Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Pralka...

pralka agd rypin

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 14:38:31

Witam. 

Pilnie poszukuje pralki automatycznej uzywanej w dobrym stanie. Jest ktoś kto pomógłby mi swoja wiedza na ten temat?  :) 

Z góry serdecznie dziekuję ;)  !

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2016 - 16:24:36

Zobacz na olx ostatnio były trzy

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2016 - 17:12:15

Witam dobrego majsta do pralki poszukuje

#4 ~kimme~

~kimme~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2016 - 11:01:26

Witam. 

Pilnie poszukuje pralki automatycznej uzywanej w dobrym stanie. Jest ktoś kto pomógłby mi swoja wiedza na ten temat?   :)

A nie bierzesz pod uwagę tego aby kupić sobie pralkę nową? Pralki wcale nie są takie drogie. Mozna znaleźć niedrogą pralkę w cenie 1000 zł. Poza tym wiele sklepów oferuje raty tak więc mozesz sobie spłącać sprzęt spokojnie przez rok czy nawet dwa. 

Jeśli mogę zasugerować jakąś firmę to będzie to Candy. Jedne z tańszych pralek ale są ekonomiczne, niezawodne i nie ma problemów z naprawą ( mają swój serwis w naszej okolicy, części są niedrogie). W mojej łazience juz od prawie 7 lat stoi pralka Candy i nic się z nią nie dzieje. 

#5 ~Elzbieta~

~Elzbieta~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2016 - 15:08:24

Witam. 

Pilnie poszukuje pralki automatycznej uzywanej w dobrym stanie. Jest ktoś kto pomógłby mi swoja wiedza na ten temat?   :)

Jeżeli  cos  umiesz  zrobić w pralce  i masz pojecie aby  ja uszykować to mogę Ci podarować Na pewno  jest na chodzie  ale cos tam cos tam się dzieje .

#6 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 18:06:05

Posiadam pralkę Polar w bardzo dobrym stanie. Proszę o telefon oddzwonię . Pozdrawiam :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: pralka, agd, rypin

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych