 postów

Napisano 27 czerwiec 2018 - 12:39:18

Kilka propozycji ode mnie:

wyjazd we dwoje

weekend w spa

skok zze spadochronem ( jeśli oczywiście para ma do tego predyspozycje)

ewentualnie zaprojektowanie czegoś od siebie. Poduszki czy kubeczka :) 

#66 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 442 postów

Napisano 11 lipiec 2018 - 07:42:39

Na pewno polecam wam fotoksiążki z Empik Foto. 

Niewielkim kosztem macie prezent, który na pewno wzruszy i będą do niego wracać przez lata.

Można w ten sposób ogarnąć nawet kilkaset zdjęć w jednej książce.

Wybieracie papier, układ. My w ten sposób robimy już albumy. 

Nie wywołujemy odbitek, tylko robimy fotoksiążki.

Mniej miejsca zajmują. 

#67 ~Kaja~

~Kaja~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 14:16:31

Najlepsze rozwiązanie to kwiaty dla mamy i alkohol dla taty. Moim zdaniem proste prezenty najbardziej cieszą. Na poczcie kwiatowej mają sporo bukietów czy innych prezentów to można sobie zerknąć. 

#68 ~Ida~

~Ida~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2018 - 12:54:59

A ja z kolei polecam Bieszczady a dokładniej Dom Goscinny Borsuczyna. ;) Wspaniałe i piękne góry. Sam pensjonatotoczony jest pięknymi górami, W kuchni znajdziecie wszystko: od łyżeczki po kawe , herbate itd. Przytulne pokoje . Pozdrawiam

#69 ~Danusia~

~Danusia~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 11:05:22

Mąż na rocznice ślubu wysłał mi do pracy bukiet róż z poczty kwiatowej. Przy bukiecie znalazłam liścik z zaproszeniem na kolację. Romantyczne to było. Już trochę lat jesteśmy razem i jednak mój facet potrafi mnie zaskoczyć i sprawić że po prostu czuje się kochana i doceniana 

#70 ~potoda~

~potoda~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 09:03:53

Fajne są fotoksiążki. Może i wymagają poświęcenia sporo czasu, ale w roli prezentu sprawdzają się doskonale. Koszt niewielki - przynajmniej na Empik Foto. Same w sobie są fajnym pomysłem, tylko dla ciekawego efektu musicie najpierw zdobyć znaczną liczbę fotek. I dopiero taki prezent powinien się fajnie sprawdzić. 

#71 ~pektos~

~pektos~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 08:56:55

Też polecam fotoksiążki. Znakomity pomysł na prezent, a przede wszystkim - taki godny zapamiętania. To się zamawia na Empik Foto. Online wrzucacie fotki i składacie cały album, a oni wam później dostarczają gotową fotoksiążkę. I coś takiego powinno się wam zdecydowanie sprawdzić. A inne klimaty? Można kupić sprzęt czy jakieś banały, ale to będzie fajne? 

#72 ~poptus~

~poptus~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2018 - 08:49:58

Przez Empik Foto takie rzeczy zamawia się za grosze - tzn. fotoksiążki. Całość jest bardzo łatwa do wykonania, wszystko robi się online, jest specjalna aplikacja. Trochę czasu to zajmuje, bo też musicie zebrać odpowiednią liczbę fotek, ale ten docelowy efekt powinien wyglądać powalająco. Kwestia taka, jakie macie oczekiwania, co tam chcecie umieścić. 

#73 ~sylwiakruda~

~sylwiakruda~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2018 - 14:43:33

my z rodzeństwem złozyliśmy się na prezent dla rodziców na 40 rocznicę ślubu i kupiliśmy im bilety na wycieczkę Mozaika Izraela z konsorcjum - wrócili zachwyceni i z pięknymi wspomnieniami gdyż udało im sie odnowić przysięgę małżeńską w Kanie Galilejskiej

#74 ~weterynarz~

~weterynarz~
  • Goście

Napisano 05 luty 2019 - 17:28:22

lubię kiedy klikowi piana cieknie z pyska

#75 ~faustyna~

~faustyna~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 14:06:41

Lodówka...no niby nie głupi pomysł ale moze podaruj im cos takiego bardziej dla nich co by mogli przezyc troche emocji i zeby mieli fajne wspomnienia :) proponuje kupic im jazde sportowymi samochodami po torze. Na pewno beda zaskoczeni takim prezentem :) inny niz wszytskie które dotychczas dostali :) nech tez cos fajnego przezyja w swoim zyciu ;)

#76 jonas12

jonas12

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 04 maj 2019 - 11:06:08

a może coś bardziej atrakcyjnego jako prezent na rocznicę, czyli spersonalizowany obraz tzw drzewko życzeń - obacz na tuprezenty pl taki oryginalny prezent będzie cieszył oko rodziców i znajomych

#77 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 442 postów

Napisano 20 czerwiec 2019 - 07:28:46

Po prostu prezenty o pamiątkowym charakterze - Empik Foto ma takie rzeczy za śmieszne grosze. Możecie zrobić fotoksiążkę, a chyba nawet bardziej praktyczny będzie fotokalendarz. Nie pasuje? A czemu nie? To dużo lepszy prezent niż jakaś totalna bzdura, która w zasadzie nigdy nie będzie wykorzystana. Więc? 

#78 ~Mirka~

~Mirka~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2019 - 13:25:45

Mamy taką tradecję z mężem, że zamiast prezentów odwiedzamy nowe miejsca. Pod koniec czerwca jak wypadała nasza rocznica pojechaliśmy do aerotunelu w Lesznie na lot. Naszym zdaniem taka forma spędzania ważnych dat jest lepsza niz kupowanie kolejnej buteleczki perfum

#79 ~ewertin~

~ewertin~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 20:41:18

jeśli szukasz czegoś bardziej oryginalnego poszukaj grawerowanego obrazu 3D na sprzedajemy pl lub na sklep.tuprezenty .pl W takie cenie trudno o coś bardziej atrakcyjnego

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych