Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

preferencje wyborcze

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~szaryczłowiek~

~szaryczłowiek~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2007 - 23:24:00

jakie sa wasze typy na 21 październkika? tylko powaznie...

#2 ~tyx~

~tyx~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 04:53:00

Tylko LID! zadne inne mohery!

#3 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 07:13:00

Zdecydowanie wygra PiS, PO bedzie miała nieco wiecej niż SLD (przepraszam LiD), pozniej bedzie PSL i byc moze Samoobrona(oby nie).

#4 ~moher~

~moher~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 07:17:00

PiS bedzie rządzić z PSLem. Bedzie wspaniała koalicja-najlepsza w obecnym czasie dla Polski.

#5 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 08:31:00

Ja bym chciała zagłosować na normalną partię z normalnymi politykami, z politykami przez duże P. A nie, na maluczkich dorobkiewiczach, podejrzewających wszystkich o wszystko polityczkach, zajmujących się bzdurami i uchwalającymi "cudeńka" świętoszków i tych co to pijaństwem pokazują jak się gościć. Czy są jeszcze normalni, prawdziwi? Tacy, którzy wiedzą co to polityka, którym zależy na dobru narodu polskiego? Na kogo tu głosować? Popadamy ze skrajności w skrajność od '90 roku. Pójdę na wybory bo to mój obowiązek, ale przy którym nazwisku postawię krzyżyk??? Będę analizować tak: PIS i koalicja nie sprawdziły się. PO w ciągłej kłótni z PIS nie podobała mi się. LPR i Samoobrona - uchowaj nas B...! Zostaje LiD. Pewnie tam krzyżyk postawię (choć do zadowolenia daleko mi będzie) bo sobie pomyslę... dam im szansę. Może nas nie rozgrabią? Może przywrócą dobre imię Polski na świecie? Może w końcu obrady sejmu będę rzeczowe i profesjonalne? Może w końcu bez obrzydzenia będę mogła obejrzeć wiadomości? itd. Tych "może" jest bardzo dużo. I jak tu Polaku dobrze zdecydować? A najgorsze jest to, że my obywatele skaczemy sobie do oczu z powodu naszych przekonań do tych pseudoolityków. No ale nic. Bądźmy dzielni...może będzie lepiej? Pozdrawiam wszystkich!

#6 ~cziKita~

~cziKita~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 08:39:00

Lid - "moze nas nie rozgrabia" - potraktuje to jako dobry zart, pewnie udzielila Ci sie sloneczna pogoda. "dobre imie" - jakie dobre imie?? Chcesz zeby pijana "morda ty moja" zataczala sie na imprezach miedzynarodowych reprezentujac nasz kraj?? jak chce to niech sie tak "meczy i poswieca" na wlasny rachunek.

#7 ~Mania~

~Mania~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 08:58:00

Czikita, nie no "tanie państwo", które "tanim państwem" nie jest to rzeczywiście nie grabież. Nie krytykuj za myśli tylko czytaj uważniej. Nie pochwalam pijaństwa, ale warcholstwa również. Nie widzisz, że nie ma na kogo głosować? Pozdrawiam!

#8 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 09:56:00

JA GŁOSUJE NA PIS I OLEWAM TĄ ŻAŁOSNĄ POPULISTYCZNĄ PROPAGANDĘ I KRYTYKĘczepiają sie wzrostu prezydenta, urody jego żony itd śmiech... a sami co? nawet programów nie mają - grają choragiewki jak wiatr zawieje!

#9 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 10:26:00

....bo Pis swoimi niepopularnymi decyzjami stara się robić dobrze dla Polski i to ich wszystkich dookoła boli . Dlatego teraz "szczekają". Ale wszyscy zdrowo myślący widzą ,że znależli się ludzie, którzy za cenę głupich epitetów kierowanych w ich stronę, robią swoje.....

#10 ~cziKita~

~cziKita~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 10:39:00

Skoro wybrales LiD to jakos to uzasadnij.

#11 ~konserwatywny liberał~

~konserwatywny liberał~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 11:43:00

Tylko Unia Polityki Realnej! Zagłosuję za to, że nie boją się porażki i mówią to co myślą nawet kosztem niedostania się do Sejmu. Poza tym mają poglądy, które bardzo odpowiadają mi. Do tego mogę powiedzieć, że zagłosuję na nich metodą eliminacji: PIS - nie bo to partia socjalistyczna, która posługuje się metodami godnymi pogardyPO - nie bo to karierowicze, którzy myślą, że są pępkiem świata, poza tym maja bardzo niespójny programPSL - nie bo oni zajmują się głównie "klasą chłopską" i nie mają jednoznacznych przekonańLID - nie bo to beznadziejni liberałowie a w sprawach gospodarczych okropni socjaliściSamoobrona - bez komentarzaLPR - nie bo trochę za dużo populizmuPR - może być ale póki co to partia kanapowa, czyli mająca zaledwie garstkę działaczyUPR - tym razem im zaufam Pozdrawiam wszystkich. Mam nadzieję, że wszyscy pójdą na wybory i nie przestraszą się wziąć odpowiedzialności za ten kraj. Życzę udanych wyborów!

#12 ~Pytagoras~

~Pytagoras~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 11:57:00

Z mieszanymi uczuciami obserwuję jak na różnych postach wszyscy skaczecie sobie do oczu, a temperatura sie podnosi. Nie bardzo rozumiem w imie czego. Przecież wybory niczego nie zmienią, bo przez wiele ostatnich lat ci wszyscy (WSZYSCY!!!!!) panowie już byli. Polska scena polityczna przypomina imieniny u cioci. Ktoś z kimś się zbrata, ktoś z kimś pokłóci, niektórzy zamienią się miejscami, ale wszyscy bacznie pilnują, by do stołu nie dosiadł się nikt nowy. Tak więc nic się nie zmieni i zmian tych nie dokona żadna kolejna partia czy koalicja stworzona przez tych panów niezależnie od tego czy reprezentują prawą, lewą stronę czy środek. Musi nadejść czas, kiedy naród się obudzi i powstanie szeroki ruch społeczny z liderem na miarę Piłsudskiego, który rozpędzi to bractwo na cztery wiatry. Na razie w dalszym ciągu jesteśmy skazani na kabaret. Jednak życzę wam wszystkim i sobie też abym się mylił.

#13 ~(Anonimowy)~

~(Anonimowy)~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 12:26:00

Nasi politycy są jak kruki , a Polska jak drzewo - jak coś wystrzeli wszyscy unoszą się do góry a po czasie opadają z powrotem na to drzewo z tym ,że większość z nich siada na innej gałęzi .

#14 ~on~

~on~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 15:45:00

Myślę że czas pożegnać układy i niech się boi każdy z nieczystym sumieniem,rozliczyć ,aresztować,rozstrzelać.!!!!

#15 ~pako~

~pako~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 16:29:00

Poprzedniku masz racje jestem za uczciwościa a tych bandytów nie brakuje w kazdej partii - ja generalnie jestem przeciw prostactwu chamstwu i głupocie czego nie spotka sie w LIDzie!

#16 ~PoLid~

~PoLid~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 17:05:00

Precz z moherami. Właśnie, za starych czasów PZPR czy jak kto woli LiD albo inne SLD można było żyć normalnie, jak czegoś potrzebowałeś, porozmawiałeś z kim trzeba, dałeś jakiś prezencik, koperteczke itp i sprawa załatwiona, liczyły się znajomości, układy i dobre smarowanie. A teraz jakieś wielkie halo, że korupcja, nepotyzm!! Po co to nagłaśniać?? Po co to zmieniać? Kto był troche kumaty wszystko sobie załatwił: dewizy, karteczki, cieplutką posadke. Co mnie obchodzi, że majątek państwa został złodziejsko sprywatyzowany!! Ważne jest, że wielu moich znajomych dobrze się ustawiło. Nie po to byle w partii tyle lat, żeby później robić gdzieś za marne 3000 pln miesięcznie. My byle czego nie pijemy. Kaczory i tak juz dużo krwi nam napsuły, ale dzięki mnie i mi podobnym przywrócimy stary dobry porządek. Dlatego głosujmy na SLD tzn LiD.

#17 ~Khymera~

~Khymera~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 18:07:00

UPR

#18 ~Birbant i Ladaco~

~Birbant i Ladaco~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 18:11:00

Jesteśmy za wolną eRekcją!!!!!!!!!

#19 ~Ultima_thule~

~Ultima_thule~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 19:08:00

UPR???hmm... Brzmi ciekawie, ale raczej nie zagłosuje. Choć zawsze byłem pod wrażeniem sejmowego wystąpienia p.Korwina-Mikke w 1992r. kiedy to broniąc ustawy o upublicznieniu listy Macierewicza i niejako rządu Olszewskiego powiedział: "Obecni na sali posłowie Agenci proszę o powstanie i opuszczenie sali sejmowej". Na temat LiDu juz sie wielkorotnie wypowiadałem,więc wystarczy. Od dwoch lat obserwuje nowy LiD, tj. Platformę Obywatelską i pomyśleć,że kiedyś potrafiłem im zaufać. <Zauważyłem też, że elektorat SLD stał sie i wciąż staje sie elektoratem PO>. Jeżeli PO nie ściagnie sobie z szyi ciężkiego głazu w osobie Tuska, to szybko utonie. Pan Tusk na pierwszym miejscu stawia swoja kariere, co szkodzi i jego partii i Polsce. Jest to partia (poza kilkoma osobnikami) bezideowa, z niespójnym programem (ktory zreszta jest zmieniany na potrzeby kampanii wyborczej). Większość z nich to karierowicze, którym śnią sie codziennie tekii ministrów.

#20 ~Bodzio~

~Bodzio~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2007 - 19:12:00

Na pewno wygra PiS. Ta partia ma wielkiego przywódce, dla ktorego najwazniejsza jest Polska. Dla niej działa. A PO z jej kartonowym przywódcą niech lepiej szybko wstapi do PiSu,pod wodze Kaczyńskiego (oczywiscie bez kartonowego przywódcy i jego pyszałków).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych