Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Prawdziwa rywalizacja czy układ - wybory w Gniewkowie

wybory burmistrz straszyński roszak drzażdżewski gniewkowo

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 w_o_j

w_o_j

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 06 listopad 2014 - 18:47:16

Wciąż te same twarze, te same układy... Nie przemawia to do mnie, jak mam wierzyć w to, że coś się zmieni skoro wygląda na to, że panowie są w doskonałej komitywie...

rama.jpg

kon.jpg

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 18:53:16

Myślisz, że w ten sposób nagonisz Borowskiej wyborców. Nie ośmieszaj się i nie szukaj taniej sensacji. Ja ich widziałem razem w kosmosie. 

#3 ~Kaśka.P~

~Kaśka.P~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 18:54:39

Na tej gazecie jest data 2011 r.  Być może wtedy byli w dobrej komitywie, bo teraz raczej nie. Oprócz Ciebie, wszyscy to wiedzą. Byłeś w stanie hibernacji przez 3 lata ?

Dla kontrastu wrzuć fotkę ''bezpartyjnej'' Pani Borowskiej...najlepiej w towarzystwie nawiedzonej Kazimiery Szczuki.

Jak widać, gdy ktoś chce wygrać, to nawet do Palikota pójdzie.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 18:58:20

Braciszek dba o siostrę, no i o swoje wyborcze ego.

#5 ~KP~

~KP~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 20:22:00

Co jeszcze komitet RaR wyciągnie z zanadrza, żeby zmanipulować opinię publiczną? No jest na zdjęciu pan R, pan D, pan S, nawet pani M. W tle widać panią K. A zapewne poza kadrem była i pani B. Przecież podczas niejednej uroczystości można było spotkać w jednym miejscu skrajnie różnych ludzi, z różnych ugrupowań, różnych przekonań. Zaproszeni - idą. Skoro piastują  jakieś stanowiska w samorządzie, to są. I to zdjęcia ma ich zdyskredytować teraz? Bez przesady i paranoi. Ogarnijcie się ludzie. Przez tak prowadzoną kampanię tylko upodabniacie się do tego, którego wymieść chcecie. Nazwę to tak: tonący brzytwy się chwyta!

#6 ~Joanna Borowska~

~Joanna Borowska~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 20:56:37

Nie jestem bezpartyjna od 1993 roku, kiedy to wstapilam do Unii Wolnosci, obecnie Partii Demokratycznej. Moja partia podpisywala koalicyjne umowy - kiedys z SLD a ostatnio z Twoim Ruchem. To zadna tajemnica przeciez. Natomiast na zdjeciu z panem premierem nie ma mnie ani ponizej, ani powyzej, ani z boku, poniewaz pan premier przybyl do Gniewkowa duzo wczesniej niz podano w zaproszeniach. To gwoli przypomnienia. I prosze nie probowac robic ze mnie osoby ukrywajacej wlasne poglady! Ja jestem ciagle ta sama osoba.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 21:20:55

Nie wiem czy tą samą. Kiedyś nie atakowała Pani ludzi w taki sposob jak teraz. Zawsze była pani ... ofiara obecnego włodarza i było mi pani żal. Teraz czuje wręcz coś odwrotnego. Zrobiła się pani jak ten ktoś własnie. Zniszczyć zdeptac poniżyć... ot motto pani kampanii wyborczej a nie równi i cos tam... Jak to mówią: po trupach do władzy. No tak. Nic więcej.

#8 ~Ktos~

~Ktos~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 22:25:01

Jak fakty, prawda ma byc atakiem. Tego nie rozumiem. Niech wygra...lepszy...ktololwiek... Okaze sie po tym co zrobi jakim jest czlowiekiem i na czym i na kim mu zalezy. Powodzenia dla wszystkich kandydatow

#9 ~ts~

~ts~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 22:30:41

Jak fakty, prawda ma byc atakiem. Tego nie rozumiem. Niech wygra...lepszy...ktololwiek... Okaze sie po tym co zrobi jakim jest czlowiekiem i na czym i na kim mu zalezy. Powodzenia dla wszystkich kandydatow

W Gąskach i Szadłowicach już tą panią poznali a teraz poznają ją mieszkańcy Gniewkowa!

#10 ~Joanna Borowska~

~Joanna Borowska~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 22:41:34

Gosc napisal, ze postrzegal mnie jako ofiare i bylo mu zal takiej ofiary... Straszne. Nigdy nie postrzegalam siebie w ten sposob. Ofiara byc to nic fajnego, ofiary sa slabe, budza litosc i sa przegrane. Cale wiec szczescie, ze Gosc zmienil zdanie i juz ofiara byc przestalam! Ufff

#11 ~Gigant~

~Gigant~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 22:51:52

W Gąskach i Szadłowicach już tą panią poznali a teraz poznają ją mieszkańcy Gniewkowa!

Możesz to rozwinąć ? Mam wrażenie, że gów*o  wiesz w tej sprawie. Coś tam przeczytałeś u Napiekowskiej ale nic nie trybisz.. No podaj jakieś konkrety.

#12 ~Ktos~

~Ktos~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 23:02:37

Zdjecie jak zdjecie. Zrobione zarchiwizowane i jak widac wywolalo ogromna dyskusje. To wlasnie jest sens tego postu - dyskusja. Uderz w stol a nozyce sie odezwa ;-)

#13 ~MŁODY DEMOKRATA~

~MŁODY DEMOKRATA~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2014 - 23:28:53

Jestem ciekaw kto płaci za SMS- y Pana Roszaka który w tempie pędzącego królika pompuje słupki popularności na sondażu pomorskiej. Szczerze wątpię aby nasza "młoda demokracja" była aż tak rozwinięta by prawie 20% uprawnionych do głosowania gniewkowian "zainwestowało" 1 zł+VAT na głos dla dotychczasowego włodarza.

Mam nadzieję, że gniewkowianie nie zrzucili się na te sondażowe wynikI

#14 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 00:24:25

Co to się jeszcze będzie działo?

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 11:41:56

Układ tak jak wszędzie za komuny!!!!!!

#16 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 11:48:46

Jestem ciekaw kto płaci za SMS- y Pana Roszaka który w tempie pędzącego królika pompuje słupki popularności na sondażu pomorskiej. Szczerze wątpię aby nasza "młoda demokracja" była aż tak rozwinięta by prawie 20% uprawnionych do głosowania gniewkowian "zainwestowało" 1 zł+VAT na głos dla dotychczasowego włodarza.

Mam nadzieję, że gniewkowianie nie zrzucili się na te sondażowe wynikI

Po wygranych wyborach smsiarze dostaną podwyżki a piszą same prawe ręce i gumowe uszy

#17 ~emerytka~

~emerytka~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 12:47:39

Jestem osoba w przedziale wiekowym-50-55 lat i stanowczo uwazam ze nadszedl wreszcie zaglosowac na nowe twarze.Mam na mysli ludzi mlodych wyksztalconych kreatywnych i z realnymi pomyslami na przyszlosc.Nalezy zmienic calkowicie osoby ktore juz rzadzily i mialy szanse sie wykazac a przy tym zarobic.Postawmy na mlodosc i swiezy entuzjazm.Zarowno jesli chodzi o radnych(ciegle te same twarze i rodziny)jak i na nowego i dobrego wlodarza.Dotychczasowi dadza sobie rade poprzez uklady i znajomosci a mlodzi czekaja aby wreszcie rozwinac skrzydla.CZAS NA NOWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 14:19:56

w kazdym komitecie są stare twarze więc na kogo postawić?

po za tym z jakiego ugrupowania startuje Pani Asia do powiatu? przechyliło jej się chyba bardziej na prawo. :))

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 16:55:43

Jestem osoba w przedziale wiekowym-50-55 lat i stanowczo uwazam ze nadszedl wreszcie zaglosowac na nowe twarze.Mam na mysli ludzi mlodych wyksztalconych kreatywnych i z realnymi pomyslami na przyszlosc.Nalezy zmienic calkowicie osoby ktore juz rzadzily i mialy szanse sie wykazac a przy tym zarobic.Postawmy na mlodosc i swiezy entuzjazm.Zarowno jesli chodzi o radnych(ciegle te same twarze i rodziny)jak i na nowego i dobrego wlodarza.Dotychczasowi dadza sobie rade poprzez uklady i znajomosci a mlodzi czekaja aby wreszcie rozwinac skrzydla.CZAS NA NOWE!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

POPIERAM Pana!!!!

#20 ~Transformers~

~Transformers~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 17:35:13

Czasami trzeba wybrać pomiędzy młodością a doświadczeniem.

Jeden, młody kandydat do rady napisał tak.

''Od urodzenia mieszkam w Gniewkowie, dlatego wiem co tak naprawdę jest potrzebne jego mieszkańcom.''

Fantastycznie....Tylko, że ten chłopaczek ma dopiero 20 lat.

Podczas poprzednich wyborów chodził jeszcze do gimnazjum, więc polityką gminy raczej się nie interesował. Kiedy Pan Roszak zostawał pierwszy raz burmistrzem ten człowiek miał 12 - 13 lat.

Teraz Karol Jankowski administruje chyba stroną na FB  -

''Nie dla burmistrza Gniewkowa''

Na tym profilu wypowiada się o rzeczach, których nawet nie pamięta. Jedzie sobie po burmistrzu, którego z racji wieku nie miał możliwości wybierać.

Jedno z najlepszych stwierdzeń tego Pana.

''Razem możemy zdołać wiele wystarczy iść na wybory i zagłosować przeciwko Panu Burmistrzowi.''

Czy komitet Pani Borowskiej nie powiedział temu chłopcu, że podczas tych wyborów głosuje się ''za'' a nie ''przeciw'' ?

Karolku, to nie jest referendum w sprawie odwołania burmistrza, tylko wybór nowej osoby na to stanowisko.

Z takim kandydatem czeka naszą gminę świetlana przyszłość. :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wybory, burmistrz, straszyński, roszak, drzażdżewski, gniewkowo

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych