Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prawdziwa rywalizacja czy układ - wybory w Gniewkowie

wybory burmistrz straszyński roszak drzażdżewski gniewkowo

55 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 22:50:02

Już widzę oczami wyobraźni jak AR siedzi w domku i się cieszy z smsów...Bo czuje, że wygrywa. A zapomina, że sam te smsy trzaska :)

#42 ~gazeta pomorska~

~gazeta pomorska~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2014 - 22:54:00

Ale ten tekst idzie z automatu. Bo głosowałeś na S. Smutek mnie ogarnął.

Jaja muszą być, nie ?

:D :D :D

Głosuj na gpb.109 to smutek Ci przejdzie :D

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 19:52:07

Pytanko mam. Jakaś afera wyszła w Suchatówce podczas wyborów ?

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 21:11:38

Czy wysyłanie sms- ów, które zachęcają do głosowania na burmistrza jest dopuszczalne, jeżeli wysyła się je do członków komisji wyborczych ?

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 22:11:43

A członkowie komisji to osoby ubezwłasnowolnione, które nie są wyborcami? Może nie są mieszkańcami naszej gminy? Może "święte krowy"? Jeżeli tak to nie powinny zasiadac w komisji i pobierać 300 zł. diety!

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2014 - 23:10:02

Członkowie komisji podali swoje prywatne numery pracownikom gminy w związku z zasiadaniem w komisji. Pracownicy gminy, podlegają obecnemu burmistrzowi więc spawa śmierdzi.

Jeżeli to prawda to dla mnie - nadużycie...Najłagodniej mówiąc.

Jakieś dowody są ? Jest znany numer z którego przyszedł sms ? Jaka treść ?

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 01:58:45

Numer jest i treść również.

#48 ~bolo~

~bolo~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2014 - 16:32:19

Jeżeli są dowody na taki przekręt to niech ktoś zgłosi do prokuratury

#49 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 21:17:13

Bardzo dobry układ pan Paweł D. Adam S. i pan mecenas - Ich Troje :)

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 17:00:09

...Ich trzech :)

#51 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 listopad 2014 - 18:24:28

Do pani Kasi M. ładnie pani napisała na profilu fb każy może pomóc należy pani do starej rady miasta i nowej. Dostaje pani i reszta rady co miesiąc określone pieniądze podatników. Może wreszcie coś dacie od siebie a nie tylko zbiórki i zbióreczki.

#52 ~Alibaba~

~Alibaba~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 21:09:58

A jak pan Straszyński przegra wybory to kto spłaci zaciągnięty przez niego kredyt na czas wyborów? Chyba lepiej jednak aby wygrał, to pensja burmistrza pozwoli mu przez dwa lata zarobić na spłatę. Chyba że ksiądz i ojciec dyrektor? No ale to i tak spłacimy jego kredyt z naszych datków lub podatków.

#53 ~ajka~

~ajka~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 22:14:26

Żenujące, a skąd wiecie czy ma kredyt. Niech każdy martwi się o swoje konto. Jako mieszkańcy Gniewkowa to możemy się jedynie martwić o konto gminne, do prywatnego nic nikomu. Pan Straszyński pracę ma, ktoś inny będzie się musiał martwić o swoje konto jak przegra wybory.

#54 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2014 - 22:34:46

w poniedziałek będzie po zawodach i zobaczymy czy co się zmieni czy zostanie stara rzeczywistość. pozdro

#55 ~Joasia~

~Joasia~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 14:33:29

W tym roku znouu szykuje sie "układ". Rywalizacja w naszej gminie to fikcja. Ja tam trzymam stronę burmiszcza, bo znowu mam coś obiecane. Gdyby jednak "coś" to zawsze mogę poszukać frajerów, żeby startowali razem ze mną. Pionki też są potrzebne.  :lol:

#56 ~Jan Toś Ty~

~Jan Toś Ty~
  • Goście

Napisano 04 maj 2018 - 14:35:39

W tym roku znouu szykuje sie "układ". Rywalizacja w naszej gminie to fikcja. Ja tam trzymam stronę burmiszcza, bo znowu mam coś obiecane. Gdyby jednak "coś" to zawsze mogę poszukać frajerów, żeby startowali razem ze mną. Pionki też są potrzebne.  :lol:

O tak! Pani to wie najlepiej... Sprzedała Nas Pani! Jak Pani mogła?! :angry:  

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, burmistrz, straszyński, roszak, drzażdżewski, gniewkowo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych