Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca w La Rive - opinie

232 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~yuma~

~yuma~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2013 - 15:16:38

a może by tak przeszukać forum...

#2 ~Angis~

~Angis~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 09:46:37

Bardzo zależy mi na aktualnej opinii - jak jest tam obecnie?

#3 Alexander

Alexander

PeaceMaker

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 1415 postów

Napisano 29 sierpień 2013 - 11:32:29

Czy naprawdę spodziewasz się obiektywnej opinii na temat pracy w jakiejkolwiek firmie tu na forum?
Jeśli odpisze ktoś kto  pracuje na dobrym stanowisku , usłyszysz że jest super , jeśli ktoś kto został zwolniony usłyszysz że jest dno... Jak chcesz to wypośrodkować? 

#4 ~Angis~

~Angis~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2013 - 13:35:52

Opinia nigdy nie będzie obiektywna, a skoro pytam o opinie, to doskonale wiem, że będą one subiektywne. Zadałam to pytanie, bo po prostu jestem ciekawa co ludzie mówią o firmie. Zazwyczaj jak gdzieś pracuje się bardzo źle, to pojawia sie duzo wpisów, a to daje do myślenia, że coś jest na rzeczy. W przypadku La Rive nikt sie nie wypowiada - zastanawiam się więc, czy to znaczy, że jest tam ok czy że najzwyczajniej w swiecie nikt z forumowiczów tam nie pracuje. Niemniej jednak wciąż chętnie poczytam, jesli ktoś ma coś do powiedzenia w tym temacie.

#5 KAMI1261

KAMI1261

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 29 sierpień 2013 - 15:45:14

nie idź tam powiem ci jedno

#6 ~yuma~

~yuma~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 08:56:20

Opinia nigdy nie będzie obiektywna, a skoro pytam o opinie, to doskonale wiem, że będą one subiektywne. Zadałam to pytanie, bo po prostu jestem ciekawa co ludzie mówią o firmie. Zazwyczaj jak gdzieś pracuje się bardzo źle, to pojawia sie duzo wpisów, a to daje do myślenia, że coś jest na rzeczy. W przypadku La Rive nikt sie nie wypowiada - zastanawiam się więc, czy to znaczy, że jest tam ok czy że najzwyczajniej w swiecie nikt z forumowiczów tam nie pracuje. Niemniej jednak wciąż chętnie poczytam, jesli ktoś ma coś do powiedzenia w tym temacie.

jak nie masz innego wyboru to spróbuj, sama się przekonasz. myślę, że nie masz nic w takim układzie do stracenia. może Ci bedzie odpowiadać i bedziesz zadowolona, a kilku sfrustrowanych zawsze się znajdzie...

#7 ~moni172~

~moni172~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 10:42:45

Jesli chodzi o prace fizyczna na linii to koleżanka tam pracuje i narzeka przede wszystkim na głupich ludzi z ktorymi mozesz co najwyzej pogadac o kochankach - ktory byl lepszy w lozku, dzieciach, co na obiad dzis bedziesz miala, ewentualnie o lakierze do paznokci. A potem i tak ci d*** obrobia za plecami. Taki grudziadzki syf. Ale jak nie masz obecnie zadnej alternatywy a rachunki placic trzeba to zaciskasz zęby i zasuwasz. A w miedzyczasie szukasz czegos lepszego z nadzieją ze to sie niedlugo skonczy i tyle.

#8 ~yuma~

~yuma~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2013 - 11:49:12

... narzeka przede wszystkim na głupich ludzi z ktorymi mozesz co najwyzej pogadac o kochankach - ktory byl lepszy w lozku, dzieciach, co na obiad dzis bedziesz miala, ewentualnie o lakierze do paznokci. A potem i tak ci d*** obrobia za plecami...

jak to w życiu:)

#9 ~jana~

~jana~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 17:01:45

Kto nie pracuje w la rive to niech sie nie wypowiada!pracowac trzeba wszedzie,a kto len to nigdzie nie bedzie zadowolony i tacy sa tez w la rive!w porownaniu z innymi zakladami w gtudziadzu to jest ok.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 18:05:02

Jesli chodzi o prace fizyczna na linii to koleżanka tam pracuje i narzeka przede wszystkim na głupich ludzi z ktorymi mozesz co najwyzej pogadac o kochankach - ktory byl lepszy w lozku, dzieciach, co na obiad dzis bedziesz miala, ewentualnie o lakierze do paznokci. A potem i tak ci d*** obrobia za plecami. Taki grudziadzki syf. Ale jak nie masz obecnie zadnej alternatywy a rachunki placic trzeba to zaciskasz zęby i zasuwasz. A w miedzyczasie szukasz czegos lepszego z nadzieją ze to sie niedlugo skonczy i tyle.

zgadzam sie z powyższym wpisem, człowiek na poziomie pracuje tam gdy ma już nóż na gardle bo banda wiesniakow którzy tam rządzą takiego człowieka zajeździ

#11 ~jana~

~jana~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 18:09:55

Wracajac do tematu w la rive pracuja ludzie z wieloletnim stazem a nie pol roku wiec jak jest tak zle to dlaczego nie odchodza? Takie pytanie trzeba sobie zadac!a jak komus nie podoba sie temat rozmow to niech sie nie odzywa. Do pracy nie przychodzi sie na pogaduszki!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 18:28:45

Wracajac do tematu w la rive pracuja ludzie z wieloletnim stazem a nie pol roku wiec jak jest tak zle to dlaczego nie odchodza? Takie pytanie trzeba sobie zadac!a jak komus nie podoba sie temat rozmow to niech sie nie odzywa. Do pracy nie przychodzi sie na pogaduszki!

nie odchodzą bo pracują tam sami swoi, czyli banda prostaków, którym odpowiada takie towarzystwo.Wszyscy pozostali sie zwolnili sami.

#13 ~jana~

~jana~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 18:53:00

Nie obrazaj ludzi ktorych nie znasz! Trzeba czasami sie zastanowic co sie mowi a nie klapac ozorem.popracuj tam a pozniej mozesz wyrazac swoja opinie!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 19:09:39

Nie obrazaj ludzi ktorych nie znasz! Trzeba czasami sie zastanowic co sie mowi a nie klapac ozorem.popracuj tam a pozniej mozesz wyrazac swoja opinie!

nigdy nie rzucam słów na wiatr, wiem co mówię. Jak sie domyślam należysz do bandy prostaków skoro tak Cię uraziła czysta prawda.

#15 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 19:27:42

Poczytalam te opinie i nasuwa mi sie jedno..jak sie przezywasz tak sie nazywasz!tak dzieci mowia do siebie i ty mi wygladasz na rozkapryszonego dzieciaka.daj sobie na luz!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 20:21:29

Same WIEŚNIARY tam pracuja i tyle w temacie!!!!!!!

#17 ~gosciu19~

~gosciu19~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 11:37:48

la rive ?? smiechu warte , puste baby , gadajace co sie dzieje u nich w chacie , a nie zajmujace sie robota ...

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2013 - 12:31:35

zgadzam sie z powyższym wpisem, człowiek na poziomie pracuje tam gdy ma już nóż na gardle bo banda wiesniakow którzy tam rządzą takiego człowieka zajeździ

Same WIEŚNIARY tam pracuja i tyle w temacie!!!!!!!

la rive ?? smiechu warte , puste baby , gadajace co sie dzieje u nich w chacie , a nie zajmujace sie robota ...

hahahahaha ! normalnie ktos mi wyjal z ust te slowa ! wypisz wymaluj typowe pracownice la rive  intelektualna pustynia no a z pustego i salomon nie naleje !!!! hahahaha !

#19 ~do leni~

~do leni~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 15:23:10

hahahahaha ! normalnie ktos mi wyjal z ust te slowa ! wypisz wymaluj typowe pracownice la rive  intelektualna pustynia no a z pustego i salomon nie naleje !!!! hahahaha !

Jak komuś sie nie chce robić i ma dwie lewe rece .... tylko podsłuchuje co inni gadają to niech siedziedzi na bezrobociu i wypad do opieki po zapomogi !!!! Zakłady pracy takich ludzi nie potrzebują . Kto jest leń ten leń zostanie !!! Jak komuś zależy na pracy to pracować bedzie .

#20 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2013 - 15:37:48

Jak komuś sie nie chce robić i ma dwie lewe rece .... tylko podsłuchuje co inni gadają to niech siedziedzi na bezrobociu i wypad do opieki po zapomogi !!!! Zakłady pracy takich ludzi nie potrzebują . Kto jest leń ten leń zostanie !!! Jak komuś zależy na pracy to pracować bedzie .

Brawoo tak trzymać a w La Rive mogą pracować faceci?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych