Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca w La Rive - opinie

234 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 17:26:59

Jak komuś sie nie chce robić i ma dwie lewe rece .... tylko podsłuchuje co inni gadają to niech siedziedzi na bezrobociu i wypad do opieki po zapomogi !!!! Zakłady pracy takich ludzi nie potrzebują . Kto jest leń ten leń zostanie !!! Jak komuś zależy na pracy to pracować bedzie .

A co ma piernik do wiatraka? Widzę, że konstruktywna krytyka boli! Oj, boli... :)

#22 ~do leni~

~do leni~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 19:40:19

A co ma piernik do wiatraka? Widzę, że konstruktywna krytyka boli! Oj, boli... :)

No boli .. ale osoby , które nie zostały przyjęte bo się po prostu nie nadawały !!!!!!!!!!! Żeby zarobić to trzeba robić, a nie przed komputerem siedziec i bzdury wypisywać ,

#23 ~kiedys pracownik~

~kiedys pracownik~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 21:54:31

Nigdy nie wypowiadałam się na forum pomorskiej i nawet tu nie wchodziłam ale jak mi koleżanka pokazała co niektórzy tu wypisują to się niezle wpieniłam!!! Kto tu wypisuje bzdury??? Czysta prawda!!!  ludzie piszą (pewnie między innymi o "do leni") o pustych babach gadajacych co się dzieje u nich w chacie a nie zajmujacych się robota. Tak jak ktoś tu już napisał, slowa wyjęte z moich ust. Ja od Was odeszłam. I nie bo byłam leniem i się nie nadawałam. Tylko po prostu sytuacja życiowa mnie zmusiła i niestety musiałam odsiedzieć swoje pechowe 13 miesięcy w syfie zwanym La Rive. Sama się dziwie ze tyle wytrzymałam. Z ogromną ulga odetchnęłam gdy od Was odeszłam. Pracuję teraz w normalnej firmie z normalnymi ludzmi, którzy mają o niebo szerszy światopoglad. I nie chodzi tu wcale o ludzi młodych czy superwykształconych. Zreszta mi samej bliżej juz do 40. Mam wiele znajomych z pracy wiekowo 40+ z wykształceniem zawodowym ale oni się do Was nawet nie umywaja. Przykre to ale większość z Was jest cholernie pusta i nie ma tu co ukrywać. Praca do ciekawej nie należała ale to akurat był najmniejszy problem. Gorzej gdy codziennie rano myślałam, że idę pracować z uczniami dawnej szkoły podstawowej nr 13... Mam nadzieje, że dawni larivowicze jakoś się odnaleźli w zyciu i jako tako im się wiedzie! Pozdrawiam Was!

#24 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 13:43:34

Nigdy nie wypowiadałam się na forum pomorskiej i nawet tu nie wchodziłam ale jak mi koleżanka pokazała co niektórzy tu wypisują to się niezle wpieniłam!!! Kto tu wypisuje bzdury??? Czysta prawda!!!  ludzie piszą (pewnie między innymi o "do leni") o pustych babach gadajacych co się dzieje u nich w chacie a nie zajmujacych się robota. Tak jak ktoś tu już napisał, slowa wyjęte z moich ust. Ja od Was odeszłam. I nie bo byłam leniem i się nie nadawałam. Tylko po prostu sytuacja życiowa mnie zmusiła i niestety musiałam odsiedzieć swoje pechowe 13 miesięcy w syfie zwanym La Rive. Sama się dziwie ze tyle wytrzymałam. Z ogromną ulga odetchnęłam gdy od Was odeszłam. Pracuję teraz w normalnej firmie z normalnymi ludzmi, którzy mają o niebo szerszy światopoglad. I nie chodzi tu wcale o ludzi młodych czy superwykształconych. Zreszta mi samej bliżej juz do 40. Mam wiele znajomych z pracy wiekowo 40+ z wykształceniem zawodowym ale oni się do Was nawet nie umywaja. Przykre to ale większość z Was jest cholernie pusta i nie ma tu co ukrywać. Praca do ciekawej nie należała ale to akurat był najmniejszy problem. Gorzej gdy codziennie rano myślałam, że idę pracować z uczniami dawnej szkoły podstawowej nr 13... Mam nadzieje, że dawni larivowicze jakoś się odnaleźli w zyciu i jako tako im się wiedzie! Pozdrawiam W

Ludzie opanujcie sie!! To są normalne realia Grudziądzkich zakładów pracy! A przepracowałem już w wielu zakładach w Grudziądzu na sezon , zlecenie, itp.ważne aby pieniądze były choć bym mniał nawet być zwalniany nawet co miesiąc.,Czy mi sie podoba kolega obok czy nie pracować bede choćby przez cały czas gadał nawet tyko o "motylkach ".Kto chce pracować ten bedzie pracowac , nikt nikogo do niczego nie zmusza .

#25 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 13:48:04

Czy naprawdę spodziewasz się obiektywnej opinii na temat pracy w jakiejkolwiek firmie tu na forum?
Jeśli odpisze ktoś kto  pracuje na dobrym stanowisku , usłyszysz że jest super , jeśli ktoś kto został zwolniony usłyszysz że jest dno... Jak chcesz to wypośrodkować? 

Zgadzam się , kto nie spróbuje sam ten sie nie przekona . Zawsze są złe opinie i dobre .

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 17:09:17

A mnie i tak najbardziej irytowało to że ktoś mi podbierał moje tabletki na astme. No szlak mnie tam trafiał!

#27 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 22:48:31

Witam wszystkich forumowiczów!

wasza deliberacja  zmusiła mnie do włączenia się w dyskusję.  Miałam przyjemność pracować niegdyś w La Rive i ponieważ mam odmienne zdanie co do specyfiki pracy właśnie w tym zakładzie przedstawię swój własny paradygmat. Przede wszystkim wszyscy zapomnieliście o bardzo istotnej kwestii- to ludzie tworzą atmosferę w danej firmie, a kontrastowość ich postaw  jest świetną pożywką dla  wszystkich plotkarzy.  Tak na dobrą sprawę, któż z nas nie plotkuje? Wszyscy to kochamy.  W La rive pracuje, można by rzec sam "babiniec", a ploteczki jak wiemy są domeną kobiet. Mówienie i słuchanie o innych sprawia nam przyjemność, ploteczka aplikuje  codzienną dawkę satysfakcji:) Abstrahując już od tego, zarzucacie dziewczynom, że są głupiutkie, płytkie itp. No to już są inwektywy i w moim odczuciu przemawia przez Was  jakaś osobista uraza związana z utratą pracy w tej firmie. Nie oszukujmy się moje " drogie" wyrzucone z La rive panie- niestety tam oprócz zdolności manualnych należy wykazać się zaangażowaniem. Kiedy mnie przyjmowano do firmy, składało się kartoniki w tempie. Dwóch ludzi stało przy mnie dzierżąc w dłoni stoper. Jak byłaś słabiutka po prostu Ci dziękowano. Dziś się tego nie praktykuje. Mnie się wówczas udało. No cóż długo bym mogła rozprawiać o  tym co się w tej firmie działo lub co nie zadziałało:) Nie wszystko tam współgra i dużo rzeczy irytuje. Ludzie?Hm... Są różni, nieprzewidywalni, dziwni, ale też sympatyczni, można zawsze znaleźć kogoś z kim się zaprzyjaźnimy i można też trafić na wrogów. To normalne.I nie obrażajcie inteligencji tych kobietek, bo większość z nich to oczytane i życzliwe osoby. Za krótko pracowałyście, żeby poznać  je wszystkie. :)  Wasze opinie są stricte tendencyjne. :)   Chętnie bym tam wróciła, gdyby nie kierownictwo, które niestety  nie jest dla ludzi tylko przeciwko nim. Gdyby kierowniczka była  bardziej "elastyczana",  obiektywna, sprawiedliwa i milsza dla pracowników, a brygadzistki nie donosiły (mają swoich pupilów, informatorów) nie wahałbym się :)  Chyba, że się już coś zmieniło? Może ktoś da znać coś w tym temacie? Reasumując i udzielając odpowiedzi na początkowy post: w La rive da się pracować. Poza tym jest to praca czysta, pachnąca lekka i przyjemna. :) Wystarczy chcieć!!!

#28 ~Lola~

~Lola~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2013 - 07:56:02

E tam! W Limito i tak jest gorzej. To co się tam dzieje przechodzi ludzkie pojęcie...

#29 ~kliper~

~kliper~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 16:48:20

He, he. Dobre. Jak się czyta te wszystkie posty ma się wrażenie jakby wchodziło się do taniej knajpy gdzie podają gorące flaki z setą na dodatek i nagle taki przeskok (za sprawą postu Kingi) niczym do sali kongresowej w Warszawie gdzie bawi się cały światek inteligencików. No, no dziewczyno, zamknęłaś im te mordy na dobre. Do teraz pewnie szukają w słowniku znaczeń niektórych słów.

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 21:22:37

He, he. Dobre. Jak się czyta te wszystkie posty ma się wrażenie jakby wchodziło się do taniej knajpy gdzie podają gorące flaki z setą na dodatek i nagle taki przeskok (za sprawą postu Kingi) niczym do sali kongresowej w Warszawie gdzie bawi się cały światek inteligencików. No, no dziewczyno, zamknęłaś im te mordy na dobre. Do teraz pewnie szukają w słowniku znaczeń niektórych słów.

Fakt Kinga mądra jest czy raczej mondra.

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 21:24:59

kongresowa to nie knajpa  - inteligencie :D

#32 ~żal mi was~

~żal mi was~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 22:40:23

kongresowa to nie knajpa  - inteligencie :D

I właśnie po tym poście widać, że pracują tam tępe do bólu idiotki.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 22:45:12

I właśnie po tym poście widać, że pracują tam tępe do bólu idiotki.

żal to mi ciebie - ja nie pracuję w limito - baranie :-)

a po tym poście wiać że jesteś nie tylko baran ale idiota :-)

#34 ~zal mi was~

~zal mi was~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 00:09:55

żal to mi ciebie - ja nie pracuję w limito - baranie :-)

a po tym poście wiać że jesteś nie tylko baran ale idiota :-)

Półmózgu, to jest wątek o La Rive, nie o Limito! Chyba trzeba się cofnąć do podstawówki, idioto!

#35 ~po godzinach~

~po godzinach~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 23:41:34

A najlepsze i tak są podstarzałe baby, co to opowiadają, że kierownik na nie leci i że już niedługo będą przez niego "ostro przetrzepane po godzinach". Hahaha, także taki oto poziom prezentują te jakże ciężko pracujące larivowiczki. :)

#36 ~mech~

~mech~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 17:08:29

A najlepsze i tak są podstarzałe baby, co to opowiadają, że kierownik na nie leci i że już niedługo będą przez niego "ostro przetrzepane po godzinach". Hahaha, także taki oto poziom prezentują te jakże ciężko pracujące larivowiczki.  :)

Widać,że kompletnie nie jesteś zorientowana(y). W La rive nie ma kierownika tylko kierowniczka.  Bzdury kompletne wypisujesz, byle by coś tu nabazgrać. Czyżby prowokacja?

#37 ~mystery~

~mystery~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 19:26:22

Myślałam, że zrozumiecie między wersami o kogo chodzi. No ale cóż, napisałam to specjalnie, żeby nikt mi nie zarzucił, że jestem homofobką.... Może przyjrzyjcie się bardziej, gdzie kwitnie miłość lesbijska. Czasem prawdziwe oblicze człowieka, który ma męża i dzieci potrafi cholernie zaskoczyć...

#38 ~olivia~

~olivia~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 21:53:20

moim zdaniem ,,la riv” jest najgorszym pracodawco moja znajoma pracowała tam miesiac (i tak dziwne ze wytrzymała )płacili jej 2 zł na godz pracowała codziennie po 10 godz a najgorsze w tym ze jej nie szanowali z reszta wszczynali bujki no poprostu masakra .a wynagrodzenie za prace to poprostu smieszne chyba nikt tak nie płaci dlatego ostrzegam przed praca u takiego pracodawcy bo przezyjecie koszmar . no ale to jest tylko moja opinia .

#39 ~atari~

~atari~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 13:01:44

robic wam sie niechce tylko szpanowac ku...a w dwa dni chcecie zarobic niewiadomo ile trzeba troche pomyslec tym pustym baniakiem i mozna zarobic i to niezle a wy murzyny smierdzace siedzicie tylko przed kompem a ze wy nie myslicie to teraz musicie tyrac u innych a oni sie z was smieja

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 październik 2013 - 22:40:45

Witam, jako były pracownik mogę powiedzieć, że z koncem roku 2012 straciło prace wiele osób. Niektórym pokonczyły się umowy, innych zwyczajnie zwolniono. Kolejne tury zwolnień szykują się prawdopodobnie na kwiecień (kończą się kolejne umowy pracowników) - a nie chciano zwalniac wszystkich na raz zeby nie wypłacać odpraw. Ciekawostką jeszcze jest, że firmie odmówiono pod koniec zeszłego roku duuużego kredytu. Doszło już do tego, że opóźniają się wypłaty, ale ważne, że w końcu i tak się pojawiają.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych