Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prezent dla koleżanki

prezent koleżanka

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 WhiteAngel

WhiteAngel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 30 czerwiec 2016 - 01:11:53

Niedługo mam koleżanki urodzinki i zupełnie nie mam pomysły co jej kupić. 

Tak się zastanawiam ........ bo ona chodzi do kosmetyczki robić sobie hybrydy, czy mogłabym jej kupić taki fajny zestaw semilac do ich robienia?? Może mi coś doradzicie, albo macie inne propozycje? 

#2 ~hortes~

~hortes~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2016 - 08:20:38

Jakiś pakiet z Prezent Marzeń, aby tylko ten prezent robił duże wrażenie. Nie stawiajcie na byle co, szukajcie jakiegoś prezentu dopasowanego pod daną osobę. Jeśli to będzie coś ciekawego, to na pewno efekt będzie super.

#3 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 14:07:18

Pewnie taki zestaw semilac będzie super , tylko dopytaj czy będzie sama robiła takie paznokcie, w sumie to nie jest takie trudne.

#4 Mela

Mela

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 71 postów

Napisano 28 lipiec 2016 - 11:42:14

Sama mam taki zestaw i nie jest to żadna trudność. Kwestia wprawy - dwa, trzy razy i będzie robiła to bardzo sprawnie. :)

#5 anibiur

anibiur

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 06:40:30

Jak koleżanka interesuje się bronią, to mogę polecić jeden sklep z militariami, może coś z samoobrony jej kup?

#6 ~Ingah~

~Ingah~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2016 - 14:56:27

Moja koleżanka sobie sama robi właśnie sama do niej chodzę i ostatnio na urodziny kupiłam jej kilka ślicznych lakierów semilaca.

#7 WhiteAngel

WhiteAngel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 listopad 2016 - 20:19:53

Kupiłam jej w końcu zestaw do robienia hybryd z semilaca i to był strzał w "10" prezent się bardzo spodobał :) Teraz i ja chodzę do niej na pazurki:D 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2016 - 11:29:14

Mojej przyjaciółce ostatnio na 30tkę kupiłam curl secret do robienia loków :), ale miała minę, chyba ię nie spodziewała takiego prezentu ale wiem że jej się spodobał, często ją teraz w lokach widzę i chyba sama sobie też ten sprzęcik kupię, bo jednak zwykła lokówką trochę się trzeba namachać

#9 ~kaszoto~

~kaszoto~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 08:56:03

Empik Foto - ich polecam. Możesz dać np. kubek ze zdjęciem, a jeśli znacie się bardzo dobrze i macie mnóstwo wspólnych fotek, to możesz zrobić fotoksiążkę. Nie jest to drogie, ale kosztuje sporo pracy. Efekt jednak powinien być bardziej niż okazały, a przynajmniej nic innego mi się w takiej roli nie widzi. 

#10 ~joanna ga~

~joanna ga~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 10:39:44

Też bym chciała mojej przyjaciółce kupić dobrą lokówkę, widziałam taką złotą owalną z babyliss, wyglądał ciekawie, wiem że oni robia bardzo dobry sprzęt i myślę że prezent będzie udany.

#11 karol24

karol24

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 27 czerwiec 2019 - 07:49:47

Kupiłem prezent dla mojego przyjaciela w jego hobby. Mój przyjaciel bardzo kocha piłkę nożną i zamawiam mundur piłkarski z jego nazwiskiem.

#12 ~petoro~

~petoro~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 13:16:37

Hmm... może zróbcie dla niej fotoksiążkę ze zdjęciami z waszych wspólnych imprez itp? Myślę, że coś takiego wam się naprawdę sprawdzi. Wszystko się robi na Empik Foto, kwestia złożenia kilku elementów i efekt powinien być OK. A jaki wzór dopasujecie, to już całkiem inna kwestia. 

#13 Roksana13jj

Roksana13jj

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 13 sierpień 2019 - 12:48:58

Jeśli chodzi do kosmetyki, to nie wiem czy będzie chciała sama robić paznokcie. To nie takie proste, więc lepiej zostawić to w rękach profesjonalistek.

#14 ~werka~

~werka~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2019 - 12:26:21

Polecam odwiedzać dobre centra handlowe bo tam zawsze jest największy wybór i spokojnie mozna coś znalezc. Moje ulubione to Centrum Janki. Tam zawsze coś ciekawego znajde.

#15 ~basia~

~basia~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 17:09:20

NA pewno Centrum Janki to dobre miejsce na takie zakupy. Z pewnością znajdziesz coś idealnego również dla siebie.

#16 ~kinima~

~kinima~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2019 - 15:41:10

Ostatnio kupiłam mojej koleżance książkę i oczywiście do zestawu wino, od razu przetestowałyśmy. Kupiłam białe ecoGaia, skusiłam się na nie bo produkowane ekologicznie, a okazało się że przy okazji bardzo smaczne, delikatnie owocowe.

#17 Paulina_ePrezenty

Paulina_ePrezenty

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 sierpień 2019 - 10:59:34

Wiemy, że wybór odpowiedniego upominku nie jest łatwy, ale nie dla nas! Odwiedź nasz sklep ePrezenty.pl i przebieraj z pośród tysięcy oryginalnych spersonalizowanych upominków na każdą okazję. Odwiedź odpowiednią kategorię https://eprezenty.pl...jaciolki,c,4564 i zaskocz koleżankę swoją kreatywnością :) 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prezent, koleżanka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych