Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Praca SKS Connecto

54 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~franek123~

~franek123~
  • Goście

Napisano 18 luty 2012 - 22:26:12

Co sądzicie o pracy w SKS Connecto? Jakie zarobki, atmosfera, obowiązki itp?

#2 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 12:59:43

Kolejny, który zamiast odpowiedzieć na temat - tylko narzeka i się czepia. W dodatku moderator! Ludzie, nikt was nie zmusza do odpowiadania byle czego w tematach, byleby nabić post. Wiesz - odpowiedz na temat, nie wiesz - zachowaj uwagi dla siebie.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 13:06:00

Kolejny, który zamiast odpowiedzieć na temat - tylko narzeka i się czepia. W dodatku moderator! Ludzie, nikt was nie zmusza do odpowiadania byle czego w tematach, byleby nabić post. Wiesz - odpowiedz na temat, nie wiesz - zachowaj uwagi dla siebie.

popieram,zaraz watek bedzie skasowany.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 13:53:00

popieram,zaraz watek bedzie skasowany.

O co wam chodzi ?
Chlop po polsku napisal wiec w czym problem ? Jakie kasowanie tematu ?

#5 ~franek123~

~franek123~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 19:31:12

Hej, o co chodzi? Zapytałem tylko,a Wy najeżdżacie!!!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2012 - 19:37:27

Ta kolejność mówi wszystko - najpierw ile będę zarabiał a na końcu co mam robić...

Taka jest kolej rzeczy Swojak!!! Najpierw zarobki, żeby starczyło do pierwszego, żeby wyżywić dzieci, a potem co robić, bo człowiek dla rodziny jest gotów do najgorszej pracy!

#7 ~zuzia~

~zuzia~
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 10:14:02

Franek ty uwazaj jak piszesz i co piszesz, bo niestety wiekszosc ludzi z forum sa to osoby ... nie wiem jak je nazwac, moze zazdrosne, zawistne albo cholernie sie nudzace chcac kazdemu na kazdym kroku dosrac.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 14:46:25

Wcale tej kolejności się nie dziwie sam wpadłem kiedyś w podobny problem ,i tylko w teorii poprawiłem sobie a chodzi tylko o kasę taka prawda i wcale tej kolejności się nie dziwie ,ja mogę gnój przewracać na polu ale niech będzie uczciwie zapłacone .Pracując każdy chce godnie żyć z zaznaczeniem GODNIE

#9 on_z_grudziadza

on_z_grudziadza

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 370 postów

Napisano 20 luty 2012 - 14:53:14

Zgadzam się, że zapłata ma być godna.
Jednak ustalamy:
zakres obowiązków i ustalamy wynagrodzenie
czy najpierw wynagrodzenie i później co za to mogę robić ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 15:04:14

Zgadzam się, że zapłata ma być godna.
Jednak ustalamy:
zakres obowiązków i ustalamy wynagrodzenie
czy najpierw wynagrodzenie i później co za to mogę robić ?

W zyciu, ja napierw musze wiedziec za ile a potem obowiazki a nie ze bede sie produkowal a na koncu mi powie moze 3 zl na godzine ? albo umowa smieciowa ?

#11 on_z_grudziadza

on_z_grudziadza

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 370 postów

Napisano 20 luty 2012 - 16:14:20

Myślę, że jedno i drugie ustala się przed rozpoczęciem pracy.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2012 - 16:17:45

Myślę, że jedno i drugie ustala się przed rozpoczęciem pracy.

Ale po co mi przed rozpoczeciem pracy "smęcenie" 2 godz a na koncu mi mowi ze umowa zlecenie 4 zl /godz.
Dlatego od razu na dzien dobry niech pracodawca spiewa na jakiej umowie chce zatrudnic i ile placi.

#13 artix

artix

Tomasz Węgrzyn

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2422 postów

Napisano 20 luty 2012 - 16:38:42

To się ktoś zirytował pracą nową:)
Ta firma nie zajmuje się czymś w rodzaju webhostingu czy coś takiego?

widziałem kiedyś stronę jakiejś firmy co nazywa się Connecto

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 12:21:34

podobno "szefem" w SKS jest niejaki pan L. dobrze mi znany z pseudo pracy w Amteku

#15 ~franek123~

~franek123~
  • Goście

Napisano 21 luty 2012 - 13:03:42

podobno "szefem" w SKS jest niejaki pan L. dobrze mi znany z pseudo pracy w Amteku

"Pseudo pracy"? To znaczy?

#16 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2012 - 00:35:47

Postaram sie w skrucie o ile tak sie da.Miała byc rodzinna atmosfera ,pan L.chyba nie bardzo wie co to znaczy bo jesli u niego tak wyglada taka atmofsera to bardzo mi przykro.Tak wiele zebran w jednym tygodniu niegdzie nie bylo hahana 5 dni roboczych3 zebrania gdzie nie pozwalaja czlowiekowi zapomiec ze na momecie moze pozbyc sie pracy.Zwalniane sa osoby jakie maja swoje zdanie, inne niz lider.Obecne liderki jakies nieporozumienie,stanowiska rozdawane od czapy ,branie pieniedzy za niewiedze i zero checi by ja nabywac bogata firma!!!!!Jak czlowiek zerknie na to z boku rece opadaja .Totalny balagan i coraz wiecej ludzi do brania kasy za palenie glupa a robiacych robote coraz mniej.Nowych nie ma kto uczyc bo ci jacy powinni nic nie wiedza a ci jacy wiedza nie sa od tego.Na calym zakladzie znalazlam tylko 3 osoby jakie dobrze poprowadzily by ludzi pani Magda,Malgosia była liderka,pan Marcin.No ale jest jak jest a nie jest dobrze jednak najwazniejsze ze jest ta rodzinna atmosfera panie L.O finasach nie trzeba wspominac bo sa takie jak wszedzie minimum.

#17 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 15:42:55

Święta prawda co pani napisała!!!!!!!

#18 ~clerk~

~clerk~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2012 - 18:42:41

Dzień za dniem i tak w tej ''rodzinnej atmosferze''czas płynie a głowa siwieje ))))).Nic się nie zmienia,a może nawet resztki koloru znikają z ludzkich twarzy,brak uśmiechu i coraz to słabszy zapał,przerwy nie sa jak dawniej gdzie bylo głośno od ludzkich smiechów,jedynie co słychać to ciszę i od czasu do czasu ktoś szeptem przemówi.Ludzie zaczynają odchodzić,robiąc miejce dla nowych, po części to dobre niech wszyscy mają możliwość posiadania kilku siwych włosów na jednej ze skroni ))))).I ta władza absolutna''how are you''-podpaniesz notatka a jeśli jakimś cudem uda ci się ukryć ona cię odnajdzie .Nie można wytykać tylko błędów,bo firma to nie tylko budynek,firma to ludzie!!!!!! i czasem zamiast notatki trzeba przemówić ludzkim głosem '' dobra robota''nawet jeśli nie do końca byłoby to prawdą.Nie kara a dobre słowo mobilizuje czlowieka do lepszej pracy i nie trzeba być po studiach by opanować tak prosta rzecz jak dobre slowo.Kto powiedzial że wraz z wyksztalceniem idzie mądrość i ludzka, inteligencjia haha.Większość ludzi tej firmy to ludzie z wykształceniem średnim lub zawodowym posiadających niezliczoną masę ludzkich odruchów i z takimi ludzmi az chce sie pracować.Żal mi że odchodzą fantastyczni ludzie,a spewnością bedzie ich wiecej i tych z jakimi czlowiek nie miał wiekszego kontaktu a zostali zwolnieni mimo że szczerze urabiali dłonie.Bywaja ludzie jakim przychodzi cos łatwiej a innemu potrzeba wiecej czasu jednak szanse należy dać bo z doswiadczenia wiem że wielu z tych jakim był potrzebny czas potem okazywali sie jednymi z najlepszych pracownikow.Praca to praca i nie wolno kierować sie w niej tym -ciebie lubie wiec zostaniesz a ciebie nie wiec wypadasz! Kończąc to zdanie dobiegło do mnie kilkukrotnie słyszane slowa ''szurającego laczka''-uważaj bo cię zwolnię hhaha to wali czlowieka na kolana ale ze smiechu oczywiście by nie bylo.Co do Liderek wielki szacun ale dla Lucyny okazala się być człowiekiem ,co do kolejnej hmmmm powinna sie zastanowić nie zawsze bedzie w tej firmie nie zawsze bedzie tym kim jest teraz, moze nadejść czas gdzie bedzie pracowala z tymi samymi ludzmi jednak w innych okoliczosciach wiec warto sie na soba zastanowić i nie traktować ludzi z pogardą.Wielki szacun również dla Agnieszki-''kontrola,'' taka mała drobna a tyle w niej dobra i cierpliwości swoim spokojem potrafi dotrzeć do najbardziej szczelnego umysłu )))),Magda ))))) Marcin))))))wytrwalości bo jesteście potrzebni.Wielki szacun również dla ludzi jacy mają swoje zdanie i nie baja sie glosno mówić nie po kontach a na zebraniach hmmmmm chociaz dawno ich nie było widać więc kto wie czy jeszcze są pracownikami tej firmy o jakże rodzinnych tradycjach

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2012 - 12:09:24

Cóż święta racja z tą "rodzinną atmosferą". Ale taki jest właśnie pan L, zapomnieliście jeszcze dodać, że fory mają ci co donoszą! Tak najbardziej lubi pan L, tylko co gość zrobi gdy na niego doniosą wyżej? smród będzie mieć w galotkach.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2012 - 07:29:16

Cóż święta racja z tą "rodzinną atmosferą". Ale taki jest właśnie pan L, zapomnieliście jeszcze dodać, że fory mają ci co donoszą! Tak najbardziej lubi pan L, tylko co gość zrobi gdy na niego doniosą wyżej? smród będzie mieć w galotkach.

On już ma smród w galotkach od lenistwa

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych