Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Praca w prop tradingu - jak dostać i ile można zarobić?

proptrading forex

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Papierowa

Papierowa

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 20 listopad 2019 - 17:12:17

Interesuje mnie praca w prop tradingu - jak można taką dostać i ile można zarobić?

Wiem, że w Polsce jest kilka takich biur, w których można dostać pracę w charakterze tradera, ale nie zastanawiałam się do tej pory nad tym, że sama mogłabym w takim pracować, teraz coraz częściej chodzi mi to po głowie,  wiec zaczynam mocniej męczyć temat.

Może ktoś podpowie jak to wygląda i ile się zarabia?

#2 ~Miczek~

~Miczek~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2019 - 10:57:11

a nie szybciej w google znajdziesz? to chyba nie jest forum speców od tradingu

#3 Domis

Domis

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 19 luty 2020 - 23:39:11

Interesuje mnie praca w prop tradingu - jak można taką dostać i ile można zarobić?

Wiem, że w Polsce jest kilka takich biur, w których można dostać pracę w charakterze tradera, ale nie zastanawiałam się do tej pory nad tym, że sama mogłabym w takim pracować, teraz coraz częściej chodzi mi to po głowie,  wiec zaczynam mocniej męczyć temat.

Może ktoś podpowie jak to wygląda i ile się zarabia?

Z tego co się kiedyś rozglądałem to trzeba było zdać jakiś test na potwierdzenie swoich umiejętności i wtedy dostawało sie dostęp do firmowej kasy i w zależności od firmy mielismy % od zyksu. Nie wiem dokładnie jak to obecnie wygląda bo słyszałem od kogoś że teraz jest dużo łatwiej zarabiać w Proptradingu niż kiedyś.

#4 ~Matyszek~

~Matyszek~
  • Goście

Napisano 29 luty 2020 - 14:44:59

to w ogóle nie jest w PL znany temat. Z biur proptradingowych kojarzę tylko OSTC w tradycyjnej formie stacjonarnej i Properly, w formie automatu. Ale nie wiem co lepsze

#5 Papierowa

Papierowa

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 26 marzec 2020 - 11:35:34

jak się woli automat to pewnie Properly a jak manual to Ostc;) tak najkrótsza droga eliminacji. Zresztą lepiej o obu opcjach poczytać najpier

#6 Domis

Domis

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 30 kwiecień 2020 - 20:42:18

jak się woli automat to pewnie Properly a jak manual to Ostc ;) tak najkrótsza droga eliminacji. Zresztą lepiej o obu opcjach poczytać najpier

Czytałem o Properly bo jednak skłaniam się ku autmoatyzacji i fajnie to wszytko się przedstawia :) 
Wszystko widać na ich stronie odnośnie wyników strategii. Długo juz z nimi współpracujesz?

#7 Papierowa

Papierowa

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 01 maj 2020 - 08:08:35

Nie tak długo, kilka miesięcy, ale jak na razie wyglada to bardzo dobrze. Możesz znaleźć sobie ich konto podglądowe na myfx book wystarczy wpisać Properly i tam zobaczysz wszystkie transakcje na przestrzeni wielu miesięcy, więc można dokładnie sprawdzić ile się zarabia, ile pipsów automat wypracowuje itd. Przydatna opcja. To tak poza tym co udostępniają z wyników na swojej stronie.

A skąd jesteś? Jak blisko Torunia to mozesz sobie do biura podjechać do nich i pogadać

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: proptrading, forex

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych