Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »
Drodzy internauci.
W związku z ciszą wyborczą wyłączyliśmy możliwość komentowania artykułów i zamieszczania wpisów na forum.
Zapraszamy w niedzielę wieczorem, po zakończeniu głosowania.

Praca Radziejów

Praca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ddd~

~Ddd~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 17:25:06

Wiecie coś może na temat jakieś pracy w Radziejowie bądź okolicy?

#2 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 17:30:43

Poczytaj niżej, nie ma sensu robić za 1530zl poczytaj dobra dyskusja jest, nie ma sensu dublowac tematów

#3 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 18:16:29

Kazdy pracownik powinien dostawac do reki cala wyplate i sam odprowadzac wszystkie skladki ,wtedy nie bedzie mowil ze pracuje za 1530

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 18:20:04

Ale jak by nie odprowadził bo jest dusi groszem to był by problem jak by szedł do lekarza

#5 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2018 - 18:36:30

Wiec niech nie placze ze zarabia 1530,bo tak naprawde ma okolo 1000 wiecej

#6 ~ZUS~

~ZUS~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 20:00:59

2100 brutto po wszystkich podstawowych ubezpieczeniach i opłatach tj 1530 zl netto i proszę mi głupot nie pisac ,że 1000 zł więcej,może to każdy w internecie sprawdzic. Jest to suma poniżej najniższej krajowej z racji tego ,że najniższa tj 13,70 zł na godz razy 168 godz w miesiącu =2301zł brutto.Jeśli zarabiasz 1530 zł na miesiąc tzn ,że nie masz 13,70 na godz. A czy się oplaca robic tobie poniżej 13,70 na godz to już każdy niech sobie na to sam odpowie.Jedni są zadowoleni inni nie.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 06:12:05

Jedno jest pewne ze za 1500zl do reki sie nie opłaca pracować a wolny czas przeznaczyć na nasze hobby itp.

#8 ~Salem the Cat~

~Salem the Cat~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 07:21:37

Pewnie, najlepiej siedzieć w domu i wyciągać rękę do państwa po zasiłek. Problem w tym, że zasiłku nie dostaje każdy bezrobotny, najpierw musicie splamić sobie ręce pracą, żeby móc udowodnić, że w okresie 18 miesięcy "przepracowaliście" 365 dni. Ale i ten warunek mieszkańcy Piotrkowa i okolic (tutaj mam na myśli szczególnie miejscowość o nazwie Cz...) potrafią łatwo obejść. Wystarczy znaleźć pracę a później załatwić sobie zwolnienie chorobowe. I tak oto tacy ludzie pozostają bez plamy na honorze o nazwie "praca". Ewentualnie można również postarać się o gromadkę dzieci i regularnie pobierać 500+. A jak już jest ich czwórka, to wtedy na starość macie już zapewnioną emeryturkę, głodową bo głodową, ale zawsze.

#9 ~KRUS~

~KRUS~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 09:10:32

2100 brutto po wszystkich podsta oowowych ubezpieczeniach i opłatach tj 1530 zl netto i proszę mi głupot nie pisac ,że 1000 zł więcej,może to każdy w internecie sprawdzic. Jest to suma poniżej najniższej krajowej z racji tego ,że najniższa tj 13,70 zł na godz razy 168 godz w miesiącu =2301zł brutto.Jeśli zarabiasz 1530 zł na miesiąc tzn ,że nie masz 13,70 na godz. A czy się oplaca robic tobie poniżej 13,70 na godz to już każdy niech sobie na to sam odpowie.Jedni są zadowoleni inni nie.

Panie ZUS, jak już się mądrujesz to pragnę Cię uświadomić że stawka 13.70 zł/h to stawka BRUTTO i nie ma ona nic wspólnego ze stosunkiem pracy w przypadku umowę o pracy. Głównie stosuje się ją przy umowach zlecenia czy o dzieło, które nie podlegają obowiązkowi odprowadzania składek emerytalnych. Więc kolejnym razem lepiej zamilcz niż masz pisać głupoty.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 14:23:09

Panie ZUS, jak już się mądrujesz to pragnę Cię uświadomić że stawka 13.70 zł/h to stawka BRUTTO i nie ma ona nic wspólnego ze stosunkiem pracy w przypadku umowę o pracy. Głównie stosuje się ją przy umowach zlecenia czy o dzieło, które nie podlegają obowiązkowi odprowadzania składek emerytalnych. Więc kolejnym razem lepiej zamilcz niż masz pisać głupoty.

ssij mi pałę dupku,tylko z połykiem bo nie lubię miec butów ubrudzonych.

#11 ~Mam~

~Mam~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 15:56:01

Nie można tu wstawić zdjecia, a szkoda.
Już jeden pan dostał wezwanie za to, że na portalu społecznościowym zdjęcie skomentował jednym, ale uznawanym za nieobyczajne słowem na „k”.
Natomiast powyższy wpis, nie dosyć że jest skierowany wobec konkretnej osoby, to zawiera treści wulgarne. Z pewnością autor ucieszyłby się z podobnego wezwania na swoje imię i nazwisko ;)
Mogę wskazać drogę.

#12 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 16:39:11

Top dobrze że Ty jestes na pierwszym planie zagospodarowania przestrzennego miasta i nie ma sie co do roboty i w domu to wszystko jest dobrze i nic więcej do roboty i w twoim przypadku to jest dla Ciebie i w ogóle wszystkiego najlepszego dużo zdrowia radości towarzystwie.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2018 - 14:20:46

Nie można tu wstawić zdjecia, a szkoda.
Już jeden pan dostał wezwanie za to, że na portalu społecznościowym zdjęcie skomentował jednym, ale uznawanym za nieobyczajne słowem na „k”.
Natomiast powyższy wpis, nie dosyć że jest skierowany wobec konkretnej osoby, to zawiera treści wulgarne. Z pewnością autor ucieszyłby się z podobnego wezwania na swoje imię i nazwisko ;)
Mogę wskazać drogę.

a wpis jak skierowany jest wobec konkretnej osoby skoro nie ma tam umieszczonego imienia i nazwiska idioto,a treści wulgarne to jakie tam są, tylko określenie  typu dupku,wiec co ty tu za fanaberie tworzysz.Zdanie jest sformuowane podchwytliwie tak,żeby autor wpisu podpisujący się jako KRUS,miał nauczkę tak jak wypisując wyżej sam negatywnie wypowiadał się,i rozumiem,że zadziałało skoro sie tu wypowiadasz,.Tu jest forum i każdy może się wypowiadac,a Krus słowami typu zamilcz może wypowiadac sie do żony i dzieci w domu.Ja jestem forumowiczem mam swoje oddzielne zdanie i nikomu nie nakazuję milczec tylko czytam innych wypowiedzi ,innego punktu widzenia.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 07:05:55

O co chodzi

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Praca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych