Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

preferencje wyborcze

52 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 19:16:00

B R A W O B O D Z I O !!!!

#22 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 19:53:00

do bodzia: o jakim wielkim przywódcy piszesz, bo chyba nie o tym małym człowieczku z zaciśnietymi ustami i pięściami.Wystarczy go posłuchać, jak bez ładu i składu duka te swoje wydumane mądrości. no chyba, że komuś imponuje "ptasi możdzek"...

#23 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 21:26:00

WIECIE CO ? NIE ZNAM SIĘ NA POLITYCE , ALE W TEJ CHWILI JEST DLA MNIE WSTYDEM , ŻE REPREZENTUJE NAS DWÓCH TAKICH CO UKRADŁO KSIĘŻYC LUDZIE TOP JEST POPA NA CAŁY ŚWIAT I NIEWIEM NA KOG BĘDĘ GŁOSOWAŁ , ALE NAPEWNO NIE NA KACZKI . BRAK IM PREZENCJI , KULTURY I OGŁADY TOWARZYSKIEJ . WSTYD MI ŻE REPREZENTUJĄ NASZ NARÓD , NAJBARDZIEJ DOBIJA MNIE FAKT IŻ PRZYPISUJĄ SOBIE SPADEK BEZROBOCIA , A JAK MA BYĆ INACZEJ JAK POŁOWA POLSKI WYJECHAŁA Z KRAJU ZA CHLEBEM , TWIERDZĄ , ŻE POZIOM ŻYCIA SIĘ ZWIĘKSZYŁ , ŻE PRAWIE KAŻDY DOROBIŁ SIĘ TELEFONU KOMÓRKOWEGO ( ZA ZŁOTÓWKĘ , ALBO OD ZŁODZIEJI ) ŻE CO KTÓRYŚ MA SAMOCHÓD ( SPROWADZONY PRZEZ ZNAJOMKÓW Z ZAGRANICY ZA GROSZE ) WSTYD MI , NAPRAWDE WSTYD .

#24 ~Animowany~

~Animowany~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 21:28:00

Polonia amerykańska przywitała go jako prezydenta Wałęsę. Widać jakie mają rozeznanie i orientację co się dzieje w Polsce. No i oczywiście mają prawo głosu w wyborach. Ręce opadają.

#25 ~walter~

~walter~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 21:47:00

Wybory wygra oczywiście PiS. Przyznaję jestem zwolennikiem tego ugrupowania i liczę, że ta partia uzdrowi Polskę. To, że Polska jest "chora", chyba nie ma nikt wątpliwości. Jednak do tego aby ją uzdrowić, potrzeba silnych mężów stanu. Takim jest właśnie Jarosław Kaczyński. Premier jakiego nie mieliśmy od II wojny...Odważny, zdecydowany, konkretny, pracowity, wielki patriota..., który ma szeroką wizję działania politycznego. Jest politykiem skutecznym, a to jest bardzo potrzebne. W swoich wypowiedziach jest rzeczowy. Nie da się zastraszyć, jak to niektórzy chcieli uczynić. Jeżeli rządzić będzie PiS, na pewno nam społeczeństwu polskiemu, wyjdzie na dobre. Nie kierujcie się opiniami, które są rozpowszechniane przez niektóre media, że na PiS nie głósują intelektualiści, studenci, młodzież, czy ogólnie inteligencja. Jest to totalna bzdura, zręczne manipulowanie opinią publiczną. Polacy coraz lepiej rozumieją politykę, coraz częściej dochodzą do właściwych wniosków, z czego należy cieszyć się. Życzyłbym sobie i Wam wszystkim tu piszącym, wszystkim Polakom, aby zwycięzca mógł rządzić samodzielnie, na co duże szanse ma PiS. Pozdrawiam wszystkich, bez względu na kolor partyjny. W.M.

#26 ~Ultima_thule~

~Ultima_thule~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 05:41:00

Nie chce mi sie już słuchać tej propagandowej mantry. Bzdura jest, ze spadło bezrobocie bo miliony ludzi wyjechały zagranice. To jest chybiony argument opozycji. Trzeba zauważyć,że mamy wzrost zatrudnienia. Więcej stanowisk pracy niż było!To jest istotne.Poza tym duże grono ludzi, ktorzy wyjeżdżają zagranice nie wyrejestrowują sie i figuruja jako bezrobotni.Ktoś zaczyna tekst: "Nie znam sie na polityce", po czym bardzo konkretnie zajmuje stanowisko i ocenia. Ludzie a gdzie wrażliwość na prawdę, Jeżeli bedziemy tak lekceważyli kwestie prawdziwości to bedziemy dalej popadali w nieład społeczny.Przeciwnicy Kaczyńskich właśnie takich metod stosują.Kłamstwo przedstawiają jako prawde,atakuja, zajmuja sie krytykanctwem(bo brak tu argumentow). To jest żałosne. Co to za argument, że Kaczyński jest niski, nie ma super dykcji itdTo jest człowiek niezwykle odważny, a mógłby przeciez jezdzic po miastach, uśmiechać sie jak Miller i mówić, ze jest dobrze. Mógłby nie rozliczać i dalej żyć w chorym państwie.Nie zrobił tak-za to go bardzo szanuje.

#27 ~:-/~

~:-/~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 08:00:00

PiS-ać każdy może trochę lepiej lub trochę gorzej.ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi.Czasami człowiek musi. Inaczej się udusi.....

#28 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 08:26:00

Uuuuuuuuuu

#29 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 08:31:00

Republika - Nie pytaj o Polskę To nie karnawał,ale tańczyć chcę i będę tańczył z nią po dzień To nie zabawa,ale bawię się bezsenne noce senne dnie To nie kochanka,ale sypiam z nią choć śmieją ze mnie się i drwią Taka zmęczona i pijana wciąż dlatego nie,NIE PYTAJ WIĘCEJ MNIE Nie pytaj mnie dlaczego jestem z nią Nie pytaj mnie dlaczego z inną nie Nie pytaj mnie dlaczego myślę że... że nie ma dla mnie innych miejsc Nie pytaj mnie co ciągle widzę w niej Nie pytaj mnie dlaczego w innej nie Nie pytaj mnie dlaczego ciągle chce zasypiać w niej i budzić się Te brudne dworce gdzie spotykam ja Te tłumy które cicho klną Ten pijak który mruczy coś przez sen że PÓKI MY ŻYJEMY ona żyje też NIE PYTAJ MNIE NIE PYTAJ MNIE C0 WIDZĘ W NIEJ Nie pytaj mnie co ciągle widzę w niej Nie pytaj mnie dlaczego w innej nie Nie pytaj mnie dlaczego ciągle chcę zasypiać w niej i budzić się Nie pytaj mnie dlaczego jestem z nią Nie pytaj mnie dlaczego z inną nie Nie pytaj mnie dlaczego myślę że... że nie ma dla mnie innych miejsc

#30 ~Babcia Józia~

~Babcia Józia~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 09:50:00

Tylko PiS, tylko PiS!!!!! No i Balcerowicz musi odejść!!!!!!

#31 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 10:23:00

waffen na pewno nie chcę życ w twojej Polsce , jak i Polsce PO-LiD-u.

#32 ~Khymera~

~Khymera~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 10:24:00

Tylko UPR!

#33 ~waffen_SS~

~waffen_SS~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 11:34:00

bo w TEJ Polsce nie byłoby miejsca dla zdrajców Narodu, polskiej krwi i wszelkiej maści podżegaczom próbujacym zniszczyc nasza narodową więź; wszystkim którzy byliby pod obcą flaga powiedzielibysmy stanowcze NIE! Prawdziwym Plakom żyłoby sie dostatnie, bez wyzysku i okłamywania ich, bez lewackich machinacji, bez katolickiej obłudy, bez obawy o przyszłość. Zadbalibyśmy o wykształcenie młodych Polaków na prawdziwych patriotów, gotowych umrzeć za kraj gdy ten ich zawoła w potrzebie.. nie tak jak teraz piszą artykuły w wyborczej, w których 'patriotyzm traktują jako relikt z zamierzchłych, plemiennych czasów'... Wielka Polska po wieczne czasy!!

#34 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 12:15:00

Wygra PiS. I nie prawda, ze za PiSem sa same mohery. Ja jestem studentem, a moi rodzice prowadzą prywatny biznes. Wszyscy jesteśmy za PiSem.

#35 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 12:53:00

ZASADY ZOBOWIAZUJA!!!1),,nie bede premierem gdy moj brat bedzie prezydentem"2)nie bedzie koalicji z Samoobrona3)ciesze sie ze bede na pierwszej linii walki z Samoobrona4)my w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do wladzy w Polsce uczestniczyc nie bedziemy5)nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu,lub przeciwko komu tocza sie sprawy sadowe.To jest sprzeczne z idealami PiS.6)wiceminister sprawiedliwosci nie scigal i nie osadzal w wiezieniu dzialaczy w latach 70-tych.7)wybudujemy trzy miliony mieszkan8)wprowadzimy szybko nizsze podatki9)wycofamy wojsko polskie z Iraku10)prawie 200 km autostrad w 2006r to nasza zasluga11)tylko 6 km autostrad 2007r to wina SLD12)Marcinkiewicz to premier na calą kadencje13)pomozemy stoczni(UE chce zwrotu 4mld)14)zredukujemy administracje panstwowa15)w rządzie nie bedzie bylych czlonkow PZPR,,DLA MNIE RAZ DANE SLOWO JEST SWIETE........"-Jaroslaw Kaczynski dnia 10 lipca 2006r.zrodlo:Trybuna-14 wrzesnia 2007r.JA PIERD.....E TAKIE SWIETOSCI:-]]]]]]]]]]]]

#36 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 13:13:00

źródło TRYBUNAweź sie nie ośmieszaj ...

#37 ~Pytagoras~

~Pytagoras~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 13:38:00

Źródło jak każde. Proponuję skupić się nad podanymi faktami.

#38 ~waffen_SS~

~waffen_SS~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 13:47:00

taaa... zasady zobowiązują a Kwasy chleją xD

#39 ~lupa~

~lupa~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 13:58:00

Tylko LIS-SLD - dosc osmieszania Polski!

#40 ~lupa~

~lupa~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2007 - 13:59:00

LID -soorry mialy byc LID

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych