Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

prezent na rocznicę ślubu

78 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 21:46:24

Czy dobrym pomysłem jest zakup lodówki dla rodziców, na rocznicę ślubu?

#2 Pensioner

Pensioner

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 503 postów

Napisano 20 październik 2012 - 14:21:24

Uważam, że tak. Jeżeli posiadana przez nich lodówka jest stara, żrąca dużo prądu, niemodna ;) to rodzice ucieszą się z nowej.

#3 Wendy

Wendy

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 12 grudzień 2012 - 12:26:05

Jest to dobry pomysł, jeśli akurat wiesz, że chcą swoją zmienić i znasz Ich plany odnośnie ewentualnych przyszłych remontów i zmiany wystroju wnętrza kuchennego ;-)

Bezpiecznym pomysłem na fajny upominek jest luksusowa kawa, dostępna tylko dla wybranych. Oczywiście, żeby z tego skorzystać, obdarowane osoby muszą być smakoszami kawy :) Ja kiedyś sprezentowałam to rodzicom, złożyłam się z bratem na subskrypcję, a mama z tatą byli zachwyceni. Teraz niby od niechcenia, podczas rozmów o świętach, wspominają tamten upominek. Chyba chcieliby się jeszcze raz załapać... :P

#4 ~niko~

~niko~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2012 - 15:49:22

Zrób im fotokalendaż z ich zdjęciami albo wgraj do cyfrowe ramki na zdjęcia wspomnienia sa najpiękniejsze

#5 ~BIRKO~

~BIRKO~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 12:04:13

BIRKO to wyprodukowane w Polsce m.in. miski, kubki, pojemniki do przypraw, kominki zapachowe, wazony w oryginalnych kształtach i barwach!

Wyjątkowa ceramika w Twoim domu! Zrób upominek sobie i.. innym!
Sprawdź na www.ceramika-birko.pl !

#6 pralinka

pralinka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 112 postów

Napisano 17 kwiecień 2013 - 12:20:55

Fajna ta ceramika. Też by się pewnie nadawała na taki prezent rocznicowy.

#7 ~ganiec~

~ganiec~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 12:44:07

Na rocznicę to kupuje się relaks, coś tego typu - http://prezentmarzen...dworze-elizy-3/ bo na pewno nie lodówkę. Co to wogóle za pomysł na prezent. Chcielibyście dostać od kogoś lodówkę? Bo ja nie ;-)

#8 ~eri_ka~

~eri_ka~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2013 - 10:05:12

my rodzicom zamówiliśmy taki zestaw win http://www.winoiprzy...we-babelki.html - sami by sobie nie kupili - a takto posmakowali sobie dobrych win, przesyłka była gratis (powyżej 200 zł), byli bardzo zadowoleni, jak zamierzacie przeznaczyć więcej pieniążków to taki zestaw może być dodatkiem

#9 ~X.~

~X.~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 20:41:11

Na ślub najlepsze są pieniądze, a na rocznicę to może bony jubilerskie? Ja dostałam taki bon Apartu w kopercie ślubnej :)

#10 ~Kaska G~

~Kaska G~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2013 - 10:42:48

Czy dobrym pomysłem jest zakup lodówki dla rodziców, na rocznicę ślubu?

Moim zdaniem raczej nie. Niby praktyczny prezent ale ja bym raczej kupiła coś co im sprawi duchową radość :) Jakaś wycieczka albo kupić coś sentymentalnego aby mieli co wspominać ;) Jakiś album z zdjęciami lub statuetkę z wymyślonym przez Ciebie napisem:)

#11 ~Tamara~

~Tamara~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2013 - 09:40:02

A ja uważam, że fajny prezent na ślub albo rocznicę ślubu, to zawsze jakaś pamiątka :) Jeśli Cię stać, to fajnie wysłać rodziców właśnie na jakąś wycieczkę, weekend w górach, nad jeziorkiem, albo w jakimś uroczym miasteczku :) A jeśli fundusze są skromne, to można wybrać coś zabawnnego, np. taką a'la gazetę gdzie dodaje się zdjęcie, tytuł i artykuł, można takie coś oprawić w antyramę, fajna alternatywa dla zwykłego zdjęcia w ramce :) A do tego winko i oczywiście Twoja  obecność u rodziców i poświęcony im czas :)

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 21:45:12

Nasze dzieci sprawiły nam niespodziankę na czterdziestą rocznicę ślubu: uroczysty obiad w restauracji. Zaproszeni zostali nasi przyjaciele, dzieci z rodzinami. Dobre jedzenie, piękne zaproszenia, pięknie wydrukowane menu. To najpiękniejsza niespodzianka. Było wspaniale. A my byliśmy tam honorowymi gośćmi.

#13 ~Agnieszka S~

~Agnieszka S~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2013 - 08:26:21

Fajnym pomysłem są różne statuetki np taka: http://www.crystalci...ecione_serca_3d

Podobny prezent dostali u nas świadkowie na podziękowanie na naszym ślubie.

#14 ~Andzia S~

~Andzia S~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2013 - 18:44:19

Fajne te statuetki:) Ja bym sama chciała takie dostać:)

#15 ~Magda;)~

~Magda;)~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2013 - 15:22:36

Witam,

ostatnio szukałam ciekawego pomysłu na prezent na rocznicę ślubu  i trafiłam na stronkę http://www.gazetoman...action#opening. Dość ciekawy pomysł, jak uważacie? ;)

#16 criss

criss

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 15 sierpień 2013 - 13:06:15

Jeżeli rodzice potrzebują nowej pralki to dlaczego nie? Może ich nie stać na kupno nowej, to akurat się im przyda.

#17 ~Karina~

~Karina~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2013 - 10:13:34

Możesz kupić im karafkę na alkohol. Szkło będzie idealną pamiątką. Zobacz to http://www.stronywne...1_330,9_93.html

lub to

http://www.stronywne...8_608,9_93.html

#18 wagraf

wagraf

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 21 wrzesień 2013 - 14:30:51

Mnie podoba się pomysł ze statuetkami, jak ktoś napisał wyżej, choć ja już zamówiłam rodzicom taką gazetkę o ich życiu i z ich zdjęciami. Inspirację czerpałam z: prezent na rocznicę ślubu  :) 

#19 Wendy

Wendy

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 10 październik 2013 - 10:53:54

Ja ostatnio pisałam o kawie, a na początku przyszłego roku moi rodzice obchodzą 30 rocznicę ślubu i planuję wykupić Im romantyczną kolację dla dwojga w jakiejś nastrojowej restauracji, a do tefgo, żeby było coś na pamiątkę, dam Im album z Ich zdjęciami z 30 lat małżeństwa :)

#20 chmara

chmara

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 październik 2013 - 19:35:21

Moi rodzice nie są sentymentalni i taki album ze zdjęciami nie byłby dobrym prezentem na rocznicę ślubu. Kupiłam im pobyt dla dwojga w spa - 2dni, masaże, zabieg itd. U mnie to się sprawdziło.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych