Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Prawda o debacie. Firma PR'owska i Nikodem Dyzma.

Brejza debata Wroński

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~GaWron90~

~GaWron90~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 21:36:32

Nie potrzebnie Brejza zaprasza Wrońskiego na debate do TV, bo wcale nie on ja organizuje. Zaproszającym jest TVP. Ta debata to debata TV Publicznej TVP Bydgoszcz. Będzie Bruski i Dombrowicz (z Bydgoszczy), będzie Pałucki i Wojtkowski (Włocławek) i będzie Brejza.

Nieoficjalnie wiadomo, że Wrońskiego prowadzi znana firma PR'owska z Poznania, a w jednym z mieszkań w Inie siedzi dwóch szpeców jeden z Poznania, drugi z Warszawki. Ich pomysłem jest "Solankowe Jechanes".

Te wszystkie oświadczenia w wersji papierowej też nie pisze sam kandydat, tylko dwaj panowie. I z debatą jest problem. Bo ku**a jak pokierować gościem w studiu na żywo. Pismo można za niego napisać. Komentarz też walnąć.

Mnie nie interesuje, czy prezydentem będzie Brejza, czy Wroński. Ale budżet tego miasta to 20 mln zeta i niech zarządza tym osoba wiarygodna. Tylko tyle. Bo jak sie nakręca zadymiarzy z teatru, występuje obawa przed rozmową z brejzą bez obstawy panów z pierwszego rzędu teatru, taki strach przed występem na żywca, to coś jest nie tak.

#2 ~Ornitolog~

~Ornitolog~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2014 - 21:44:31

Prawda! Wroński i jego zielono-czerwona świta robi "skok na miasto"!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 07:43:27

To ci z Warszawki i Poznania wymyślili golenie brwi i farbowanie włosów ale to zamalo by nagle ktoś dostał rozum życzę im powodzenia.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 07:53:50

Życzę im też powodzenia ale udziału w tak nie merytorycznej wojnie nie biorę Pan Wroński swego pomysłu na miasto nie pokazał ale za to ludzie z którymi ciągle wojuja to aż strach się bać jakimi wiadomościami dysponują P Sara ogólny śmiech idąc do wyborów to trzeba cis na te tematy wiedzieć bo to co proponuje i mówi o podatkach to żenada i nie wiem jak ta firma jej funkcjonuje bo chyba chili im tylko o ten hotel o który walczą bo nie mogą go uruchomić i tyle mądrości i wolę solanki i Turnala z jego zespołem

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 07:59:54

No cóż każdy wie kim był Nikos Dyzma i to co pokazuja to właśnie ma taki poziom szkoda ze to misto ma tak dużo tych postaci jak Dyzma

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 08:35:31

Czyżby to byłyby niespełnione marzenia niedoszłgo miejskiego radnego o byciu prezydentem przecież swego czasu udzielał wywiadu i mówił o tym czas minął

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 09:31:46

Żenada. Co to za ludzie? Od prawa do lewa. Od totalitaryzmu do komuny. Gdzie ich wartości? Co to władza robi z poważnych ludzi :|

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 10:17:39

Nasuwa się ciekawa myśl o powiecie trzeba zastanowić się o wartyści politycznych i umiejętnościach zarządzania powiatemu przez osoby które wygrały ja na pewno nie oddam głosu za prośbą pana Grzelaka oszukał pan pokazał że to wszystko było ukartowane szkoda

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 11:09:28

Dzięki temu że polityk z Samoobrony zawieżył człowiekowi od wizerunku sam się za pędził w kozi róg

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 11:28:47

Czy może ktoś powiedzieć ile mandatów mial pamiętam Majewski i honorowy obywatel

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 13:47:14

Psy szczekają , a karawana idzie dalej.Kto chce lepszego miasta , niech kieruje się rozsądkiem. Wybór jest prosty- świeże pomysły , czy rutyna!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 15:11:45

Rutyna bo inteligencja umiejętność współpracy z innymi chociażby z Toruniem coś z tego jest i dobrze że kontr kandydat się wycofał bo żaden pomysł na miasto wcale brak

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 18:17:10

Mój Boże...do czego to doszło...

Pan Tarczewski, który jeszcze nie tak dawno chciał wysadzać pomnik żołnierzy radzieckich...

Pan Mikołajczak, który przyjął zaszczyt bycia Honorowym Obywatelem Miasta...

Ci panowie zasiedli w jednym rzędzie z cenzorem komunistycznym, który te pomniki właśnie stawiał, bronił ich miejsca, cenzurował książki, które pan Mikołajczak być może chciał wydać...napisać...przeczytać...

Jak bardzo trzeba być zaślepionym nienawiścią do do Brejzy, żeby się tak poniżyć...

Smutne, że już nie ma żadnych autorytetów, wzorców, nikogo i niczego do czego można by się odwołać...

#14 ~MIESZKANIEC~

~MIESZKANIEC~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 18:52:20

Pan Tarczewski, który jeszcze nie tak dawno chciał wysadzać pomnik żołnierzy radzieckich...

Ci panowie zasiedli w jednym rzędzie z cenzorem komunistycznym, który te pomniki właśnie stawiał, bronił ich miejsca, cenzurował książki, które pan Mikołajczak być może chciał wydać...napisać...przeczytać...

Jak bardzo trzeba być zaślepionym nienawiścią do do Brejzy, żeby się tak poniżyć...

Smutne, że już nie ma żadnych autorytetów, wzorców, nikogo i niczego do czego można by się odwołać...

Nie ma autorytetów- rzeczywiście szkoda!Pozostaje jednak pytanie, kto je zepchnął do lamusa?Czy Pan Brejza na pewno nie ma sobie nic do zarzucenia w tej kwestii?Mieszkam w tym mieście , słucham ludzi i niejedno mnie bulwersowało w ich opowieściach, np. nabór pracowników do UM.Wprawdzie Inowrocław wypiękniał, ale to ''kamienie''!Zapomniano o ludziach, a to jest właśnie miasto!!!

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 20:02:12

Z tego wynika, że tych dwóch panów nie mają żadnych poglądów, tylko zwykły koniunkturalizm.   Obydwaj   zawistni  o względy ludzi i piedestały.   Swą dewocją przykrywają swoje niedoskonalości.  Kompromitacja i  jeszcze o tym nie wiedzą , ale się wkrótce dowiedzą.

#16 ~art~

~art~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 20:32:07

Nie ma autorytetów- rzeczywiście szkoda!Pozostaje jednak pytanie, kto je zepchnął do lamusa?Czy Pan Brejza na pewno nie ma sobie nic do zarzucenia w tej kwestii?Mieszkam w tym mieście , słucham ludzi i niejedno mnie bulwersowało w ich opowieściach, np. nabór pracowników do UM.Wprawdzie Inowrocław wypiękniał, ale to ''kamienie''!Zapomniano o ludziach, a to jest właśnie miasto!!!

Wolne żarty, sami sie zepchnęli do lamusa. Jak by byli dobrzy, nikt by nie był w stanie ich zepchnąć.  Na  cudzych plecach  wchodzą tylko mierni, niestety.

#17 ~k.donald~

~k.donald~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 11:50:13

Towarzysze partyjni już się ustawili pod Ratuszem i pokoje podzielili. Nie ważne, że Wroński niedawno (działając w LPR) nazywał PiS autorytarną i totalitarną. Nie ma różnic z SLD. Program? Program to podział biurek i przelewów.

#18 ~pluto~

~pluto~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 11:51:32

Nowy Inowrocław. Maska się stłukła i wyszły stare komunistyczne ryjki. A najlepszy jest duet Edmund Mikołajczak - Andrzej Kieraj. Jak dużo samozaparcia, żeby się na stolec nadziać.

#19 ~m.mcki~

~m.mcki~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 11:53:17

Powiem tak - był cudowny 12 sekundowy urywek wypowiedzi Wrońskiego w wiadomościach TVP Info. Rarytas. Nawet przygotowany z kartki nie jest w stanie składnie 3 zdań wypowiedzieć.

#20 ~o co chodzi?~

~o co chodzi?~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2014 - 12:07:33

PSL zażyna PO?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Brejza, debata, Wroński

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych