Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

praca w CUK. warto?

31 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 18:10:00

Witam! Proszę o jakieś opinie na temat pracy w CUK. Warto tam pracować? Jaka atmosfera, pensje?

#2 robaczekmyszka

robaczekmyszka

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 103 postów

Napisano 06 styczeń 2013 - 22:49:28

Witam! Proszę o jakieś opinie na temat pracy w CUK. Warto tam pracować? Jaka atmosfera, pensje?

jak można pytać o jakość pracy w firmie? Bo o który CUK ci chodzi? Ta firma ma 150 oddziałów w całej Polsce.

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2013 - 22:09:20

firma dziwna, szczególnie jeden z właścicieli, który był na rozmowie, wszystko owiane wielką tajemnicą i próbują z człowieka robić idiotę na rozmowie. Aplikowałem na RKSa. Mimo, że wiedzieli jakie są moje oczekiwania finansowe to zaprosili mnie na rozmowę - kosztowało mnie to 15 godzin (w dwie strony) w samochodzie i 300 zł za paliwo. Warunki. które po tygodniu od rozmowy mi zaproponowali (mimo, że po rozmowie telefonicznej wiedzieli jakie są moje oczekiwnia i nie trzeba było mnie ciągnąć do Torunia przez pół Polski) to nie było nawet 50% tego czego oczekiwałem. 3500 brutto +1000 brutto (premii uznaniowej) przez piewsze 3 m-ce do otwarci i uruchomienia min. 1 oddziału, a potem 3500 brutto podstawy i premia od sprzedaży. Ani słowa o tym jakie są (choć ogólnie) targety i jakie progi przyznawania premii, więc nie wiesz na co się nastawiać po 3 m-cach. Narzędzia standard - auto, tel i laptop, ale budżet marketingowy i jaka jest odp finansowa - ani jednego słowa. NIE POLECAM!!!

#4 kamilaks

kamilaks

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 10:35:42

Jak dla mnie brzmi całkiem nieźle jak na umowe o prace. No ale ja młoda i jeszcze bez zobowiazan.

#5 luizjana

luizjana

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 72 postów

Napisano 19 kwiecień 2013 - 10:53:49

skoro jestesmy w dziale Torun to chyba chodzi o to miasto

#6 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 22:40:36

CUK to beznadziejny pracodawca niskie wynagrodzenie, brak płacenia za nadgodziny, zero szacunku ze strony szefostwa no i częsty nakaz kłamania klientom prosto w oczy, byle tylko sprzedać :| ). Na portalu gowork pracownicy opisywali jak jest w tej firmie, to forum zostało zlikwidowane i założone nowe moderowane przez dział marketingu z CUK, więc opinie są same pozytywne. Wielka szkoda, że właściciele wolą robić takie rzeczy niż polepszyć warunki pracy dla swoich pracowników. 

#7 ~janek~

~janek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2013 - 14:36:04

11 zlikwidowanych stron opinii na gowork o tej pseudo firmie to o czymś świadczy....

#8 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2014 - 23:44:45

Praca w CUK jest beznadziejna, zero jakiegokolwiek rozwoju, kasa beznadziejna jak za wykonywaną pracę.

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2014 - 12:48:36

Zniknęło , gdyż zmieniła sie nazwa firmy. Był pretekst do usunięcia forum :) o moderacji sie nie wypowiem - nie wiem, nie znam się.

CUK to beznadziejny pracodawca niskie wynagrodzenie, brak płacenia za nadgodziny, zero szacunku ze strony szefostwa no i częsty nakaz kłamania klientom prosto w oczy, byle tylko sprzedać :| ). Na portalu gowork pracownicy opisywali jak jest w tej firmie, to forum zostało zlikwidowane i założone nowe moderowane przez dział marketingu z CUK, więc opinie są same pozytywne. Wielka szkoda, że właściciele wolą robić takie rzeczy niż polepszyć warunki pracy dla swoich pracowników. 

#10 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 24 marzec 2014 - 20:53:10

Brak szacunku do pracowników i każą oszukiwać klientów.

#11 ~emik~

~emik~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 19:56:52

właśnie usunęli mój komentarz na gowork za dużo prawdy zbyt boli

#12 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2014 - 13:32:50

Na gowork ciągle kasują niewygodne dla siebie wpisy. :) Przecież ta firma płaciła i nadal częściowo płaci swoim pracownikom na lewo. Bo po co premie dać legalnie? Takie mają dziwne myślenie w CUK.

#13 ~mirek~

~mirek~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 16:38:41

Ja byłam świadkiem rozmowy dwóch chłopaków o cuku, jak cuk obsługuje klienta, jak każe fałszować pracownikom polisy i nie tylko. Wszyscy w autobusie słuchali. Szkoda że nikt nie nagrał tej rozmowy oraz komentarzy ludzi którzy się przysłuchiwali. A potem z tym nagraniem do radia gra albo do tvn. Prokuratura, kryminał to chyba za mało. Byłoby czego słuchać...

#14 ~mirek~

~mirek~
  • Goście

Napisano 07 sierpień 2014 - 16:42:33

Ja byłam świadkiem rozmowy dwóch chłopaków o cuku, jak cuk obsługuje klienta, jak każe fałszować pracownikom polisy i nie tylko. Wszyscy w autobusie słuchali. Szkoda że nikt nie nagrał tej rozmowy oraz komentarzy ludzi którzy się przysłuchiwali. A potem z tym nagraniem do radia gra albo do tvn. Prokuratura, kryminał to chyba za mało. Byłoby czego słuchać...

do wypowiedzi wyżej ja jestem mirek a opowiadała mi to moja dziewczyna stąd napisałem "ja byłam" żeby nie było...

#15 Rabarbar

Rabarbar

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 sierpień 2014 - 11:38:33

Praca w CUK jest jak praca w każdej innej ubezpieczalni, raz  lepiej raz gorzej ;)

#16 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2014 - 15:34:48

cytowane z wywiadu: "Czy firma organizuje imprezy integracyjne itp. dla pracowników ? Jeśli tak, to jak one wyglądają (ogniska, spływy kajakowe, bankiety)?" Taaak oczywiście! Na 10 lecie firmy zabrali pracownikom cukier i kawę super.

#17 ~miniak~

~miniak~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2014 - 14:49:35

witajcie, nie mam w zwyczaju wypowiadać się na forach, ale bardzo mnie dziwią powyższe wypowiedzi i dlatego postanowiłam zareagować. Poznałam specyfikę firmy CUK (Toruń). Nie miałam do czynienia ani z fałszerstwami, ani nie doświadczyłam braku szacunku! Wprost przeciwnie - wielka uprzejmość, kultura zarówno ze strony przełożonych, jak i współpracowników. Świetnie przeprowadzona rekrutacja! Atmosfera bardzo sprzyjała pracy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to nie wychodziło się źle, jak na toruńskie realia! Co do imprez integracyjnych- miałam okazję pod koniec czerwca bawić się w Skorzęcinie (taa- bida z nędzą...tylko chciałabym żeby moje wesele tak wyglądało). Zabawa do białego rana i świetnie przygotowane konkurencje, które naprawdę jednoczyły ludzi z różnych krańców Polski! Z tego, co wiem właściciele CUKu zaczynali od jednego oddziału, a dziś- gdzie się nie rozejrzeć tam CUK. Myślę, że zatrudniają łącznie ok 200 osób. Czasami warto najpierw spojrzeć na siebie, nim anonimowo zmiesza się pracodawcę, byłych współpracowników z błotem! Wszystkim karierowiczom życzę, by spotykali na swej zawodowej drodze samych takich nieuczciwych pracodawców, jak CUK..

Ps. W CUKu pozostawiłam wielu znajomych, którzy pracują może po 7, 8 lat. Czy są aż tak zdesperowani, że tkwią tyle czasu w fatalnej Firmie? Na pewno... Aż ta radosna twórczość anonimowych poetów z Internetu... 

#18 ~Marzena~

~Marzena~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2014 - 13:15:29

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko Doradca Klienta w placówce? Pierwsza rozmowa odbyła się przez telefon, teraz zostałam zaproszona na drugą i nie wiem czego mam się spodziewać??? Za pomoc dziękuję :-)

#19 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2014 - 17:54:09

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko Doradca Klienta w placówce? Pierwsza rozmowa odbyła się przez telefon, teraz zostałam zaproszona na drugą i nie wiem czego mam się spodziewać??? Za pomoc dziękuję :-)

Hej a kiedy masz rozmowę? Ja też się wybieram i też się zastanawiam. Ty też masz w Warszawie czy Toruniu?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2014 - 21:14:53

witajcie, nie mam w zwyczaju wypowiadać się na forach, ale bardzo mnie dziwią powyższe wypowiedzi i dlatego postanowiłam zareagować. Poznałam specyfikę firmy CUK (Toruń). Nie miałam do czynienia ani z fałszerstwami, ani nie doświadczyłam braku szacunku! Wprost przeciwnie - wielka uprzejmość, kultura zarówno ze strony przełożonych, jak i współpracowników. Świetnie przeprowadzona rekrutacja! Atmosfera bardzo sprzyjała pracy. Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to nie wychodziło się źle, jak na toruńskie realia! Co do imprez integracyjnych- miałam okazję pod koniec czerwca bawić się w Skorzęcinie (taa- bida z nędzą...tylko chciałabym żeby moje wesele tak wyglądało). Zabawa do białego rana i świetnie przygotowane konkurencje, które naprawdę jednoczyły ludzi z różnych krańców Polski! Z tego, co wiem właściciele CUKu zaczynali od jednego oddziału, a dziś- gdzie się nie rozejrzeć tam CUK. Myślę, że zatrudniają łącznie ok 200 osób. Czasami warto najpierw spojrzeć na siebie, nim anonimowo zmiesza się pracodawcę, byłych współpracowników z błotem! Wszystkim karierowiczom życzę, by spotykali na swej zawodowej drodze samych takich nieuczciwych pracodawców, jak CUK..

Ps. W CUKu pozostawiłam wielu znajomych, którzy pracują może po 7, 8 lat. Czy są aż tak zdesperowani, że tkwią tyle czasu w fatalnej Firmie? Na pewno... Aż ta radosna twórczość anonimowych poetów z Internetu... 

----

A mnie nie dziwią. Fałszerstwa, np. produkcja zniżek (sprzed weryfikacji w UFG), produkcja zaświadczeń o zniżkach, nawet gdy Klient miał szkody, podrabianie podpisów za Klientów, wystawianie aneksów do polis bez wiedzy Klientów.... i na to wszystko patrzyli właściciele, a te premie wypłacane w kopertach, bo po co je oZUSować, tak CUK, to po prostu pracodawca roku :)

PS. Twój wpis jest taki HRowy :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych